320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    korvpallisaal täna tühi küll ei olnud, ajad midagi segamini
    pidasin siin silmas seda, et oli ju piisavalt vabu kohti. seda näitas telekaamera. ja ka kommentaatorid ju väitsid seda.

    palju see saal mahutas? 2500 inimest?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Teades ette ,et peale minu igat postitust siia teemasse läheb teravaks , üritan värskele haavale mitte väga palju soola raputada . Aga ikkagi olles mängu vaadanud siis mõned tähelepanekud. Võibolla mõni paadunud fänn nagu mina oskab kommenterida.
      Kus olid need sajad Rocki fännid,kellest kogu aeg meedias räägitakse. ?
      Vaadates pooltühje otsatribüüne siis olid seltskonnad Zalgirise omadega üsna võrdsed.
      Fännide erinevatest tasemetest vist polegi vaja rääkida , seda nägid kõik aga ikkagi tahaks küsida ,kas aastate jooksul pole Rocki seltskond peale jubeda pasunate pinistamise ,monotoonse trummi tagumise ja Taaaartuuu Roooock karjumise , tõesti ühtegi laulu ära õppinud. ? Lugedes nädal aega pea iga tunni tagant kõikidest uudistest bla-bla-bla lugusid suurtest lootustest sai kiiresti selgeks ,et tegelt oli kõik suur meediamull nagu meil kombeks . Zalgiris võttis OMADE poistega rahulikult ,kindla võidu. Järgmisel hooajal ,kui eelarved kukuvad nii Rockil ,,kui Kalevil ja välismaalased kaovad ,millele siis Eesti klubid loodavad ? Kus on noored nagu Vasiljauskas täna mängis ?
      Isegi ükski telekommentaator ei julgenud seda öelda ,et me saame sisuliselt välismaalastega tugevdatud Eesti koondisega ära pankrotis ( see oli küll kogu aeg neil meeles ) leedu klubilt.
      Eriti naljaks oli Kaljuveer -Valjupeeri komm enne mängu ,kus ta soovis leedukad lõpuks ometigi paikka panna.
      Lätlaste ASK mängib samuti ainult OMADE poistega . Ma loodan ,et nad panevad hästi.
      Ma pakun ,et kurb saab olema eesti klubikorvpalli suure rahaga kiiresti ülesupitatud näilise kõva taseme lõpp. Või ,mis te arvate ?!?
      Väike vihje sulle - Riia ASK mängijad Andrius Mazutis ja Marius Runkauskas ei ole kohe üldse mitte lätlased.

      ASK alustas hooaega 5 välismängijaga ning sai mõlemalt Eesti klubilt, Kalevilt ja Rockilt, kaotused.
      ˇalgirisel oli hooaja algul 4 välismängijat ning Leedus suudeti Kalevit vaid 4 punktiga võita, Tallinnas toimunud (tõsi, siis mängiti küll ainult omade poistega) mängu tulemust pole vist vaja öelda.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        pidasin siin silmas seda, et oli ju piisavalt vabu kohti. seda näitas telekaamera. ja ka kommentaatorid ju väitsid seda.

        palju see saal mahutas? 2500 inimest?
        Tühjad (suhteliselt) olid ainult Rytase ja ASK-i fännisektorid. Kui kohal ei käinud, siis ära mõmise.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          No Rocki algus on ikka väga mage olnud.Krt kui kodus ka ei võidelda siis on miskit väga mäda
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            ime muna budu
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              No Rocki algus on ikka väga mage olnud.Krt kui kodus ka ei võidelda siis on miskit väga mäda
              just-just-just. kalev oleks sajaga v6itnud

              Kommentaar


                olemas. kolmas

                Kommentaar


                  Kalev on kõige parem, aga olgem ausad, Rock on tubli ilus mäng oli.

                  Kommentaar


                    nonii nahhui

                    Kommentaar


                      No, ma ei tea, "we are the champions" lugu 3. koha mängu võidu taustaks...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        ime muna budu
                        Kas ma midagi ütlesin valesti esimese veerandaja kohta?
                        Aga mehed ärkasid lõpuks ja tuli ka tulemus.

                        PALJU ÕNNE TARTU!!!!!!


