320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi FMi xboxi peal on ka mänginud?
    ei tea kuidas on, võib-olla peaks järgmise ostma xboxile.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      keegi FMi xboxi peal on ka mänginud?
      ei tea kuidas on, võib-olla peaks järgmise ostma xboxile.
      nad vist ei tee seda enam xboxi peale. 2009 ei tulnudki xboxi peale ju. Ma arvan et see oleks jube ebamugav ja lisaks sa ilmselt ei saa siis ju igasugu lisasid nagu meeskondade ja mängijate pilte ja näiteks igasugu ise tehtud uuendusi voi liigasi mängida. Ma arvan, et järgmine ei ole ka vist xboxi peal aga vaata ametlikest foorumitest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        nad vist ei tee seda enam xboxi peale. 2009 ei tulnudki xboxi peale ju. Ma arvan et see oleks jube ebamugav ja lisaks sa ilmselt ei saa siis ju igasugu lisasid nagu meeskondade ja mängijate pilte ja näiteks igasugu ise tehtud uuendusi voi liigasi mängida. Ma arvan, et järgmine ei ole ka vist xboxi peal aga vaata ametlikest foorumitest.
        olgu, tänan vastuse eest.
        mingit head nippi oskab keegi soovitada, kuidas harmony üles saada tiimil?
        ma olen ainult ühe signingu teinud...

        Kommentaar


          Sõlmi uusi lepinguid ja võida mänge
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            aga siis kui enamik tüüpe tahab minna suuremasse klubisse?...hetkel mul on nii squad harmony suht null ja enamik tahab täheks saada ei tea kus aga mitte Ljungskile SK-s...Rootsi liiga siis käsil, hetkel 3 hooaeg ja saan UEFA Cupile ennast häbistama minna
            Proud to wear Claret & Blue!

            Kommentaar


              Sinna ei saa midagi parata vist, kui ta tahab ära minna. Parem müü hea hinna eest maha ning osta omale mõni noormängija või vananev staar
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                mul oleks küsimus nendele, kes Eesti koondisega on edukalt mänginud. mis taktikat te kasutate? ma olen proovinud vägagi erinevaid formatsioone jne, aga tulemused on ikkagi sellised, et nt holland lööb esimese 15 min. mulle kaks kuni kolm väravat ja edasi on ka täielik torm minu väravale (vastu saan lüüa kuskil 1-2 pealelööki mängu jooksul). nii et ehk oskab keegi soovitada mingeid nippe (klubidega pole mul kunagi probleemi olnud, just Eesti koondisega).

                Kommentaar


                  Algselt postitas olev ait Vaata postitust
                  mul oleks küsimus nendele, kes Eesti koondisega on edukalt mänginud. mis taktikat te kasutate? ma olen proovinud vägagi erinevaid formatsioone jne, aga tulemused on ikkagi sellised, et nt holland lööb esimese 15 min. mulle kaks kuni kolm väravat ja edasi on ka täielik torm minu väravale (vastu saan lüüa kuskil 1-2 pealelööki mängu jooksul). nii et ehk oskab keegi soovitada mingeid nippe (klubidega pole mul kunagi probleemi olnud, just Eesti koondisega).
                  mul oli tavaliselt ikka 4-5-1 aga ääre poolikud AML ja AMR
                  Anier oli üksi ees.
                  enam ei saa kahjuks mängida, sest monitor nii vastikult katki :/

                  ja pigem oli tempo slow peal. aga kui vastased olid väsinud ja 70 mniit seis soodne, lükkasin rändavama peale ja tuli pidevalt ära see võit.
                  ja tasub vastaste staare retsida vaikselt. lähevad närvi ja saavad kaarte. pidevalt ka punaseid. ei tea kas see just aus taktika on, aga minul töötas

                  Kommentaar


                    Uskumatu, kuid tõsi - vana kolmik on tolmu FM-ilt pühkinud ning taaskordse network-mänguga alustanud. Kui FM 2007 puhul sai nauditud suuri rahasummasid, parimaid mängijaid ja glamuuri, siis tänavu läksime (tänu mulle ) hoopis teist teed, kui valitud sai Austria Bundesliga.

