320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ostsin anieri arsenali ja pat rice hindas aineri nii,et võimalus saada sama heaks kui adebayor
    ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

    Kommentaar


      Hmm, eestlaste statsid üllatavad mind, eriti Anieri, samas ka Purjel pole midagi viga ning Piirojal :P

      Hetkel Atletico Madridiga käsil hooaeg.

      Kommentaar


        Minu arvates täitsa ilusad:
        (kodumaine facepack): http://www.4shared.com/file/69154935...0/Estonia.html
        (kodumaine kits): http://www.fmglive.com/index.php?opt...rtdown&id=1408
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Yeesh, saabus lõpuks. Aktiveerimisega ka õnneks probleeme polnud. Peatselt alustab siis Notts County oma teekonda Meistrite Liiga võitjaks

          Kommentaar


            krt need vigastused käivad ikka sajaga pinda 2 põhimeest 4-5 kuuks väljas!!
            kas kuskil graafika pakki ka leidub , mõtlen sellist suurt kus juba kõik asjad olemas?
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              Kas keegi juba Eesti liigat valmistab?
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                krt need vigastused käivad ikka sajaga pinda 2 põhimeest 4-5 kuuks väljas!!
                kas kuskil graafika pakki ka leidub , mõtlen sellist suurt kus juba kõik asjad olemas?
                mul 3 põhimeest 5 kuud väljas, see on jah nati imelik.
                vahepeal 5st ründajast 4 vigastatud, laenasin reservist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                  krt need vigastused käivad ikka sajaga pinda 2 põhimeest 4-5 kuuks väljas!!
                  kas kuskil graafika pakki ka leidub , mõtlen sellist suurt kus juba kõik asjad olemas?
                  Pratebays on 1 korralik face pack üleval... mõistlikult pildid, aga siiski puudu tegijaid...
                  The Gun Is Loaded

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    mul 3 põhimeest 5 kuud väljas, see on jah nati imelik.
                    vahepeal 5st ründajast 4 vigastatud, laenasin reservist.
                    Patch peal?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Patch peal?
                      9.01 vms jah.

                      Kommentaar


                        Mul pole küll vigastustega probleeme, väga normaalne kõik.

                        Kommentaar


                          Mul patchiga 12 septembriks Arsenalil 10 venda vigased sh Fabregas, van Persie, Almunia, Rosicky, Eduardo jne
                          See vigastuste kuidagi valukoht:S
                          The Gun Is Loaded

                          Kommentaar


                            Minu Notts County meeskond novembris 2008. Nagu näha, siis vigastusi eriti tihedalt ei esine (ptüi-ptüi-ptüi). On teil äkki piraatversioonid, olen kuulnud, et olemasolevad crackid eriti ei tööta ja exe fail, milles sisaldub ka vigastustega tegelev kood, pärineb patchi-eelsest ajast. Kui on originaalid siis ei oska küll arvata, milles probleem. Võib ju proovida training workloadi vähendada ja jälgida, et kellegi condition mängu ajal alla 65 ei kuku. Äkki aitab.

                            Eniveis, assistant manager mul leidis, et keskväli on probleemne ja pakkus lahenduseks Lauri Mihkelsoni nimelist tegelast FC Kuressaarest. Scoutida ma Eestit ei saa, nii et enamik atribuute on tal peidetud. Need, mis nähtaval olid on siiski üsna kobedad nii et jaanuariks sai ka üleminek korraldatud. Esimene eestlane siis see aasta, vaatab, kas saab asja.

                            Kommentaar


                              kas siis uuele fmile pole veel sellist cheadi programmi mõeldud nagu oli fm 08 FMM

                              Kommentaar


                                Minul pira aga vigastusi õnneks pole, mõned pisi nügimised(4-6 päeva) tulevad muidugi sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X