320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Sain siis valesti aru et sina ei teinudki narkari nalja?!
    Ei sul oli kõigest raskusi lugemisega ja sa ei suutnud esimest lauset mu postitusest lugeda.
    Hiline aeg ka nii, et midagi ullu pole, teed homme uue katse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Mina usun ka paljusid asju, kuid oma uskumuste tõestamiseks kasutan fakte.
      See pole näitaja, kui sind valitakse NBA draftis? Mõtleme ikka ennem, kui miskit kirjutame. Loomulikult, kui oled NBA-s mänginud oleks see kõvem sõna, kuid väita, et draftimine pole näitaja... No kamoon tegelt ka. Samas ei taha ma öelda, et Fox poleks väärtuslik mängija! On kyll! See Gini tõmblemine on sul paraku õigus, kui ta suudaks terve mängu külmapeaga mängida oleks ta koht tunduvalt teisel tasemel klubides, kui Eesti kaks tippklubi!
      päris palju on ju drafti pääsenud mehi kelle tase ei vea üldse NBA oma välja,palju ju valitakse drafti mehi suure lobby töö alusel,ning vaata palju mehi draftist valitutest ka reaalselt sinna pääsevad,paljud peavad leppima palju madalamate liigadega ja asi seegi kui seal pildile pääsevad
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        päris palju on ju drafti pääsenud mehi kelle tase ei vea üldse NBA oma välja,palju ju valitakse drafti mehi suure lobby töö alusel,ning vaata palju mehi draftist valitutest ka reaalselt sinna pääsevad,paljud peavad leppima palju madalamate liigadega ja asi seegi kui seal pildile pääsevad
        See kõik on õige.Lihtsalt öelda, et draftimine ei näita absoluutselt midagi, on minu meelest vale. Sinna draftituid kõigist korvpalluritest kes profi tasemel mängivad ikka vähe.

        Kommentaar


          Ei tea küll kuidas need asjad käivad seal ameerikamaal....kuid ka kevin lyde on ju kuskilt nba tütarliigast utah jazzi kutsutud....küll lühikeseks ajaks,kuid siiski.
          Meil saab ta kenasti hakkama,aga no nba materjal see mees vist ikka ei ole......seega ehk on asi draftis samamoodi,et ega kõik veel nba tasemel pole kes drafti pääsevad.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Eks osad mängijad draftitakse ka lihtsalt nende potentsiaali tõttu. Kõik mängijad ei suuda end lihtsalt realiseerida või neil polnud seda võimekust, mida oletati.

            Lyde käis suveliigas, kuhu satub ikka igasuguseid jorsse.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              päris palju on ju drafti pääsenud mehi kelle tase ei vea üldse NBA oma välja,palju ju valitakse drafti mehi suure lobby töö alusel,ning vaata palju mehi draftist valitutest ka reaalselt sinna pääsevad,paljud peavad leppima palju madalamate liigadega ja asi seegi kui seal pildile pääsevad
              kuidas eelmine ja nüüd see jutt seotud on? see, et sanikidze nbas ei ole mänginud, ei tähenda, et tema valmine midagi ei näitaks. see näitab seda, et sanikidze on sinna valitud ja fox mitte. kuigi see pole mingi suur asi, oled sa ikka päris rumal.

              ja kuidas te pärast matmist kirstule kusete ?
              ½121½

              Kommentaar


                Ka too keskringi lähedal olukord oli sarnane selle Lyde puki olukorraga ning keskringi lähedal pani Tsin külje ette.

                Olgem nüüd ausad. Foxi ja seda põrkamismasinat ei annagi mängutasemes võrrelda. Üks parimaid välismaalasi kes meie liigas nähtud ja üks on lihtsalt heade füüsiliste eeldustega püss kelles pole taset ning seda ka näinud Spursi osakond.

                Delfino on üldse lahe sell, kuna tema ei suuda ju välja juurutada kuidas probleemid tekivad vaid temale on tähtis see et mägede pojad on tublid ja lahedad kuna mängivad nagu ka terve meeskond nn emots pealt. Ilma fännideta kusagil leedus on nad kui häbelik poiss kes on just püksi kusnud.

