320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et Kerde on end peatreenerina ammendanud.

    Kommentaar


      kerde ka seal pingi peal l2heb alati vastase m2nguga kaasa...ei oska oma asja peale suruda
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
        vastaste nr 9 oli neeger.

        Kas siis sel juhul loed ntx Moonika Tuvi (miski modell vms, Kirsipuu lapse ema), Richard Pulst (Eesti sprinter), viiuldaja Daana Ots, Jim Ashilevi on ameeriklased?

        Vastaste number 9, on Ungaris sündinud mängumees.
        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          Kerde võtab liiga hilja pausi, teised peatreenerid võtavad kohe kui me natukegi surume aga kerde ootab viisakalt kuni me kümnega taha jääme.

          Kommentaar


            Eesti mängib vale strateegiaga. Kui alguses suurelt taha jääda, siis võib veel midagi loota. See on meie ainuke võimalus, vastased uinuvad ja tulebki ehk võit. Selliseid võite on varemgi olnud, viimati Tšehhiga. Muud variandid on lootusetult valed.

            Kommentaar


              Samas võiks mõne tsentri ju ära "kodustada" küll.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Tundub, et Kerde on end peatreenerina ammendanud.
                Seal koondise pingil võiks see vana hea kalevi notsu ka olla, suurt vahet ei oleks, B divisjon paistaks sama lähedalt meil aknast sisse. Lihtsalt on auk sees meil kossu noortetöös olnud, ei jõudnud ju meie praeguste põhijõudude noorusajal noortekoondised finaalturniiridele, viseldi sealgi mudas (erandid kinnitavad reeglit). Millalgi peab see ju tunda andma. Import oleks u samasugune lahendus nagu Ansipi 2007. a rahanduspoliitika, sest sisse oleks mõtet tuua siis, kui endal korralik vundament ning mängitaks kõrget mängu medalitele, kus üht väga vajalikku juppi oleks juurde vaja, mitte mootorit, rooli, sidurit, karkassi...
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Seal koondise pingil võiks see vana hea kalevi notsu ka olla, suurt vahet ei oleks, B divisjon paistaks sama lähedalt meil aknast sisse. Lihtsalt on auk sees meil kossu noortetöös olnud, ei jõudnud ju meie praeguste põhijõudude noorusajal noortekoondised finaalturniiridele, viseldi sealgi mudas (erandid kinnitavad reeglit). Millalgi peab see ju tunda andma. Import oleks u samasugune lahendus nagu Ansipi 2007. a rahanduspoliitika, sest sisse oleks mõtet tuua siis, kui endal korralik vundament ning mängitaks kõrget mängu medalitele, kus üht väga vajalikku juppi oleks juurde vaja, mitte mootorit, rooli, sidurit, karkassi...
                  Mudane põrsas võiks olla.

                  Kommentaar


                    Kusjuures ka Ungari fännid ei puhunud pasunat vaid peamiselt ergutasid oma meeskonda lauldes ja plaksutades. Ma siiani ei saa aru, kus on Eestisse tulnud arvamus, et korvpalli juurde kuulub plastikpasun ja laulmine oleks seal väär. Eestlased on laulurahvas mai äss, pigem pasunarahvas.

                    Aga koondise probleem ei ole tõepoolest Kerde suutmatuses või keskmängija puudumises. Kogu Eesti korvpall oleks nagu üheksakümnendatesse seisma jäänud: rünnak on aeglane, toimub ainult üks liikumine korraga, kiirrünnakutesse ei joosta, kaitses mehi ei vahetata ja ollakse pehmed jne. Ma siiamaani ei saa aru, kuidas koondis loodab hüpoteetiliselt punkte saada. Mängujuhile tehakse kate ja rohkem nagu polegi edasi mõeldud ja hakatakse lihtsalt palli kolmese taga käest kätta andma. Jube.

                    Kommentaar


                      Jälle lõpus siis...

                      Aga no, vähemalt pole vahed ulmelised. Pane ainult kodus kotti. Igavane optimist, nagu ma olen.

                      Kommentaar


                        korvpalli hetkeseis Eestis on PuPu
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          korvpalli hetkeseis Eestis on PuPu
                          Putkaste Puumõisas?
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Korvpallis on Eestil tõesti rasked ajad, sajandi algusel oli Korvpall kindlalt kõige paremal järjel pallialadest, jalgpalli - võrkpalli - ja Käsipallikoondised on kõik kõvasti edasi arenenud, Põlvkondade vahetus on suhteliselt valusalt mõjunud.
                            Ma olen siiski optimist ja loodan, et kodus võidetakse kõiki ja jäädakse püsima.

                            Kommentaar


                              aasddasdasdasd
                              Koondise põhimängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eriklt Vaata postitust
                                aasddasdasdasd
                                Tõepoolest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X