                        Eestikatel teeb Kalev teile säru
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          No sellise lühikese pingi vastu pidigi võitma.

                          Kommentaar


                            mis siin seda mängu ikka anaallüüsida
                            võit on võit.
                            kahju, et eile ära ei suratud Zalgirisele, oleks -6 pealt saanud kavõi ühe kolmese sisse, siis oleks saanud äkki vastu
                            aga oleksid ei loe
                            ilus ilm, rock võitis, leedukad korraldavad vennatapusõda, õlut ja liha on
                            mis seal siis ikka, grillima ja 3nda koha võitu tähistama
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              mis siin seda mängu ikka anaallüüsida
                              võit on võit.
                              kahju, et eile ära ei suratud Zalgirisele, oleks -6 pealt saanud kavõi ühe kolmese sisse, siis oleks saanud äkki vastu
                              aga oleksid ei loe
                              ilus ilm, rock võitis, leedukad korraldavad vennatapusõda, õlut ja liha on
                              mis seal siis ikka, grillima ja 3nda koha võitu tähistama
                              Väga kenasti kokkuvõetud! Paremini ei saakski
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Täisimelikud on need kommenteerijad siin, kes laidavad tartu rocki fänne ja kiidavad leedukaid. Samal ajal pole ükski kritiseerija final 4 käinud aga vingujad olete kõvad.
                                Kuuludes ise rocki fännklubisse võin öelda, et tegelikult on meie fännlus alles lapsekingades võrreldes näiteks leedukatega, kes on maailma ühed "tegijamad" selles vallas. Rocki fännklubi areneb iga hooajaga ja näiteks selle F4 ajal saadi juurde jälle mõningaid uusi mõtteid. Selle hooajaga on tekkinud esmakorselt suur fännilipp ja F4 ajal tuli juurde ka uus hüüdlause ja sambarütm :-) Eks me õpi ka teiste fännide pealt midagi. Ma ei kujuta ette, et te loodate samasugust laulu nagu Old Traffordil 50000 inimest laulavad? Seda jah pole võimalik meil järgi teha. Teeme nii hästi kui hetkel oskame.

                                Enne poolfinaali toimus lahe rongkäik sprodihoone juurde kus lasid trummi mürtsuma Peeter Jõgioja ja üks Konn, hiljem saali jõudes ja mängu lähenedes pinge aina tõusis ja Zalgirisega mängu ajal oli võimas tunne koos teiste fännidega Rockile kaasa elada. Muidugi võiks olla parem aga praegusel hekel on see maksimum mida me suudame.

                                Ma ei hakka siin analüüsima, mis on Rootsi Kunni ja teiste vingujate põhjused, miks nad Rocki fännklubi maha teevad. Aga ütleks neile lihtsalt. Ajage oma asja ja fännikultuuri nagu teile meeldib aga ärge tulge siia Rocki fännklubi maha tegema, ise asjas sees olemata.

                                Neile kes leedu fänne ülistavad. Kas tõesti tahaksite, et me kakleksime samamoodi nage nemad omavahel kaklevad? Zalgirise fännid on ainukesed olnud siiamaani, kes laulavad ja vilistavad eesti hümni mängimise ajal. 1 rytase särgiga mees peksis jalaga välipeldiku ust kui ma sees olin, sest ta viitsinud enam oodata. Vaatan neid rytase ja zalgirise fänne ja tundub et olen kriminaalide hulka sattunud. Suur hulk rytase fänne mängu küll ei vaadanud, karjusid ja lällasid seal niisama selg väljaku poole jne. Zalgirise fännid karjusid rytase omadele ainult roppuseid kui nad saalist välja läksid ja neil oli kogu aeg politseiahelik ümber, et nad kaklema ei läheks. Ma ei usu, et selliseid fänniklubisid tahaksite tartusse. Muidugi oli mõlema fännklubi seas ka lahedaid asju ja tüüpe aga praegu tõin mõned näited neile kes tingimusteta leedu fänne siin eespool ülistasid.

                                Kokkuvõttes oli väga lahe korvpallipidu ja neile, kes ainult oma aega vingumisele ei kulutanud, tartu läbi aegade üks võimsamaid spordiüritusi.

                                HEIA TARTU tamatampa HEIA TARTU
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X