320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
    Aga kes seda ütles,et ilma võõrjõududeta Kalev ja Rock enam kaks Eesti parimat on?
    Mina olen arvamusel,et puhtalt Eesti poistega kes praegu meeskondades mängivad,oleks favoriit ttü.
    Kes seda ütleb, et TTÜ eliitdivisjoni üldse mängida tahab? Ja pealegi, nii vaeseks need Kalev ja Rock nüüd ka ei jää, et parimatest eesti mängijatest meeskondi kokku korjata ei õnnestuks. Lihtsalt Foxid/Linehanid/Tsinnid/Sannid lendavad koju ja kohalikud poisid tuuakse asemele.

    Kommentaar


      Noo samas ega majanduskriis pole Eesti eralõbu. Ka teiste riikide klubid peavad kokkuhoidma ja seega legionäärid peavad leppima pisut tagasihoidlikumata lepingutega. See aasta on mõlemal klubil (Kalev Rock) asjalikud välismängijad ja kellestki loobuda pole kindlasti meeldiv, kuid Eesti korvpalli arengule vb see positiivne olla selles aspektis, et eestlased saaksid rohkem mänguaega. Hädavajalik, et tase väga ära ei kukuks on mõlemal teamil vaid keskmängija palkamine mujalt. Ülejäänud positsioonidele leiab ka eestlasi, kelle tase pole praegu küll nii hea, kuid kelle stabiilne kasutamine mängudes oleks koondise jaoks hädavajalik.

      Kommentaar


        Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
        Aga kes seda ütles,et ilma võõrjõududeta Kalev ja Rock enam kaks Eesti parimat on?
        Mina olen arvamusel,et puhtalt Eesti poistega kes praegu meeskondades mängivad,oleks favoriit ttü.
        TTÜ-l on head võimalused järgmisel aastal tõesti. Eriti kui arvestada, et Kuusmaa on teel Keskerakonna rüppe, siis tõenäoliselt pudeneb sealt talle/tema meeskonnale linnarahva raha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Taidur Vaata postitust
          TTÜ-l on head võimalused järgmisel aastal tõesti. Eriti kui arvestada, et Kuusmaa on teel Keskerakonna rüppe, siis tõenäoliselt pudeneb sealt talle/tema meeskonnale linnarahva raha.
          See oli eile tõesti väga masendav uudis, et targa sportlasena tundunud Kuusmaa astus ka ühte paati Savisaarega. Ju siis Tallinnas tõesti teisiti ei saa... jama! Loodetavalt tulevatel valimistel saavad Tallinna eestlased aru, kui oluline on valimas käija ja suudetakse valida, endale selline linnavalitsus, kus keskerakonda pole!

          Kommentaar


            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
            See oli eile tõesti väga masendav uudis, et targa sportlasena tundunud Kuusmaa astus ka ühte paati Savisaarega. Ju siis Tallinnas tõesti teisiti ei saa... jama! Loodetavalt tulevatel valimistel saavad Tallinna eestlased aru, kui oluline on valimas käija ja suudetakse valida, endale selline linnavalitsus, kus keskerakonda pole!
            'AIVAR, OLED SA LOLLIKS LÄINUD?'
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Loodetavasti on järgmise hooaja lõpus nii, et kui Jurtšenko küsib, kes on Eesti parim korvpallur, siis ei pakuta enam välismaalaste nimesid.

              Kommentaar


                Tänasest Cramo - Rocki mängust ülekannet polegi? Mul jäi kuskilt varem kõrva, et TV4 pidi tegema, aga kava.ee järgi seal mingi kordus hoopis.

                Kommentaar


                  Võit, kuid ei mingit heaolu ega rõõmu...
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                      No oma jõududega jäämine tähendab seda,et pole ei rockil ega Kalevil järgmine hooaeg balti liigas sõnaõigust.
                      Sihukesed tiimid nagu Zalgiris ja ASK andsid juba selle hooaja käigus mõista, et pikka pidu tipus enam pole ja arvata on, et uuel hooajal tunduvalt kodusemal tasemel jätkatakse ja kui murjamid olematu tasu eest nõus mängima pole, siis saadetakse tagasi oma kodumaale.
                      Eesti probleemiks muidugi see, et meie noortetöö tõenäoliselt võrreldes lõunanaabritega kehva, mistõttu saame ka tuleval aastal hirmus rahul olla, kui üks tiim nelja parema hulka saab.

                      Balti liiga üldse jätkata kavatseb? Nende olemasolu kardetavasti samuti üsna suurel määral sõltuv põhisponsoritest ja põhjus, et panganduses ja automüügis asi iga päevaga üha hapumaks läheb, võib uue hooaja alguses tähendada seda, et pitsitatakse ka sponsorluse koha pealt üsna kõvasti asi kokku.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Mina arvan et uus väljakutse ootab eesti klubisid uuel hooajal ees. Iseenesest oleks tore kui Kurbased, Eichfussid saaksid rohkem mänguaega ja tõesti areneksid. Kõik kärbivad ja kannatavad. Võimalus tuleb noortele anda, muidu pole meil mingit koondist, kui vanad olijad lõpetavad.
                        No täna oli pm. mitte midagi otsustav mäng rocki jaoks Kalevi vastu
                        .Aab sai 13 minutit,Eichfuss 6 minutit.Nüüd juba võiks ju nendele meestele võimaluse anda,aga nagu asjatundijad ütlevad et mänguaeg tuleb treeningul välja teenida.Ju siis need poisid sellega hakkama ei saa.
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                          No täna oli pm. mitte midagi otsustav mäng rocki jaoks Kalevi vastu
                          .Aab sai 13 minutit,Eichfuss 6 minutit.Nüüd juba võiks ju nendele meestele võimaluse anda,aga nagu asjatundijad ütlevad et mänguaeg tuleb treeningul välja teenida.Ju siis need poisid sellega hakkama ei saa.
                          lisaks jääb statistikat vaadates silma üks asi, Beard võttis vähem laudasid kui Giorgi, kuigi mängisid sama kaua. Kui kuskil noortele võimalust anda, siis miks mitte sellises kohtumises, ei saa aru:S
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            lisaks jääb statistikat vaadates silma üks asi, Beard võttis vähem laudasid kui Giorgi, kuigi mängisid sama kaua. Kui kuskil noortele võimalust anda, siis miks mitte sellises kohtumises, ei saa aru:S
                            Esimeses Balti liiga veerandfinaalis Kalevi-rocki vahel võttis Kalevi poolt enim lauda Linehan(7),võrdluseks siis Lyde ja Kangur(6) ja Fox (5).
                            Kalevil sai Veski 16 ning Kurbas 17 minutit mängida,selle üle on hea meel.
                            No kurat,saame Veski näol enda koondisele arvestatava jõu või mitte.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                              Esimeses Balti liiga veerandfinaalis Kalevi-rocki vahel võttis Kalevi poolt enim lauda Linehan(7),võrdluseks siis Lyde ja Kangur(6) ja Fox (5).
                              Kalevil sai Veski 16 ning Kurbas 17 minutit mängida,selle üle on hea meel.
                              No kurat,saame Veski näol enda koondisele arvestatava jõu või mitte.
                              Tore, kui ma eksin, aga ma arvan, et ei saa
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                                Tore, kui ma eksin, aga ma arvan, et ei saa
                                No keda teist sa korvi all mängitad??Allingu või?
                                Ma pigem eelistaks Veskit,ning kaua Kangur oma 2meetrise pikkusega seal rassida üksi jõuab.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X