320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    millised löögid nad on? Kaugelt? Mööda? Blokitud? Otse väravale?
    Ligidalt 1on1 ja kauglöögid ja lihtsalt sisse ei lähe, vastaste väravavaht tõrjub kõik

    Kommentaar


      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
      Variant B) Iseennast, sest sa oled lihtsalt saamatu
      Su jutt oli täiesti pointless , right back at you bro!

      Kommentaar


        Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
        Ligidalt 1on1 ja kauglöögid ja lihtsalt sisse ei lähe, vastaste väravavaht tõrjub kõik
        pean ütlema, et kuigi mu meeskonnad ikka suudavad lüüa väravaid, siis ma olen ka märkand, et võrreldes vastasega lööb kasutaja meeskond ikka oluliselt sitemini 1-1le olukordi. see ei saa ju olla kasutaja süü, kuna seda ei anna mõjutada. kauglöökide kohta ma ei saa nõus olla, kuna vapustavaid väravaid on nähtud.
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          nii, järjekordne perses mäng, leeds vs hull
          Leeds Hull
          Shots on Target: Leeds:1 Hull:10
          Goals scored: Leeds:1 Hull:0

          Kommentaar


            keegi oskab öelda kuidas saan panna vanemat mängimat tutorima nooremat?

            Kommentaar


              Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
              keegi oskab öelda kuidas saan panna vanemat mängimat tutorima nooremat?
              Comment on player'i all peaks olema. Ja see üks-ühele teema, ma panen ütlen ründajatele tavaliselt, et nad ei lööks peale, vaid mängiksid mööda väravavahist. Toimib.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                eii. salvestasin mängu ja oli kiire ja panin arvuti otse off nupust kinni (Mäng töötas veel) ja nüüd kui tahan laadida siis tuleb "The save game could not be loaded" (

                Kommentaar


                  Alati tasub salvestada enda mängu korda mööda kahe faili vahel!

                  Kommentaar


                    jep, eks seda nüüdsest peale teengi, kahjuks see mäng on läinud

                    Kommentaar


                      Probleem.
                      Tahaksin nagu Eesti koondise manageriks hakata, olles samal ajal juba ka klubitreener. Väikse cheatiga tegin koondise manageri koha vabaks ning mulle tuli ka kiri, et estonia wants me as a manger, kuid kui ma pakkumise acceptin, ei juhtu mitte midagi. Mõne päeva pärast tuleb uus kiri, et tahavad mind manageriks ning kui acceptin, siis taas ei juhtu mitte midagi.
                      Oskab keegi öelda, kuidas seda asja korda ajada?

                      Kommentaar


                        MIDA VEEL!? Nüüd ma ei saa enam mängijaid osta sest, et tahetakse klubi müüa. Ei no normaalne ja mul tommati just parim keskväljamees ja vasakkaitsja ära sest ma ei saa lepinguid anda kuna on amatöör meeskond. Täiesti keskpärased üle 28 aastased mehed olid ka veel WTFH? Tabelis olen 10s samas karikates olen veel sees. Mitu korda olen pennaldega voitnud ja siis liigas on mehed liiga väsinud... Saan ma siit koige madalamalt kunagi edasi?

                        Mis kogemusega alustasite mängu teie, kes kohe edasi saite?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                          Probleem.
                          Tahaksin nagu Eesti koondise manageriks hakata, olles samal ajal juba ka klubitreener. Väikse cheatiga tegin koondise manageri koha vabaks ning mulle tuli ka kiri, et estonia wants me as a manger, kuid kui ma pakkumise acceptin, ei juhtu mitte midagi. Mõne päeva pärast tuleb uus kiri, et tahavad mind manageriks ning kui acceptin, siis taas ei juhtu mitte midagi.
                          Oskab keegi öelda, kuidas seda asja korda ajada?
                          Mul sama probleem Ghana koondisega. 5x juba on pakutud, kuid pärast accepti ei muutu midagi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Mul sama probleem Ghana koondisega. 5x juba on pakutud, kuid pärast accepti ei muutu midagi.
                            FM'i foorumeid uurides, pakuti enamasti välja et asi on patchis..

                            Unrivalled series of football management simulation video games. Take charge of the world's greatest football teams and manage your way.


                            tõmbasin siit uue alla ja lähen proovin, ehk töötab..

                            Edit: Ja asi toimis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Comment on player'i all peaks olema. Ja see üks-ühele teema, ma panen ütlen ründajatele tavaliselt, et nad ei lööks peale, vaid mängiksid mööda väravavahist. Toimib.
                              õige küll. see variant on. proovin ka järgi.
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Mdea ma ei mõista seda mängu, panen taktika, saan 5 mängu võitu tunda, siis saan viigi mingi liga viimasega ja sis tulevad kaotused järjest ja ma ei tea, vastaste Wingerid on ulmed, olgu seal mingi Aivar Anniste, vastased panevad ta ikka nagu C.Ronaldo mängima + mu väravavaht olgu või Casillas on umbes Sergei Ussoltsev ja nende Ussoltsev on Casillas, lihtsalt ei mõista seda, kõikides teistes olen hullu pannud, seda ei mõista lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X