320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    taas abi vaja.
    Vistale mängu installides, ei löö installi aknas "Delivery Method" akent lahti vaid viskab sellest automaatselt üle ja see tõttu ei saa mängu tööle, oskab keegi aidata?

    Kommentaar


      Hispaania koondisega 0n põnev teha . valikmängud siis nii : kõigepealt Bosniat 2:1 . Üldse ei jäänud tiimiga rahule . Siis Armeeniat 2:0 ja ARMEENIA(!!!) asus algul suruma . Polnud mängupildiga rahul ja muutsin formaatsiooni . Siis Eestiga 0:0 siis vana formaatsioon tagasi ja Belgiast sõitsin üle 3:0 ja sellega jäin rahule .
      iHala Madrid !

      Kommentaar


        Häid mängijaid veel :

        F.Llorente löönud mul Hispaania koondise eest 5 mängus 4 väravat . Ja kuigi Torres valiti maailma parimaks siis ikkagi peab ta mul vahel pingil olema sest villa ka super .
        iHala Madrid !

        Kommentaar


          hooaeg 2019-2020 võitisin blackburn roversiga inglise liiga, meistrite liiga, euroopa superkarika, klubide MM, FA cupi ja miki hiire karika. tavaline? no mitte päris. pole kulutanud terve mängu jooksul sentigi mängijate otsmiseks. kõik mängijad on enda u18st välja kasvanud. väga uhke. nüüd uut FM ootama.

          Kommentaar


            Esimene hooaeg FC Baseliga läbi ja tuli duubel, ehk siis võitsin nii liiga kui ka Šveitsi karika. Liiga võit tuli 5 punktilise eduga FC Zürichi ees ja karikas võitsin lisaajal 1:0 samuti Zürichit. Pikem ülevaade transferitest ja teistest asjadest veidi hiljem!

            Kommentaar


              Kui ma olen klubi manager ja mingi koondis pakub kohta, siis kas jään klubi manageriks edasi ja olen samalajal koondise manager või jään ainult koondise manageriks?

              Kommentaar


                Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                Kui ma olen klubi manager ja mingi koondis pakub kohta, siis kas jään klubi manageriks edasi ja olen samalajal koondise manager või jään ainult koondise manageriks?
                Saad olla mõlemad korraga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                  hooaeg 2019-2020 võitisin blackburn roversiga inglise liiga, meistrite liiga, euroopa superkarika, klubide MM, FA cupi ja miki hiire karika. tavaline? no mitte päris. pole kulutanud terve mängu jooksul sentigi mängijate otsmiseks. kõik mängijad on enda u18st välja kasvanud. väga uhke. nüüd uut FM ootama.
                  Uus FM polnud just kõige parem ning jätkan oma mängu. Inglise koondis soovis ka abi ning seda ma neile pakkusin- peaasjalikult Blackburni tüüpidega mängides pole koondis veel kordagi kaotanud (üks 0:0 viik šotlastega sõprusmängus juhtus sisse tulema) ning EMi, see konföderatsioonide karika ja MMi võit on inglastel olemas. Oma esimese ostu olen ma ka vahepeal ära teinud- üks Pärnu Vapruse 16 aastane paremkaitsjast eestlane sai selle au omale ja maksis ta mingi 100 000 naela (tänaseks on tõusnud omal positsioonil teiseks valikuks ning debüütmängus suutis kaks palli ka vastaste väravasse toimetada). Ilmselt jääb ta ka mu viimaseks ostuks, sest hooajal 2025-2026 on ring täis saanud (esimese hooajal u18st välja tulnud tüübid tõmbavad otsi kokku) ja uusi vajalikul tasemel noori tuleb igal hooajal liigagi palju juba peale.

                  Kommentaar


                    Mängin Tottenhamiga ja olen jõudnud 2017/2018 hooaega.Tottenhamiga olen võitnud 3 Inglise meistritiitlit ja 2 Meistrite liigat sammuti ka kõiksugu karikaid.Meeskonnas mul ka 2 Eestlasest regenit ja üks nendest on meeskonna parimaid.Kuna motivatsioon hakkas otsa saama, siis mõtlesin et võtan vastu uue väljakutse ja võsin endale ülesandes viia Eesti 2018 aasta MM'ile.Koondises pole ma aasta ajaga pidanud vastu võtma ühtegi kaotust ja suutsin viia Eesti ka MMile esimese katsega.Otsustavas mängus võitsin Hollandit külas 4:3.
                    MM'il on eesmärk alagruppist edasi saada.




                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Kas ei ole veel tahtmist mõnda uuemat versiooni mängida

                      Kommentaar


                        vastan krissu eest - EI OLE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                          Kas ei ole veel tahtmist mõnda uuemat versiooni mängida
                          Aga miks peaks?
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            miks mitte? võiks ju proovida, mis on mängus uut ja huvitavat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aandres Vaata postitust
                              miks mitte? võiks ju proovida, mis on mängus uut ja huvitavat.
                              Proovitud...sellepärast vana juurde tagasi mindud saigi.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Vähe närvi ajab selline olukord. Kodus Barcaga 2-2, võõrsil 3-3. Barcal alagrupis esimene koht. Õnneks said nad tugevama vastase endale 1/8 finaalis. Aastal 2028 on Hamburg tõsine vastane.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X