320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Näita Eesti koondist ka....

    Kommentaar


      selline siis hetke 23 väljavalitud.kahjuks ei ole meeskond just kõige tugevam kuna vigastused on oma töö teinud.

      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        selline siis hetke 23 väljavalitud.kahjuks ei ole meeskond just kõige tugevam kuna vigastused on oma töö teinud.
        Väike editing job? Või arenebki koondis selliseks, kui kõik eesti mängijad loadida?

        Pole ise 08-ga eriti kaugele jõudnud, aga 07-s näiteks ei mäleta küll mingit 10milliste eestlaste plejaadi 2020ndatel aastatel.

        Ise rohkem selline ühe-klubi-karjääri mees, hetkel Notts County ja Championship 2013/2014. Eino Puri on üks staaridest, aga tahab minema, sest mingi Hispaania lambiklubi otsustas ühe ja sama pakkumisega pommitama hakata. Esimesed kümme-viisteist korda pidas poiss vastu, aga siis hakkas ajakirjanikele nutma. Kaimar Saag veetis meiega poolteist aastat League 1 ajal, aga siis otsustas chairman, et £1m pakkumine (kutil oli muidugi 30% sell on ka ja väärtus £800k) vihavaenlastelt Nottingham Forestilt on liiga hea, et tõsi olla ja läinud ta oligi. Paariks kuuks sai ka Teniste võetud, aga temaga oli kohe sama jama, mis Puriga praegu ja mingisse Prantsuse shithõuli £2m eest (ehk £1.9 m puhaskasumit) sai poiss ka teele lähetatud. Hea bisniss, sest oma 8 pace-ga pole temaga äärel nagunii suuremat peale hakata. Ja jaanuaris tuleb Levadiast üle üks Eesti regen-poiss, Vladimir Danilov, kelle emakeel on eesti keel, räägib puhtalt ka inglise keelt ning sekka pursib tiba vene keelt

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          Väike editing job? Või arenebki koondis selliseks, kui kõik eesti mängijad loadida?

          Pole ise 08-ga eriti kaugele jõudnud, aga 07-s näiteks ei mäleta küll mingit 10milliste eestlaste plejaadi 2020ndatel aastatel.

          Ise rohkem selline ühe-klubi-karjääri mees, hetkel Notts County ja Championship 2013/2014. Eino Puri on üks staaridest, aga tahab minema, sest mingi Hispaania lambiklubi otsustas ühe ja sama pakkumisega pommitama hakata. Esimesed kümme-viisteist korda pidas poiss vastu, aga siis hakkas ajakirjanikele nutma. Kaimar Saag veetis meiega poolteist aastat League 1 ajal, aga siis otsustas chairman, et £1m pakkumine (kutil oli muidugi 30% sell on ka ja väärtus £800k) vihavaenlastelt Nottingham Forestilt on liiga hea, et tõsi olla ja läinud ta oligi. Paariks kuuks sai ka Teniste võetud, aga temaga oli kohe sama jama, mis Puriga praegu ja mingisse Prantsuse shithõuli £2m eest (ehk £1.9 m puhaskasumit) sai poiss ka teele lähetatud. Hea bisniss, sest oma 8 pace-ga pole temaga äärel nagunii suuremat peale hakata. Ja jaanuaris tuleb Levadiast üle üks Eesti regen-poiss, Vladimir Danilov, kelle emakeel on eesti keel, räägib puhtalt ka inglise keelt ning sekka pursib tiba vene keelt


          mina ise ei oska kuidagi selles mängus mehi paremaks muuta.paljud mängijad on minu klubides käinud end näitamas ja siis saanud kuskilt omale pakkumisi.ja igal hooajal toon omale eesti noori meeskonda keda siis laenal kohe välja.nagu olen aru saanud et kui noor mängija mängib kuskil esindusmeeskonnas siis areneb ta rohkem kui duublis olles
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            mina ise ei oska kuidagi selles mängus mehi paremaks muuta.paljud mängijad on minu klubides käinud end näitamas ja siis saanud kuskilt omale pakkumisi.ja igal hooajal toon omale eesti noori meeskonda keda siis laenal kohe välja.nagu olen aru saanud et kui noor mängija mängib kuskil esindusmeeskonnas siis areneb ta rohkem kui duublis olles
            Nojah, aga igal mängijal on potential ability, mis omakorda on seotud liiga ja riigi reputatsiooniga ja kurat teab millega veel, mis reaalsuses peaks tähendama, et osta neid mehi kui palju tahad, oluliselt paremaks nad ikka ei tohiks saada. Et põmst kui sa mingi suvalise vandi ostad, siis see, et ta Chelsea eest platsile saab ei aita teda ikka kuhugi, kui ta PA on sitt. Ja mäng peaks iga riigi ja liiga kogupotentsiaali suht ühtlasena hoidma, et säilitada reaalset mängumaailma. Et mingid Burundid ja Qatarid liiga möllama ei hakkaks ja suuri välja ei tõrjuks.

            Et ilmselt on tegemist väikese balansseerimisprobleemiga SI poolt selles versioonis. Mille vastu vist otseselt miskit pole, Eestit maailmameistrina näha on ju tore

            Kommentaar


              kusjuures kui loadida kõik mehed, siis ajapikku ikka tuleb tegijaid. Nii aastal umbes 2012 müüsin ma ühe eestlasest (regen) kaitsja maha 8 miljoni naela eest. Martin Maal oli nimi. Olin ta ostnud TVMKst. Ja ajapikku ikka tegijaid juurde kah tulnud ja potensiaali veel rohkemgi

              Kommentaar


                samm lähemale kõige hinnatumale tiitlile.õnne oli ka hullult



                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Argentiinal lõi üks vend kaks pennalt jutti v?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Argentiinal lõi üks vend kaks pennalt jutti v?
                    õnneks mitte.neil isegi jälle maradona olemas.mul järgmine vastane siis prantsusmaa aga halb see et mul juba 5 meest vigastustega väljas
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      prantsusmaa ka kotis.



                      lisaajal saime ka hispaaniast jagu.nüüd finaalis saksamaa meil vastas

                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        EESTI ON MAAILMAMEISTER AASTAL 2026




                        JA SEE ON MEIE SUURIM STAAR

                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          EESTI ON MAAILMAMEISTER AASTAL 2026
                          Ma pole isegi Brassidega poolfinaalist kaugemale jõudnud...

                          Kommentaar


                            Ma võitsin kunagi CM01/02-s Eestiga EM-i seivides enne igat mängu. Absoluutselt mitte millegile vihjamata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Ma võitsin kunagi CM01/02-s Eestiga EM-i seivides enne igat mängu. Absoluutselt mitte millegile vihjamata.
                              ütlen ausalt et ei mingit seivimist ei ole old.õnne oli sitaks.meeskond on lihtsalt nii hea
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Aastal 2013 jäi Eesti aga WC ukse taha, sai oma alagrupis eelviimase koha.
                                Tipphetkeks jäi 4-2 võit Horvaatia üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X