320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Tere!
    Kas on mõtted osta originnal Fifa Manager 2009?
    Seal on võimalus on-line mängida?

    MA näin http://www.osta.ee/5094147
    Kas see on hea hind?

    Kommentaar


      #47
      Selleks on teine teema:


      Aga muidu, osta pigem Football Manager 2009. Odavam ja põnevam. Fifa Managerile annab silmad ette.

      Kommentaar


        #48
        Toutes les news fraîchement servies par la rédaction du site de référence : annonces, sorties, bons plans... ne manquez plus une info essentielle sur vos jeux préférés !

        Toutes les news fraîchement servies par la rédaction du site de référence : annonces, sorties, bons plans... ne manquez plus une info essentielle sur vos jeux préférés !
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          #49
          ma ei tea kas ma olen liiga konservatiivne, aga mulle ei paku huvi see video teema.

          Kommentaar


            #50
            Homme tuleb siis välja kõigi jaoks mängitav demo.

            Siin on hea teema, kus on uusi asju tutvustatud: http://community.sigames.com/showthread.php?t=54560
            Ja sellised kaameravaated: http://www.shortlist.com/gaming/arti...e-feature-no-3
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #51
              Uhh, täna öösel siis... Loodetavasti pole serverid väga umbes, can't wait.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                Uhh, täna öösel siis... Loodetavasti pole serverid väga umbes, can't wait.
                demo on ülimõttetu ju...

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  demo on ülimõttetu ju...
                  Päris huvitav, räägi lähemalt.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    #54
                    millal full tuleb? aeg on ju vist 14.nov aga fiifa manageril oli ka et 1.nov tuleb aga tuli 30okt,et 2päeva varem
                    Madridista

                    Kommentaar


                      #55
                      mis kellast demo saadaval?

                      Kommentaar


                        #56
                        Kell 1 meie aja järgi vist ehk 11 PM GMT.

                        Kommentaar


                          #57
                          Demo üleval siis:

                          Kommentaar


                            #58
                            Esimene mäng mängitud ja ma oskan öelda ainult, et see mäng on ülihea.

                            Kommentaar


                              #59
                              ja mis nüüd edasi saab?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                #60
                                Tundub päris tore olevat jah. Ainuke mis ei meeldi mulle on see taktika süsteem. Ei saa näiteks FB'sid tuua nooltega üles ründajate kõrvale... 3D tundub päris kõva olevat. Mängust saab päris hea ülevaate ja väravad on ka kenad

                                Mõtlesin, et vaatan siis Levadia-Artmedia karikamängu. Võõrsil 0-1, kodus 1-0. edasi penaltid.

                                Let's Review is the ultimate review plugin for WordPress. Stylishm unlimited criterias/pros/cons & affiliate links. Truly the best review WordPress plugin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X