320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale kolme magamata ööd, neljapäevastst kooli mitte ilmumisest (ka reedel olekin ilmumata jätnud, kuid reedeti mul polegi kooli olnud ), palju tühja taarat red bulli näol ja sellest viimasest tingitud tühja rahakotti, olen jõudnud mängida kaks hooaega.. Kas see tundub ainult mulle või ka kellegile teistele, aga see 3D-s mäng võtab päris pikalt aega. Igatahes algus on tehtud ja tavaliselt alustan ma mingi natuke tugevama meeskonnaga, et mänguga harjuda. FM 07 ja FM 08 sai alustatud Dortmundiga, kuid seekord valisin Middlesbrough. Ennustati pikka ja pettumuste rohket hooaega. Kuid esimeses mängus panin juba Liverpooli 3:1 kotti. Üleminekuid esimesel hooajal tegin ka natuke. Kõige suurem mure oli väravavahiga. Proovisin küll Artur Borucit, kui ka Stuart Taylorit, kuid keegi ei tahtnud tulla. Kardsin juba, et pean Brad Jonesiga läbi ajama, kes suutis hooaja eelsetel mängudel päris palju palle puterdada. lõpuks hooaja eel õnnestus 2.5 miljoni eest Mehhiko koondislase José de Jesús Corona. Väga hea leid oli. Lisaks ründesse tõin natuke Eesti verd Andres Operi ja Henri Anieri näol. Viimane on küll teinud rohkem noortes ja reservide ilma. Lisaks tõin veel mingi noore juudi poisi vasakule kaitsesse, mis sai fännide poolt väga hea vastuvõtu osaliseks, sest tegu pidi väga suure talendiga mängija olema. Hooaeg lõpetasin 9ndal kohal. Seda tänu enneolematult paljudele viikidele. Teise hooaja eel müüsin Mido, Aliadiere ning posu reservide tasemel mängijaid. Juurde tulid ründesse Kris Boyd ja Guillaume Hoarau. Lisaks veel poolkaitsesse Kevin Thomsoni ning Christian Wilhelmsson. Päris hea tiimi sain kokku aetud ja seda mingi 13 miljon naelaga, mis on tüüpiline ühe mängija hind, kelle Man City endale ostab. Igatahes võtsin sihi Euroopasse ning 5 koht seda ka võimaldas. Nüüd siis jälle suvi ning mõtlen 1-2 mängija ostmisest kaitsesse. Kuid samas tundub mäng juba piisavalt selge olevat, et hakata Nottingham Forestit või Sheffield Wednesdayit CLi võitjaks viima. Või ehk isegi Bradford käsile võtta..

    Kommentaar


      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      mul tuli 2 päevaga Andricost mäng kohale, tänane laupäev on peamiselt mul sisustatud.
      Sama siin, tahaks vähemalt 1 hooaja ära lõpetada.

      Kommentaar


        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
        Päris hea tiimi sain kokku aetud ja seda mingi 13 miljon naelaga, mis on tüüpiline ühe mängija hind, kelle Man City endale ostab.
        Pean vastu väitma - hinnad on kõvasti suuremad, hetkel on nad mul üle 200 miljoni vastu taevast löönud.

        Kommentaar


          Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
          Pean vastu väitma - hinnad on kõvasti suuremad, hetkel on nad mul üle 200 miljoni vastu taevast löönud.
          esimesel hooajal oli mul kümme kõige suurema rahaga üleminekut mingiklubi-->Man City

          Kommentaar


            ai raisk, ma armastan seda mängu!
            shakhtaril esimesena piilusin transfer budgetit - 50M, pole paha, ma ütlen.
            saab ehk mõne korraliku mängija ka endale lubada.

            meeldib see, et mängu highlightidesse on toodud fair play.
            varasemates versioonides pole ma seda täheldanud.

            Kommentaar


              Mascio (KL)
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                kust mõnda training scheldule leida?

                Kommentaar


                  Teine hooaeg Realiga algas sellise mänguga,

                  Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                  Kuidagi vähe suutsid poisid ikkagi ära lüüa, aga pole hullu =D

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    kust mõnda training scheldule leida?
                    fm 08 Tugs training töötab 09 peal ka
                    ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                    Kommentaar


                      see suur, et FM08 logod hakaksid mul küll tööle FM09-s kuid facepackid mitte. teadmiseks siis, kes veel ei teadnud. skinne pole proovinud veel.

                      Kommentaar


                        kas mõnd head taktikat pole pakkuda?

                        Kommentaar


                          kuidas sellist asja seletada? originaalmängu apsakas?

                          Kommentaar


                            See on mingi kahtlane värk, kui taktikat muuta, mul vussib ka nii.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                              kuidas sellist asja seletada? originaalmängu apsakas?

                              13 meest on ikka parem kui 11
                              ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                                13 meest on ikka parem kui 11
                                ega see midagi mängus juurde anna
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X