320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    budget peaks kindlasti suurem olema enamustel meeskondadel, ükski premi meeskond ei tohiks saada 5 m naela ju?
    okei, va uustulnukad ja vbl seal 1-2 meeskonda veel.

    tähendab jah, seda ootan uuest FMist, et budgetid suuremad.

    Hehhe ega see 5 mil ei ole kogu klubi raha vaid see mis sulle bossid ostmiseks annavad naljatilk. Sa oled ju manager mitte omanik...

    Kommentaar


      #62
      On ikka jama kokku keeratud. Traditsiooniline 2D vaade on haiglaselt väike. Too TV vaade haiglaselt vaevaline.

      Kommentaar


        #63
        tra mul näitab aint 2d! Ja ebareaalne on veel et RMadrid teeb järjestikustel päevadel 3 täpselt sama pakkumist samale mängijale, olgugi et ma eelmisel päeval lükkasin tagasi.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
          tra mul näitab aint 2d!
          Ma mõtlesin, et ma olen lihtsalt loll, et 3D võimalust kuskil ei näe. Samas peale seda, kuidas 2D venis, siis ega ei tahagi näha.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Hehhe ega see 5 mil ei ole kogu klubi raha vaid see mis sulle bossid ostmiseks annavad naljatilk. Sa oled ju manager mitte omanik...
            ja see summa ongi haiglaselt väike ja ebareaalne ju.

            Kommentaar


              #66
              Tõmbasin ka selle gigase versiooni, installisin, ei muutnud midagi ja esimene mäng oli 3D.

              Ehk tunneb mäng ära, et teie arvuti pole teab kui hea ja seetõttu ei anna seda võimalust?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #67
                Mis ta tahate öelda, et lõpuks on saabunud see hetk, kus ma pean uue FMi mängimiseks uue arvuti ostma või?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Mis ta tahate öelda, et lõpuks on saabunud see hetk, kus ma pean uue FMi mängimiseks uue arvuti ostma või?
                  2D töötab ju ludinal, väidetakse. Ega see 3D midagi nii seksi ka pole. Lisaks me sinuga oleme ikka täiega old school ja idiootsed vennad - mängime täiesti lollide ja ebaseksikate meeskondadega, millega ei saa üldse Robinhot endale osta, kui ta just 41-aastane pole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #69
                    Minu meelest on Doncaster väga seksikas meeskond.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Minu meelest on Doncaster väga seksikas meeskond.
                      Rikkurid...
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #71
                        heh ma arvan et Jonköping Södra meeskonda ei tuleks ka siis Robinho kui ta on 41 või veel vanem
                        Proud to wear Claret & Blue!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas avfc Vaata postitust
                          heh ma arvan et Jonköping Södra meeskonda ei tuleks ka siis Robinho kui ta on 41 või veel vanem
                          Södraga mängides ei saa robinhot scoutidagi
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Minu meelest on Doncaster väga seksikas meeskond.
                            Äärmiselt seksikas. Siiamaani näen Woodsi unes...
                            Need mölakad ei suvatsenud minuga lepingut pikendada peale seda, kui ma nad kahe hooajaga championshipi tippu viisin.
                            Siis tuli Hoddle ja viis nad liiga ühte tagasi. Paras.
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              #74
                              see on muidu normaalne, jah?




                              ja peale kahte esimest persekukkunud sõprusmängu:





                              mul ei ole sõnu.

                              Kommentaar


                                #75
                                mul lõhuti 2 mängu jooksul 4 ründajat ära, kes pidid eemale jääma 3 nädalaks kuni 4 kuuks. muidu mingi patch on juba, et saaks kauem mängida ?
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X