320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hea poiss, ole julgem

    Kommentaar


      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Mind hakks täitsa huvitama budulojuse ja teiste reaalsete Kalevi fanide suhtumine, kas siis kui Kalev ei mängi olete ikka teise Eesti tugeva klubi poolt nagu meie tartlased v Läti ja Leedu klubide poolt?
      Lugedes seda lauset tekkis mul utreeritud küsimus, kas ikka olete alati teise Eesti klubi poolt.

      Utreerin näite.
      Eesti X klubi mängib välismaise X klubiga. Juhul kui võidab Eesti klubi jääb võistluste järgmisest etapist välja Tartu Ülikool/Rock, samas kui võidab välismaine klubi langeb Eesti klubi X edasisest võistlusest välja, aga jätkata saab Tartu Ülikool/Rock.

      Ehk siis kelle poolt oled Sina ja teie tartlased - (Sinu sõnastus) sellises situatsioonis?
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        Kunagi vx ka Kalevi fanid saada reaalse suhtumise, et võite võetakse vastu viisakalt ja kaotuse puhul soovitakse vastasele õnne
        et muude võistkondade fännid on sellise suhtumise saavutanud? lubage naerda ja see polegi tähtis milline on suhtumine, kireb see kel terad eest ära võetakse ja kelle ego ei kannata kaotust. mõistlik fänn neelab kaotuse alla ja läheb koju, vähem mõislik fänn on sigalakku täis kaaninud ja läheb tüli nokkima, kas tänavatel või kuskil foorumides.
        üleüldse on kalevi fännid, kes reaalselt mängudel käivad hulga viisakamad ja mõistlikumad kui rocki fännid. ma ei tea miks Rocki fännide hulgas on kiltkond, kes on enamjaolt maani täis ja jauravad seal ning mõnitavad kõrval seisjaid. Ju tuleb see sellest et toetatakse rohkem peasponsorit kui klubi ja tema fänne. alkohol ja sport ei sobi kokku.
        AILTON

        Kommentaar


          Mina olen Kalevi poolehoidja ja oleks ju imelik kui hakkasin mingi hetk põhirivaali toetama
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Kui Kalev mängib vastavalt oma potentsiaalile, siis vahe ongi selline nagu eile (mitte konkreetselt punkte lugedes, aga mänguliselt). Kalevil tundub et käib meeskonna motiveerimine pisut teisiti kui Rockil, minnakse iga mängu võitma - ükskõik kas vastas on Rytas võõrsil või Rock kodus. Rocki eksistentsi ainus mõte see-eest on Kalevile ära panna. Ja kui Kalevil halb päev juhtub, siis puhtalt motivatsiooni pealt võideldakse elu eest ja siis võib juhtuda nagu eelmine mäng Tallinnas. Eile töötas see 100% nende vastu ja töötab nende vastu see iga kord, kui Kalev kaitses keskendunult mängida suudab. Liiga palju on Rockis mehi, kes oma ego ja emotsioone kontrollida ei suuda ja tulemus on näha.

            Üldiselt kordaks seda juba klišeeks muutunud väidet, et Eesti korvpalli jaoks on vajalik Kalevi võit selles seerias. Kalevi jaoks oleks see võit lihtsalt tavaline kordaläinud tööpäev ja võimalus keskenduda juba järgmistele mängudele. Samas kui Rocki võidu puhul veniksid pidustused Club Tallinnas ilmselt mitmepäevasteks, sest hooaja põhieesmärk on ju täidetud ja 30-ne pakk Žalgiriselt Final Fouris ei kotiks enam kedagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              üleüldse on kalevi fännid, kes reaalselt mängudel käivad hulga viisakamad ja mõistlikumad kui rocki fännid. ma ei tea miks Rocki fännide hulgas on kiltkond, kes on enamjaolt maani täis ja jauravad seal ning mõnitavad kõrval seisjaid. Ju tuleb see sellest et toetatakse rohkem peasponsorit kui klubi ja tema fänne. alkohol ja sport ei sobi kokku.
              kas härra on käinud oma lemmikutega võõrsil mänge vaatamas?
              iga kord, kui kalev mängib rockiga, on paar kalevi fänni, kes ei seisa praktiliselt püsti, ning suust tuleb umbes sellist asja "tartu on maakoht"
              välismängudel ongi see probleem, et juuakse reisi ajal, ning mängul ollakse härga täis
              ja see on täiesti võrdselt nii rocki kui kalevi fännidega
              samas näita mulle rocki või kalevi fänne, kes on kodumängu ajal nii segi, et tema tähelepanu läheb mängult vastasvõistkonna fännidele
              selline asi praktiliselt puudub
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                et muude võistkondade fännid on sellise suhtumise saavutanud? lubage naerda ja see polegi tähtis milline on suhtumine, kireb see kel terad eest ära võetakse ja kelle ego ei kannata kaotust. mõistlik fänn neelab kaotuse alla ja läheb koju, vähem mõislik fänn on sigalakku täis kaaninud ja läheb tüli nokkima, kas tänavatel või kuskil foorumides.
                üleüldse on kalevi fännid, kes reaalselt mängudel käivad hulga viisakamad ja mõistlikumad kui rocki fännid. ma ei tea miks Rocki fännide hulgas on kiltkond, kes on enamjaolt maani täis ja jauravad seal ning mõnitavad kõrval seisjaid. Ju tuleb see sellest et toetatakse rohkem peasponsorit kui klubi ja tema fänne. alkohol ja sport ei sobi kokku.
                Ühe teema lõpetasid ära nyyd hakkad uut ajama? Mõistlik fan? Loe kasv seda foorumit, kuidas mõistlikud Kalevi fanid peale eelnevaid kaotusi on käitunud! Mis mõistlikusest sa siin räägid! Kas mõni Tartu fan on laskunud peale eilset kaotust nii madalale, et ropendab, sõimab ja norib tüli? PS! Tüli norimine pole argumenteeritud jutt, kus üritatakse ka teisele inimesele tõestada, et ta eksib. Ja joomise seisukohast oli eile ikka suhteliselt paljudel Kalevi Fanidel raskusi tribüünil oma jalapeal seismisega nagu kuulda oli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                  Lugedes seda lauset tekkis mul utreeritud küsimus, kas ikka olete alati teise Eesti klubi poolt.

