320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teades ette ,et peale minu igat postitust siia teemasse läheb teravaks , üritan värskele haavale mitte väga palju soola raputada . Aga ikkagi olles mängu vaadanud siis mõned tähelepanekud. Võibolla mõni paadunud fänn nagu mina oskab kommenterida.
    Kus olid need sajad Rocki fännid,kellest kogu aeg meedias räägitakse. ?
    Vaadates pooltühje otsatribüüne siis olid seltskonnad Zalgirise omadega üsna võrdsed.
    Fännide erinevatest tasemetest vist polegi vaja rääkida , seda nägid kõik aga ikkagi tahaks küsida ,kas aastate jooksul pole Rocki seltskond peale jubeda pasunate pinistamise ,monotoonse trummi tagumise ja Taaaartuuu Roooock karjumise , tõesti ühtegi laulu ära õppinud. ? Lugedes nädal aega pea iga tunni tagant kõikidest uudistest bla-bla-bla lugusid suurtest lootustest sai kiiresti selgeks ,et tegelt oli kõik suur meediamull nagu meil kombeks . Zalgiris võttis OMADE poistega rahulikult ,kindla võidu. Järgmisel hooajal ,kui eelarved kukuvad nii Rockil ,,kui Kalevil ja välismaalased kaovad ,millele siis Eesti klubid loodavad ? Kus on noored nagu Vasiljauskas täna mängis ?
    Isegi ükski telekommentaator ei julgenud seda öelda ,et me saame sisuliselt välismaalastega tugevdatud Eesti koondisega ära pankrotis ( see oli küll kogu aeg neil meeles ) leedu klubilt.
    Eriti naljaks oli Kaljuveer -Valjupeeri komm enne mängu ,kus ta soovis leedukad lõpuks ometigi paikka panna.
    Lätlaste ASK mängib samuti ainult OMADE poistega . Ma loodan ,et nad panevad hästi.
    Ma pakun ,et kurb saab olema eesti klubikorvpalli suure rahaga kiiresti ülesupitatud näilise kõva taseme lõpp. Või ,mis te arvate ?!?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      sa oled
      "Meid ei koti"

      Kommentaar


        Ma olin ka ikka suht pettunud Rocki fännides. Vähemalt teleka kaudu vaadates olid nad suht vaiksed, kuigi see oli hooaja tähtsaim mäng. Võibolla on mingi muu seletus ka - mikrofonid polnud tribüünide ette paigutatud vms. Ütleme nii, et Suurhalli ega ka Tartu vana saali atmosfääri küll ei olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Ma olin ka ikka suht pettunud Rocki fännides. Vähemalt teleka kaudu vaadates olid nad suht vaiksed, kuigi see oli hooaja tähtsaim mäng. Võibolla on mingi muu seletus ka - mikrofonid polnud tribüünide ette paigutatud vms. Ütleme nii, et Suurhalli ega ka Tartu vana saali atmosfääri küll ei olnud.
          Erti magedat , madalat fännikultuuri näitas seegi ,,kui pea tund aega peale mängu AK-uudistes näitas tühja saali rippuma jäetud Rocki fännide lippe.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Eesti kossifänlus on üldse jumala persses ja täna sai see järjekordset kinnitust telekast vaadates ja nähes Zalgirise fänne.Zalgirise fännid hüppasid, kargasid, plaksutasid peakohal käsi, LAULSID, mitte nagu rocki fännid, kes lasid terve mäng kolm hüüet, Tartu Rock, Tartu ja võitle Tartu, võitle...Ega Kalevi fännid väga paremad ka pole, nende mängudel vähemalt lainedki nähtud.
            Aga kurb on see, et meie jalgpallikoondise fänlus on samal tasemel...Eesti ja võitle Eesti võitle ja neid ei saada ka korralikult kooris karjutud...

            Stiilinäiteid Zalgirise fännidest:
            Kauno Žalgiris LKL čempionas 2008, fanai siemense po varzybu skanduoja

            http://www.youtube.com/watch?v=1AoZNCouCkI&NR=1(video algul)


            horto magikot vast enamus näinud nii, et ei hakka seda siia postitama.

