320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake palju viskas Tarva tagaliina Kriisa, Saage, Veidemann ja võrrelge seda Rocki koguskooriga

    Kommentaar


      pole kunagi näinud, et me aplodeerime vastasmeeskonnale
      täna see juhtus
      super hea mäng Tarvase poolt. terve meeskonna eest müts maha.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Tarvas meistriks! Sõber on lihtsalt nii sümpaatne vana.

        Kommentaar


          Super mäng oli. Tantsutüdrukud olid ka kenad, eriti üks, kellel tissid suuremad kui pea. Ma täiega elasin kaasa, kui hüppetants oli.

          Tarvas oli super. Terve meeskond ja fännid.

          See oli tõepoolest tore, et Rocki fännid lõpus Rak-ve-re, Rak-ve-re veidi skandeerisid ja siis kenasti aplodeerisid. Vastased olid väärt küll.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Kriisa võiks natuke hoogu maha võtta, kardan, et mõni lähivälismaa meeskond võib ta nii ära meelitada varsti. Mäletan veel vanu aegu, kui Vinni saalis KK Rakvere noor tagaliin Pugonen-Saage vastastel ajusid k****sid ja tituleeritumate vastaste vastu millimeetritki ei taganenud, nüüd siis saab samaga hakkama seltskond Kriisa-Saage-Veideman. Ma enne hooaega arvasin, et see aasta jääb Saage küllaltki varju, sest pole ta enam Kriisa ja Ärmpalu lisandumisel n-ö esiründaja, läbi kelle käib kogu aeg pall, kuid "joodik ja kasiinosõltlane" on väga positiivselt üllatanud. Viskekätt on, nahaalsust ajab lausa üle ääre, peab nõustuma Peep Pahviga, et ei näe küll ühtegi põhjust miks nt Gert Dorbek on koondises ja Saage ei ole.

            Kommentaar


              Ma ei ole muidugi eriti originaalne, aga siiski "Janar Talts, kuidas kommenteerid?"
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                andke meile zalgiris

                Kommentaar


                  Nüüd on ju vägagi võimalik, et Rock võidab põhiturniiri ja Cramo jääb 4.
                  Tegelt kui paar vooru enne lõppu on Cramol 4. koht kindel ja Rockil on võimalus ennast 2 jätta, siis kas nad teeksid seda ei usu, et nad juba poolfinaalis tahaks madistada. Rakvere ja Ttü tunduvad ikka väga normaalsed olevat see aasta eriti Ttü, nende edu peitub vist suuresti treenerite hea töös.

                  Kommentaar


                    Kutid, ärge jamage, ma olen Lokutsievskile kasti õlle sees, kui Tarvas meistriks tuleb!
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Millega vanameister tegeleb üldse ? Esiliigas või täiesti ketsid varna riputanud ?

                      Kommentaar


                        Väike Kalev siis pani TTÜ-le päitsed pähe...pildigalerii: http://sport.err.ee/index.php?06103053
                        Nõmme Uskumatud!!!

                        Kommentaar


                          Nädalavahetus ei saagi vist paremaks minna

                          Kommentaar


                            ma usun et Zalgiris on vihale aetud seoses Barca mänguga. Loodame parimat!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              ma usun et Zalgiris on vihale aetud seoses Barca mänguga. Loodame parimat!
                              Krapikasele pandi igatahas sulg sappa.Kahju, et esimene mäng Idaliiga alla läheb.Võiks vastupidi olla....teises kohtumises nad vaevalt end üllatada lasevad.
                              Juttude järgi vähemalt Pocius on nimekirjast puudu.Teised isad peaksid mängima.

                              Kommentaar


                                Mu arust on Viljar Veski Eesti korvpalli surm! Tujutu, jõuetu, oskamatu ning totaalselt pask vend on väljakul lihtsalt... Ma ei saa aru, kust sellised vennad tulevad ja kuidas ta Cramos mängib... Vend isegi ei ürita. No kurat võtaks, mingi tahtejõud peaks ju ikka olema, aga ei. Pole ime, et siis meeskond ka ei mängi ja pooled vennad niisama seisavad.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X