320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teen Eesti Liigat praegu.
    Kas uue hooaja Meistriliiga ja Esiliiga meeskonnad on teada, või teen lõppenud hooaja põhjal liigad?

    Kommentaar


      Algselt postitas riho Vaata postitust
      Teen Eesti Liigat praegu.
      Kas uue hooaja Meistriliiga ja Esiliiga meeskonnad on teada, või teen lõppenud hooaja põhjal liigad?
      Kui teed, siis tee praegu lihtlabane liigade swap. Korralik Meistri- ja Esiliiga tuleks teha siis, kui uus hooaeg hakkab, koos üleminekute ja klubide ja värkidega.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Okei, teen praegu siis lõppenud hooaja koosseisudega ja jätan TVMK ka alles.

        Kommentaar


          On üldse liigade swapimine võimalik? FM'i kommunist lugesin, et nö tavapäraseks saanud lihtlabane swapimine ei toida enam see aasta. Toetudes sellele teema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Avastasin facepackis ühe vea. Mängu sisenedes ilmub noorukese TVMK Vladislav Smirnovi asemel keskea ületanud hallipäine härrasmees. St muutke ära, kes viitsib.

            Kui kellelgi on täissuuruses Eesti facepacke, võiks teada anda. Endale need väikesed jalgpallikleepsu moodi asjad väga ei istu.

            Kommentaar


              Mu keskkaitsja sai just oma kasti äärel palli ja selle asemel, et seda ette sööta otsustas ise mööda paremat äärt vastaste kasti söösta. Võttis seal kaks meest ette ja võitis korneri. Mulle see versioon igatahes meeldib

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Yeesh, saabus lõpuks. Aktiveerimisega ka õnneks probleeme polnud. Peatselt alustab siis Notts County oma teekonda Meistrite Liiga võitjaks

                kuidas aktiveeritud said? ma ei leia õiget ja vabat Product Key-d.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                  kuidas aktiveeritud said? ma ei leia õiget ja vabat Product Key-d.
                  Mis mõttes ei leia? Manuali tagakaanel on ju. Sinna võid oma key sisestada kui 0-d ja o-d eristatavad ei ole.

                  Kommentaar


                    prsse. ei saa vuflit mängu tööle ikka. lõin käega ja tellisin andricost.

                    Kommentaar


                      mõned noored talendid:

                      Anderson - AMC - Man U
                      Balotelli - AMR/L, ST - Inter
                      Bojan - FC - Barcelona
                      Dos Santos - AMRLC - Tottenham
                      Fiorillo - GK - Sampdoria
                      Galvan - AMC - Cruz Azul
                      Kroos - AMC - FC Bayern
                      Pato - FC - AC Milan
                      Pjanic - AMR/C - Olympique Lyonnais
                      Saivet - AMR/L, FC - FC Girondins de Bordeaux
                      Sakho - DL/C - Paris Saint-Germain
                      Vela - AML/C, FC - Arsenal
                      ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                      Kommentaar


                        Ega jah, ega keegi Andersoni, Balotellit, Bojani, Patot või Velat tõesti ei tea
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Piatti - ARG





                          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                          Parim laul

                          Kommentaar


                            Algselt postitas flameas Vaata postitust
                            Piatti - ARG
                            nagu mu 13 aastane poeg mängiks ründes. lasen tal jalad ära murda - äkki viskab viis senti juurde. pärast areneb.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Ja õnneks on nad kõik head odavad
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                mul tuli 2 päevaga Andricost mäng kohale, tänane laupäev on peamiselt mul sisustatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X