            ja selles suhtes nõustun ka RK-ga, et ilma välismaalasteta oleksid meie kaks tippklubi hunnik sitta.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              hunnik sitta.
              umbes nagu jalkaklubid vä?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                umbes nagu jalkaklubid vä?
                Just , täpselt nagu jalkaklubid ainult selle vahega ,et jalkaklubides ei mängi meie parimad. Nad mängivad välismaal.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Just , täpselt nagu jalkaklubid ainult selle vahega ,et jalkaklubides ei mängi meie parimad. Nad mängivad välismaal.
                  Noh ja pluss veel selle vahega, et kossul on ikka kordades rohkem publikut.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Teades ette ,et peale minu igat postitust siia teemasse läheb teravaks , üritan värskele haavale mitte väga palju soola raputada . Aga ikkagi olles mängu vaadanud siis mõned tähelepanekud. Võibolla mõni paadunud fänn nagu mina oskab kommenterida.
                    Kus olid need sajad Rocki fännid,kellest kogu aeg meedias räägitakse. ?
                    Vaadates pooltühje otsatribüüne siis olid seltskonnad Zalgirise omadega üsna võrdsed.
                    Fännide erinevatest tasemetest vist polegi vaja rääkida , seda nägid kõik aga ikkagi tahaks küsida ,kas aastate jooksul pole Rocki seltskond peale jubeda pasunate pinistamise ,monotoonse trummi tagumise ja Taaaartuuu Roooock karjumise , tõesti ühtegi laulu ära õppinud. ? Lugedes nädal aega pea iga tunni tagant kõikidest uudistest bla-bla-bla lugusid suurtest lootustest sai kiiresti selgeks ,et tegelt oli kõik suur meediamull nagu meil kombeks . Zalgiris võttis OMADE poistega rahulikult ,kindla võidu. Järgmisel hooajal ,kui eelarved kukuvad nii Rockil ,,kui Kalevil ja välismaalased kaovad ,millele siis Eesti klubid loodavad ? Kus on noored nagu Vasiljauskas täna mängis ?
                    Isegi ükski telekommentaator ei julgenud seda öelda ,et me saame sisuliselt välismaalastega tugevdatud Eesti koondisega ära pankrotis ( see oli küll kogu aeg neil meeles ) leedu klubilt.
                    Eriti naljaks oli Kaljuveer -Valjupeeri komm enne mängu ,kus ta soovis leedukad lõpuks ometigi paikka panna.
                    Lätlaste ASK mängib samuti ainult OMADE poistega . Ma loodan ,et nad panevad hästi.
                    Ma pakun ,et kurb saab olema eesti klubikorvpalli suure rahaga kiiresti ülesupitatud näilise kõva taseme lõpp. Või ,mis te arvate ?!?
                    Mõned mõtted:
                    1. Fännide koha pealt ei oska kommenteerida, ilmselt 400 ja 500 kroonised paketid osutusid tänases olukorras liiga kalliks. Niipalju kui teleka vahendusel oli aru saada, siis laulmine vist tõesti pole nende traditsioon üldse aga lärmi ikka tehti. Aga selle koha pealt ei tahaks sõna eriti võtta sest pole Tartus kunagi kossu vaatamas käinud.
                    2. Mille poolest Zalgiris niiväga rahulikult ja kindlalt võidu võttis? Oli tasavägine mäng, Rock juhtis pikalt, otsustaval veerandajal tõesti leedukad domineerisid. Samas kaotati peale tõsist lahingut Euroliiga meeskonnale. Rõõmustada pole põhjust, häbi tunda samuti mitte.
                    3. Järgmise hooaja suhtes ei tea meist keegi veel midagi. Oluord on raske ka lätlastel ja leedukatel. Ise arvan, et kui kalevi ja Rocki eelarved ca kolmandiku võrra vähenevad, pole hullu midagi. Kui langus toimub kordades,siis küll.
                    4. Mille poolest on Rock välismaalastega tugevdatud eesti koondis?
                    5. ASK mängib omade poistega samuti olude sunnil, tulevad paremad ajad, on ka välismängijad tagasi.
                    6.Sinu arust võib eesti klubikorvpall olla suure rahaga ülesupitatud näiliselt kõva tase aga olgem ausad, mõne FC Flora nimelise satsiga võrreldes on tegu ikkagi rahvusvahelise tasemega tippspordiga. Seetõttu on ka publikuhuvi erinev - kes pakub tippsporti, kes amatööride pallitoksimist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Erti magedat , madalat fännikultuuri näitas seegi ,,kui pea tund aega peale mängu AK-uudistes näitas tühja saali rippuma jäetud Rocki fännide lippe.
                      Kui nii oli, siis nõus aga eriti vaimustavat fännikultuuri ei näe ma ka selles, kui ühel tribüüniotsal räuskab kümme X- meeskonna fänni, eemal seitse Y- tiimi poolehoidjat. Eriti kui osad neist veel end uhkelt ultrateks nimetavad.
                      Ma mäletan, et kui meedias oli talvel uudis, et Kalevi ja Rocki fännid sõidavad vist Leetu koos vms, siis keegi jalkafänn kommenteeris Delfis, et kuidas nii saab, et Flora ja Levadia fännid ealeski ei sõidaks koos. Keegi seal siis kommis vastuseks, et mis teil viga, mahute kõik viiekesi ühte autosse...

                      Kommentaar


                        eks ses mõttes tuleb nõustuda Gallagheriga, et tõesti- korvpall mängib meil eelkõige tulemusele ja publikule. jalgpall aga enamjaolt müügile, noorte mängijate müügilt teenimisele.