                    WeThePeople'i saagiks langes identiteeditu Red Bulli Salzburg, Zaeka valituks must hobune Rapid Wien ning mulle juba aastaid tagasi oma kunagise hiilguse minetanud Sturm Graz.

                    Kuna Austrias just väga suuri rahasid liikumas ei ole, tuli hooaja eel läbi ajada kasinate vahenditega. Suurima rahakotiga alustas loomulikult Salzburg, kes 10 ja poole miljoni naela eest täiendas oma ridu nii Emmanuel Eboue, Vicente kui ka Robert Lewandowskiga, kelle näol on tegu ilmselgelt kogu mängu parima ründajaga. Lisaks veel paar marginaalsemat ostu, free transferist Stephen Appiah.

                    Kuna Sturm Grazi rahamehed olid eriti kitsid, tegin hooaja eel konkreetse väljamineku vaid 40 tuhande naela eest, tuues tiimi Konstantin Vassiljevi. Küll aga leidus vananevaid, ent mitte veel päris pensionieas pallivõlureid ka vabaagentide hulgast. Edukaimateks neist osutusid Stefano Fiore, Alexey Smertin, Julian De Guzman, Ebi Smolarek ja Abubakari Yakubu, ehk siis enamik neist. Tulid ka Boudewijn Zenden ja Dominik Kisiel, kuid esimene neist palju platsile ei pääsenud ning teise kuti näol on tegu noore varuväravavahiga.

                    Ka Rapid Wien mängijateturul hooaja eel suuri sõnu ei teinud, lisades võistkonda legendaarse väravavahi Jürgen Macho ning Olivier Dacourti vabaagentidena, 250 tuhande naela eest lendas Egiptusest kohale Ahmed El Mohammady, kellest roheliste jaoks sai asendamatu paremäär.

                    Kuna Austria Bundesliga süsteem on sarnane Eestile - 10 meeskonda, 4x mängitakse omavahel - siis sai iga vastasega piisavalt madistada. Komistada suutis meist igaüks kusagil, kuid ülivõimsalt meistriks tulnud Salzburgi kodumängude vorm näis uskumatuna - kõik koduplatsil peetud 18 mängu võideti! Samuti oldi edukas ka võõrsil ning teenitud 98 punkti kindlustas energiajoogimeestele tiitli Rapid Wieni ees, kes jäi tšempionidest maha juba 29 punktiga.

                    29-punktiline kaotus ei ole midagi aga võrreldes selle košmaariga, kuis lõppes minu aasta. Kui hooaja esimesel kolmandikul sai enamik mänge läbi häda tavaliselt 1:0 võidetud, siis mingist hetkest hakkas kõik allamäge minema ja nii libises käest ka kolmas koht. Kokkuvõttes 40-punktiline allajäämine liigavõitjale.

                    Sarnaselt koduliigale jäin häbisse ka Euroopa Liigas, kuna esimeses kvalifikatsioonivoorus ei suutnud ma kahe mängu kokkuvõttes parem olla montenegrolaste Buducnostist. Kuna alustasin võõrsil 0:1 kaotusega, siis ei aidanud ka 2:1 koduvõit. Keskendumine koduliigale läks nii, nagu juba eelnevalt lugeda saite..

                    Oluliselt teravamalt esinesid aga teised - teel grupifaasi neelas Rapid Wien oma teekonnal Drogheda Unitedi (kokku 3:0), Beitar Jerusalema (7:1) ja Torino (3:3, võõrsilväravad); Salzburg koristas teelt vaid FC Kopenhaageni (4:0), kuna nende teekond sai alguse Meistrite Liiga teisest eelringist. Pärast 4:1 koondskooriga Zeta alistamist jäädi aga hätta Marseille vastu ning kahe mängu kokkuvõttes allajäämine 2:4.

                    Alagrupis jäi Rapid Wien aga tänu kehvemale väravate vahele edasipääsust napilt ilma, kuid esitustega võib ilmselt enamvähem rahule jääda - 3:2 koduvõit Osasuna üle, kaotused ManU-lt (2:5), Schalkelt (1:2) ja Nancylt (0:1). Eesmärgiks seatud edasipääs jäi küll saavutamata, ent päris häbisse ka ei jäädud.

