320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    enne mõtleme loogiliselt läbi kõik, siis küsime.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      No teeme nii nagu sa soovid.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Vaata oma privaatsõnumeid .

        Kommentaar


          aga kust saaks Football Manager 2009 save game editor?

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            aga kust saaks Football Manager 2009 save game editor?
            http://www.sortitoutsi.net/2009/grap...0GAME%20EDITOR ?

            Kommentaar


              Kui si*ad kohtunikud siin on, no või reaalsed, kuidas kellelegi. Iga väike puude on kohe kaart, sõidad palli ning vastane kukub on kah kaart, tihti punane. Ning arvuti vastu mängides on nad ikka julmalt proffid, regular tasemega. Kõik söödud on ikka väga täpsed. Muidu on parem mängida kui FIFAt, kuid mõned pisiasjad rikuvad mängupildi ära.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kui si*ad kohtunikud siin on, no või reaalsed, kuidas kellelegi. Iga väike puude on kohe kaart, sõidad palli ning vastane kukub on kah kaart, tihti punane. Ning arvuti vastu mängides on nad ikka julmalt proffid, regular tasemega. Kõik söödud on ikka väga täpsed. Muidu on parem mängida kui FIFAt, kuid mõned pisiasjad rikuvad mängupildi ära.

                ah ??
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  ah ??
                  duubeldan!


                  1010101

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kui si*ad kohtunikud siin on, no või reaalsed, kuidas kellelegi. Iga väike puude on kohe kaart, sõidad palli ning vastane kukub on kah kaart, tihti punane. Ning arvuti vastu mängides on nad ikka julmalt proffid, regular tasemega. Kõik söödud on ikka väga täpsed. Muidu on parem mängida kui FIFAt, kuid mõned pisiasjad rikuvad mängupildi ära.
                    siin vist aetakse mingi teise mänguga segi midagi

                    Kommentaar


                      näikse, et PESiga...
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Sa vana... Ei noh, kuidas nüüd öelda. Vaatasin, et PES 09 teema, mitte FM09.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                          mul oli tavaliselt ikka 4-5-1 aga ääre poolikud AML ja AMR
                          Anier oli üksi ees.
                          enam ei saa kahjuks mängida, sest monitor nii vastikult katki :/

                          ja pigem oli tempo slow peal. aga kui vastased olid väsinud ja 70 mniit seis soodne, lükkasin rändavama peale ja tuli pidevalt ära see võit.
                          ja tasub vastaste staare retsida vaikselt. lähevad närvi ja saavad kaarte. pidevalt ka punaseid. ei tea kas see just aus taktika on, aga minul töötas
                          proovisin, aga muhvigi. kaotan põhja-iirimaale tulemustega 2-4 ja 0-4. ei ole väga loogiline. põhiprobleem on selles, et väga vabalt saavad palli lükata ja laksivad kergesti sisse ka. minu omad saavad võimaluse ja lasevad luhta. mis selle vastu aitaks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olev ait Vaata postitust
                            proovisin, aga muhvigi. kaotan põhja-iirimaale tulemustega 2-4 ja 0-4. ei ole väga loogiline. põhiprobleem on selles, et väga vabalt saavad palli lükata ja laksivad kergesti sisse ka. minu omad saavad võimaluse ja lasevad luhta. mis selle vastu aitaks?
                            mehed peavad alguses uue taktikaga harjuma ka, aga ise soovitaks ikka vana head 4-4-2, lm ja rm ründavaks, keskpoolikud üks kaitsvaks teine balanseeritud, üks ründajatest fs teine targetman
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar


                              kas mingit head taktikat ei ole pakkuda?

                              Kommentaar


                                4-3-1-2

                                mõlemad poolikud nooltega alla ja AMC noolega ründesse. äärekaitsjad võib ka nooltega üles panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X