320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Samas ei võta tükki küljest ka inimest aidata.
    Kui niisugused ninatargad koguaeg nähvamas käivad, ei julgegi inimesed oma küsimustega siin foorumis lagedale tulla.
    Või siis järgmisel korral saavad juba aru, et polegi nii raske ise otsida.

    Kommentaar


      Ei võta ka teistel tükki küljest abiks olla.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Aga keegi ei keela Sul seda ju teha.

        Kommentaar


          Jah, miks aga Sina peaks näiteks selline nähvits olema.
          Osta nüüd omale elu. Ma lõpetan sinuga praeguseks.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Jah, miks aga Sina peaks näiteks selline nähvits olema.
            Ma ei oska öelda, miks ma nii paha inimene olen. Sündisin sellisena.
            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Osta nüüd omale elu.
            Olemas.
            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Ma lõpetan sinuga praeguseks.
            Lõpuks.


            Ma küll mõtlesin, et jätan selle ütlemata, aga vahet pole. Sa ise küll vist hästi ei taibanud, aga täpselt sama palju peaksid Sa ise endale elu ostma. Me ju olime praegu võrdsed - mina nokkisin kellegi kallal ja Sina omakorda minu kallal. Või mis Sa arvad?

            Kommentaar


              Äitäh Mikusiku ja Nohik olite väga suureks abiks, teinekordki eks?



              Vägev rahvas teil siin foorumis!

              Kommentaar


                Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                Äitäh Mikusiku ja Nohik olite väga suureks abiks, teinekordki eks?



                Vägev rahvas teil siin foorumis!
                Vastasin su küsimusele ja otsisin üles selle asja mis sul vaja oli...

                selleks tuli teha midagi nii keerulist nagu googlisse sisse trükkida "german national team football manager 2009"

                Kommentaar


                  Nii hellahingelised on meil siin.
                  Ma ei kujuta ette, kuidas te reaalses elus hakkame saate, kui väikest foorumi nokkimist juba ära ei kannata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Vastasin su küsimusele ja otsisin üles selle asja mis sul vaja oli...

                    selleks tuli teha midagi nii keerulist nagu googlisse sisse trükkida "german national team football manager 2009"

                    okei-okei äitäh teile, aga kas keegi teisele küsimusele oskab vastata?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                      okei-okei äitäh teile, aga kas keegi teisele küsimusele oskab vastata?
                      Here's an easy guide to getting those faces in the game

                      1. Extract the zip/rar file into;

                      My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2008/Graphics/Pictures/Players

                      2. You may need create the above folders, if they do not exist.

                      3. Load up FM, go to Options > Preferences > Display and Sound

                      4. Untick ''Use skin cache'' box

                      5. Tick ''Always reload on confirm''


                      6. Then click ''Confirm''

                      7. Then finally restart FM.

                      8 And hey presto, you should see those damn faces you've waited a while to see.

                      Kindel, et panid oigesse kohta ja, kas on sammud 3, 4 ja 5 tehtud? Ma arvan, et sellepärast sa neid ei näegi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Here's an easy guide to getting those faces in the game

                        1. Extract the zip/rar file into;

                        My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2008/Graphics/Pictures/Players

                        2. You may need create the above folders, if they do not exist.

                        3. Load up FM, go to Options > Preferences > Display and Sound

                        4. Untick ''Use skin cache'' box

                        5. Tick ''Always reload on confirm''


                        6. Then click ''Confirm''

                        7. Then finally restart FM.

                        8 And hey presto, you should see those damn faces you've waited a while to see.

                        Kindel, et panid oigesse kohta ja, kas on sammud 3, 4 ja 5 tehtud? Ma arvan, et sellepärast sa neid ei näegi

                        Nagu ma ennem mainisin siis facepackid hakkavad tööle skinnid ei hakka ja kuskilt kuulsin, et see jama võib tulla sellest, et mul Service pack 3, aga et asi toimiks peab olema service pack 2

                        Kommentaar


                          Kui palju language barrier kaitsja esitusi võib mõjutada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Kui palju language barrier kaitsja esitusi võib mõjutada?
                            no ikka võib, aga hea kaitsja ju tunnebki sellest ära et ta ei tee vigu
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar


                              You play Football Manager 2009 too much if…

                              - The list of recently loaded programs contains only of FM 2009, FM Genie Scout, FM 2009 editor, WinRar, "FM2009 v9.2.0 Patch Installer.exe".

                              - You brought National Team of Madagaskar to the golden medals of World Cup three times.

                              - You did this with different tactics.

                              - Being on stadium (in RL) you shout “Mentality – attacking! Closing Down – often!” instead of “Go Liverpool!”

                              - Your neighbours wake up during late night after your shout “Goooooooal!” when there is no football on TV.

                              - You remember statistics of all your players in all matches of last season.

                              - Your colleagues think that FM 2009 is your favourite accounting program.

                              - Your boss thinks so as well!

                              - You know exactly what club will be managed by Freddy Adu when he becomes a manager.

                              - It’s easier for you to create new tactics than write two text lines.

                              - This created tactics becomes very successful and all your fellows start to use it soon.

                              - In the minds you set mental skills for your relatives and friends. For instance, father: Work Rate = 15, Determination = 5.

                              - Ha, mental skills! You can even set preferred moves to all of them!

                              - It regards girls as well.

                              - You always change individual instructions (mentality, creative freedom, closing down) during sex.

                              - Your friend says that he will come later after he came to you with beer and saw you playing FM.

                              - He haven’t visiting you for a week since that time but you forget about him anyway.

                              - Your wife feels hurt if you call some “Aguero” during sleep.

                              - Your 5-year son knows who is Henry Saivet and Georginio Wijnaldum.

                              - Moreover he can even write their names without mistakes.

                              - Your 3-year daughter can do the same!

                              - When you close your eyes, you see small figures of players that are running and scoring goals.

                              - When you open your eyes, you see the same!

                              Kommentaar


                                Üpris õige tekst.....Mina väga suur fannat ei ole kuigi mõne punkti suhtes pean ettevaatlik olema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X