                    Kuigi alagrupis pidi Salzburg tunnistama Porto 0:3 paremust ning leppis 1:1 viiki Spartak Moskvaga, siis 2:1 võit Genoa üle ning 1:0 Rangersi alistamine aitas Austria esiklubi alagrupi võitjana edasi. Olulist peavalu ei valmistanud Salzburgile ka Moskva Lokomotiiv, kellele kahe mängu kokkuvõttes 5:3 säru tehti. Järgmises ringis said Rainers Laizansi hoolealused hakkama sellega, millega Ndolvo Zaeka omad ei saanud - võõrsil küll kaotati ManU-le 2:4, ent koduse kordusmängu esimesed kuus minutit said otsustavateks, kuna Rene Aufhauser ja Marc Janko tõid peo austerlaste õuele. Paraku enamaks jaksu ei jätkunud ja kuigi järgmises ringis võideti kodus Valenciat 1:0, siis kindel 1:4 allajäämine võõral platsil ei jätnud Salzburgile hilisema Euroopa Liiga võitja vastu šanssigi.

                    Paras huumorinurk oli ka Austria karikavõistluste edenemine. Kolmandast ringist sain siiski sisuliselt kõige kindlamalt edasi, võites Salzubrgi amatööre 2:0. Rapid Wien oli 1:0 parem Mattersburgist ja Salzburgi põhimeeskond alles lisaajal 5:2 Austria Kärntenist. Veerandfinaalis said omavahel kokku Rapid ja Salzburg, tagajärjeks viimase 3:0 võit ja edasipääs. Mul loosiga vedas, sain esimese divisioni satsi Admira. Vedamisetunne lakkas aga peagi, kui avastasin end 0:3 kaotusseisust, millest välja rabeleda ei suutnudki. Salzburgile oli edasine juba lapsemäng ning 3:0 võit finaalis Austria Wieni üle kindlustas neile teisegi tiitli.

                    Kuna omavahelisi mänge kogunes palju ja tulemusi oli erisuguseid, panen liiga raames peetud matšid kirja:

                    18.07 Sturm Graz vs Salzburg 3:1
                    23.08 Rapid vs Sturm Graz 2:2
                    21.09 Rapid vs Salzburg 5:2
                    27.09 Salzburg vs Sturm Graz 1:0
                    31.10 Sturm Graz vs Rapid 1:2
                    16.11 Salzburg vs Rapid 1:0
                    30.11 Sturm Graz vs Salzburg 0:0
                    06.03 Rapid vs Sturm Graz 2:3
                    22.03 Rapid vs Salzburg 1:2
                    12.04 Salzubrg vs Sturm Graz 3:1
                    15.05 Sturm Graz vs Rapid 3:0
                    30.05 Salzburg vs Rapid 4:1

                    Teine hooaeg on juba täistuuridel alanud ning esimesed pakidki saadud, kuid sellest juba pärast hooaja lõppu.

                    Kommentaar


                      Kuidas see online mäng käib? Millal aeg edasi liigub jne? Kui koik on vajutanud continue?

                      Kuidas salvestamine toimub jne?

                      Kommentaar


                        Väga tark küsimus, olen ka sellest mõelnud. Viitsib äkki keegi ära seletada
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kuidas see online mäng käib?
                          hästi

                          Millal aeg edasi liigub jne?
                          seda annab settingutest näppida aga muidu vaata järgmist küsimust.
                          Kui koik on vajutanud continue?
                          jah
                          Kuidas salvestamine toimub jne?
                          Kuna mängu hostib üks mängijatest siis tema ka seivib.


                          Väga tark küsimus, olen ka sellest mõelnud
                          mis siin tarka oli?
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Huvitas nt kuidas mängitakse. Aga sina paraku ilusti ei oska vastata. Kas erinevatel aegadel ei saa siis mägnida?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              saab ikka jah, omavaheline mäng toimub nii, et üks mängib teisega, siis teine esimesega ja kokku võetakse väravate summa.


                              trrmaeivõi.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Kui ei või, mis vastad siis. Ega küsimus polnud sulle suunatud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X