                Üldiselt ma loodan,et Vucinic suudab meeskonna kenasti häälestada ja mängitakse euroopa kaitset ja äkki viimaseks mängiks tuuakse Matsalu eesti omadest kohale, kuna kui rocki pede Peerandi või üldse imelik Uuehendrik tuuakse siis on teada kuhu vile suundub. Kalev kes on selget nn "rocki" vilet tunda saand viimases kahes mängus on isegi kenasti välja tulnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ka too keskringi lähedal olukord oli sarnane selle Lyde puki olukorraga ning keskringi lähedal pani Tsin külje ette.

                  Olgem nüüd ausad. Foxi ja seda põrkamismasinat ei annagi mängutasemes võrrelda. Üks parimaid välismaalasi kes meie liigas nähtud ja üks on lihtsalt heade füüsiliste eeldustega püss kelles pole taset ning seda ka näinud Spursi osakond.

                  Delfino on üldse lahe sell, kuna tema ei suuda ju välja juurutada kuidas probleemid tekivad vaid temale on tähtis see et mägede pojad on tublid ja lahedad kuna mängivad nagu ka terve meeskond nn emots pealt. Ilma fännideta kusagil leedus on nad kui häbelik poiss kes on just püksi kusnud.

                  Üldiselt ma loodan,et Vucinic suudab meeskonna kenasti häälestada ja mängitakse euroopa kaitset ja äkki viimaseks mängiks tuuakse Matsalu eesti omadest kohale, kuna kui rocki pede Peerandi või üldse imelik Uuehendrik tuuakse siis on teada kuhu vile suundub. Kalev kes on selget nn "rocki" vilet tunda saand viimases kahes mängus on isegi kenasti välja tulnud.
                  Mul on tõesti häbi praegu. Ma alati arvanud Saksa jalgaplli fanina ja sinu sisu tihedaid postitusi lugedes sa jagad asja ja räägid, kui tead asjast . Aga see postitus?. Mis probleemidest sa räägid? Täna fanid olid a meeskond oli nõrk ja grusiinid olid nõrgad, sams fanid olid!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Mul on tõesti häbi praegu. Ma alati arvanud Saksa jalgaplli fanina , et seal foorumi osas arukad inimesed. Mis probleemidest sa räägid? Täna fanid olid a meeskond oli nõrk ja grusiinid olid nõrgad, sams fanid olid! Sa oled seniste postitustega asjaliku mulje jätnud, kuid pärast nii lolli juttu varsti häbi esineda saksamaa jalgpalli foorumis, Saksamaa toetajana!
                    Tõlgi!
                    Ära järgmist õllet ava kuna pooltest sõnadest ma juba praegu aru ei saanud.

                    Kommentaar


                      Parandasin oma postitust Ootaks sinu poolt sisukat vastust!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                        Parandasin oma postitust Ootaks sinu poolt sisukat vastust!
                        pole millegile vastata.

                        Rock polnd halb vaid Kalev ei lasknud mängida ja asi ants. Ja kui Kalev viitsib mängida ka tulevikus siis ka järgnevates mängudes on ROCK sellise tasemega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          pole millegile vastata.

                          Rock polnd halb vaid Kalev ei lasknud mängida ja asi ants. Ja kui Kalev viitsib mängida ka tulevikus siis ka järgnevates mängudes on ROCK sellise tasemega.
                          ohh seda mälu väiksust tuleta meelde võrdne see hooaeg, eelmise aasta 4:0 ja kui võidate kolmapäeval soovin teile õnne ja hoiant pöialt teie poolt. Kunagi vx ka Kalevi fanid saada reaalse suhtumise, et võite võetakse vastu viisakalt ja kaotuse puhul soovitakse vastasele õnne

                          Kommentaar


                            tra te siin vehite
                            sitt mis sitt, haises täiega
                            tein on munn
                            mägedepojade puudus oli see, et mõistus jooksis kinni (nagu ka paljudes teistes selle hooaja mängudes)
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Mind hakks täitsa huvitama budulojuse ja teiste reaalsete Kalevi fanide suhtumine, kas siis kui Kalev ei mängi olete ikka teise Eesti tugeva klubi poolt nagu meie tartlased v Läti ja Leedu klubide poolt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                                Mind hakks täitsa huvitama budulojuse ja teiste reaalsete Kalevi fanide suhtumine, kas siis kui Kalev ei mängi olete ikka teise Eesti tugeva klubi poolt nagu meie tartlased v Läti ja Leedu klubide poolt?
                                Ma muidugi ei tea mis tähenab "reaalne kalevi fan",ning teiste eest rääkida ei julge(erinevalt sinust),kuid loomulikult hoian pöialt tartule kui välisklubidega madinaks läheb.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X