                        ja sellises olukorras on normaalne et korvpallil on rohkem pealtvaatajaid

                        kuigi ka mina ei uskunud, et see saal jääb täna tühjaks. arvasin et Saku Suurhall on ikka miinimum sellise asja korraldamiseks. nii perses on ikka meie kultuur
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          kuigi ka mina ei uskunud, et see saal jääb täna tühjaks. arvasin et Saku Suurhall on ikka miinimum sellise asja korraldamiseks. nii perses on ikka meie kultuur
                          korvpallisaal täna tühi küll ei olnud, ajad midagi segamini

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Ma mäletan, et kui meedias oli talvel uudis, et Kalevi ja Rocki fännid sõidavad vist Leetu koos vms, siis keegi jalkafänn kommenteeris Delfis, et kuidas nii saab, et Flora ja Levadia fännid ealeski ei sõidaks koos. Keegi seal siis kommis vastuseks, et mis teil viga, mahute kõik viiekesi ühte autosse...
                            Haha See oli hea!
                            Tegelikult jalgpallifännina tegi eilne nähtu olenemata pasunatest ja vaid mõnest hõikest kadedaks,see kuidas ka vanemad inimesed mängu sisse elasid oli teleka vahenduselt mõnus vaadata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Erti magedat , madalat fännikultuuri näitas seegi ,,kui pea tund aega peale mängu AK-uudistes näitas tühja saali rippuma jäetud Rocki fännide lippe.
                              Emm...täna ehk laupäeval on pronksi kohtumine kuhu samad fännid tagasi tulevad. Et milleks on vaja neid lippe paariks tunniks kokku kerida? Saavad tolmuseks või midagist?
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Teades ette ,et peale minu igat postitust siia teemasse läheb teravaks , üritan värskele haavale mitte väga palju soola raputada . Aga ikkagi olles mängu vaadanud siis mõned tähelepanekud. Võibolla mõni paadunud fänn nagu mina oskab kommenterida.
                                Kus olid need sajad Rocki fännid,kellest kogu aeg meedias räägitakse. ?
                                Vaadates pooltühje otsatribüüne siis olid seltskonnad Zalgirise omadega üsna võrdsed.
                                Fännide erinevatest tasemetest vist polegi vaja rääkida , seda nägid kõik aga ikkagi tahaks küsida ,kas aastate jooksul pole Rocki seltskond peale jubeda pasunate pinistamise ,monotoonse trummi tagumise ja Taaaartuuu Roooock karjumise , tõesti ühtegi laulu ära õppinud. ? Lugedes nädal aega pea iga tunni tagant kõikidest uudistest bla-bla-bla lugusid suurtest lootustest sai kiiresti selgeks ,et tegelt oli kõik suur meediamull nagu meil kombeks . Zalgiris võttis OMADE poistega rahulikult ,kindla võidu. Järgmisel hooajal ,kui eelarved kukuvad nii Rockil ,,kui Kalevil ja välismaalased kaovad ,millele siis Eesti klubid loodavad ? Kus on noored nagu Vasiljauskas täna mängis ?
                                Isegi ükski telekommentaator ei julgenud seda öelda ,et me saame sisuliselt välismaalastega tugevdatud Eesti koondisega ära pankrotis ( see oli küll kogu aeg neil meeles ) leedu klubilt.
                                Eriti naljaks oli Kaljuveer -Valjupeeri komm enne mängu ,kus ta soovis leedukad lõpuks ometigi paikka panna.
                                Lätlaste ASK mängib samuti ainult OMADE poistega . Ma loodan ,et nad panevad hästi.
                                Ma pakun ,et kurb saab olema eesti klubikorvpalli suure rahaga kiiresti ülesupitatud näilise kõva taseme lõpp. Või ,mis te arvate ?!?
                                ma kui põline tartlane ütlen nii palju, et ise ammusest ajast tartu klubi fänn, mis iganes ta nimi ka läbiaegade on olnud, aga pole kunagi kuulunud ja ei tahagi kuuluda sellisesse fännklubisse nagu rockil on, ainuke mida nad oskavad teha on lihtsalt karjuda ja nagu kunn siin mainis ühte lauskest hyyda, olen alati imetlenud sellised fänne nagu zalgirisel, kes laulavad oma laulukesi, vahet pole kas kaotavad või võidavad - rocki fännklubi koosnebki enamuses sellistest noortest nolkidest, kes segi joovad välismängudel ja siis nii ennasttäis lähevad, need pole kll sellised inimesed kellega tahaksin väljaspool spordisaali suhelda, milleks siis seda nyydki teha - seetõttu rocki fännklubi koosnebki ainult enamus noortest (pole kll seal palju vanemat raffast täheldanud), kes pole aastatega suutnud ühtegi korralikku viisijuppigi kokku panna.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X