320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värk nende Database updatega on? Panin ühe /mydocs/sportint/footballman09/db

    editoris laadida ei saa seda ja mängu sees ei leia ka võimalust antud updatet kastuada.





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      äkki on vale patch ?

      Kommentaar


        sul oli õigus. mu manager oli pätsi võrra ajast maas.
        tänud





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          Olen ma 6ieti aru saanud , et Football Manageris pole mängijatel overall leveleid , nagu Fifa Managerides ? ( olen siiamaani Fifa Manageri mängind , Football Manageri pole kordagi..)

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
            Olen ma 6ieti aru saanud , et Football Manageris pole mängijatel overall leveleid , nagu Fifa Managerides ? ( olen siiamaani Fifa Manageri mängind , Football Manageri pole kordagi..)
            Ei ole.

            100101010

            Kommentaar


              mis sortitoutsiga juhtunud on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                mis sortitoutsiga juhtunud on?
                Ma arvan,et peaks olema uuendamisel.

                Kommentaar




                  Eesti WTF, San Marino FTW.

                  PS. Mina ei ole peatreener. Sittade tulemuste pärast sain aasta algul sule sappa.

                  Kommentaar


                    Krt lasin mängu arvutile ja kui mängima hakkan, ei saa mitte muffigi aru. Kuhu vajutada, mida teha jne

                    Kommentaar


                      New game äkki
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        kui ma ohtralt noori mehi signin u18 tiimi, kas see viib ka tiimi moraali põmst alla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          kui ma ohtralt noori mehi signin u18 tiimi, kas see viib ka tiimi moraali põmst alla?
                          Üldiselt ei tohiks küll moraal langeda,sest tegu ei ole vist first teami mängijana.Küll,aga kui ta hakkaks ohustama kellegi kohta,siis küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Üldiselt ei tohiks küll moraal langeda,sest tegu ei ole vist first teami mängijana.
                            kui sa ostad omale mängija, siis ta läheb automaatselt esindusmeeskonna juurde. Vahet pole, kas vanuseks on 16 või 36. Ja kui ühele positsioonile osta liiga palju uusi mängijad, siis vanad olijad hakkavad ofc hädaldama. Minul juhtus niimoodi Wycombes, ning tulemused hakkasid ka seepeale alla käima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              kui sa ostad omale mängija, siis ta läheb automaatselt esindusmeeskonna juurde. Vahet pole, kas vanuseks on 16 või 36. Ja kui ühele positsioonile osta liiga palju uusi mängijad, siis vanad olijad hakkavad ofc hädaldama. Minul juhtus niimoodi Wycombes, ning tulemused hakkasid ka seepeale alla käima.
                              Okei, sain targemaks, äitah!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                kui sa ostad omale mängija, siis ta läheb automaatselt esindusmeeskonna juurde. Vahet pole, kas vanuseks on 16 või 36. Ja kui ühele positsioonile osta liiga palju uusi mängijad, siis vanad olijad hakkavad ofc hädaldama. Minul juhtus niimoodi Wycombes, ning tulemused hakkasid ka seepeale alla käima.
                                Päris nii hull see asi ka pole. Kui sa ostad kokku noori ja paned nende squad statuseks decent young player või hot prospect, jagavad põhimeeskonna mehed matsu väga hästi ja ei hädalda nad midagi. Seda enam, et alla 17 aastased saavad (vähemalt Inglismaal) nagunii ainult youth contracti all olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X