                  Utreerin näite.
                  Eesti X klubi mängib välismaise X klubiga. Juhul kui võidab Eesti klubi jääb võistluste järgmisest etapist välja Tartu Ülikool/Rock, samas kui võidab välismaine klubi langeb Eesti klubi X edasisest võistlusest välja, aga jätkata saab Tartu Ülikool/Rock.

                  Ehk siis kelle poolt oled Sina ja teie tartlased - (Sinu sõnastus) sellises situatsioonis?
                  Selles küsimuses on jumet, ilmselt tõesti välismaise poolt sellises olukorras!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Mind hakks täitsa huvitama budulojuse ja teiste reaalsete Kalevi fanide suhtumine, kas siis kui Kalev ei mängi olete ikka teise Eesti tugeva klubi poolt nagu meie tartlased v Läti ja Leedu klubide poolt?
                    Kui Kalev parasjagu ei mängi, siis hoian ikka Eesti klubidele pöialt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      Selles küsimuses on jumet, ilmselt tõesti välismaise poolt sellises olukorras!
                      Lugedes seda vastust, ei ole ju Rocki toetajad Eesti klubide poolt. Asi võib olla erandis või mitte, aga seda see vastus ju kajastas.

                      Paljud asjad on elus tingimuslikud, sellega olen nõus, kuid seetõttu ei saa ega tohigi lahmida ja sõnu lihtsalt loopida
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        ning suust tuleb umbes sellist asja "tartu on maakoht"

                        Mitte, et see eriti siia puutuks, aga ongi ju

                        Kommentaar


                          paar aastat tagasi kaotas rock samuti ligi 30ga Kalevile. kodus. finaalis
                          paar päeva vahet ja kõik oli korras
                          loodame lihtsalt, et see oli ülisitt päev, ning suurhallis tõmmatakse ikkagi kott pähe
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                            Ühe teema lõpetasid ära nyyd hakkad uut ajama? Mõistlik fan? Loe kasv seda foorumit, kuidas mõistlikud Kalevi fanid peale eelnevaid kaotusi on käitunud! Mis mõistlikusest sa siin räägid! Kas mõni Tartu fan on laskunud peale eilset kaotust nii madalale, et ropendab, sõimab ja norib tüli? PS! Tüli norimine pole argumenteeritud jutt, kus üritatakse ka teisele inimesele tõestada, et ta eksib. Ja joomise seisukohast oli eile ikka suhteliselt paljudel Kalevi Fanidel raskusi tribüünil oma jalapeal seismisega nagu kuulda oli.
                            Mina avaldan oma arvamust!
                            1) Pean Kalevi fänne korralikemaks, see ei tähenda et nende hulgas u*ode ei ole.
                            2)Sina oled Rocki fänn ja üritad tõestada et Rocki fännid ja Rock on parem, ma aksepteerin seda, see on ju sinu arvamus ja sul on selleks õigus.
                            3) Inimestel on oma lemmikute suhtes tavaliselt erispektri värviga prillid peas, mis tähendab et nad arvavad alati oma lemmikutest paremini ja üritavad seda ka teistele tõestada.
                            4)Ka mõistlikud fännid keevad mõnikord üle, olgu siis põhjuseks ülekohus või lihtsalt halb tuju.

                            A mis me siin ikka jauramelõpude lõpuks oleme kõik eestlased ja toetame oma koondist, kus Teinid, Arbetid ja Sokud mängivad ning ei tee meestel vahet.
                            Mis kell muidu laupäev mäng on?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              kolmap siiski ja kell 19.00
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                kolmap siiski ja kell 19.00
                                ma ei saa aru miks nii kehv aeg. oleks et peale või enne Eesti-Armeenia mängu.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X