320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miskipärast on jube vähe näha seda, et ma olen Eestlane, ma võitlen Eesti eest. Enamus võitlevad enamasti iseendaga. Umbes et tähtsaim on isiklik tulemus ja maine kui et Eesti lipu esindamine. Eriti kurb oli näiteks just lugeda, et Smigun loobus teates osalemisest ja tänu sellele meie naiskonda naisteteates polegi
    Mitte ei saa sellest loogikast aru. Kas individuaalne medal polegi Eesti esindamine? Kas ma saan õieti aru, et sa võistkondliku esinemist pead kuidagi tähtsamaks?
    Minu jaoks pole absoluutselt kurb, et meil teatenaiskonda väljas pole. Tiimi väljapanek on ju asi omaette aga liiga palju viimaseid kohti ei tekita mitte uhkust vaid pigem masendust. Kas viimased kohad on ikka sellised Eesti lipu esindamised, mida me näha tahaksime?
    Mis puutub Veerpalusse, Tartu maratonil osalemisse jne siis see on sedavõrd spetsiifiline küsimus, millele meie kõrvaltvaatajatena ei saagi mingit vastust anda. Kel meist on piisavalt kogemusi tippspordis ja vastupidavusalal, et siinkohal õpetama hakata?

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Mitte ei saa sellest loogikast aru. Kas individuaalne medal polegi Eesti esindamine? Kas ma saan õieti aru, et sa võistkondliku esinemist pead kuidagi tähtsamaks?
      Minu jaoks pole absoluutselt kurb, et meil teatenaiskonda väljas pole. Tiimi väljapanek on ju asi omaette aga liiga palju viimaseid kohti ei tekita mitte uhkust vaid pigem masendust. Kas viimased kohad on ikka sellised Eesti lipu esindamised, mida me näha tahaksime?
      Mis puutub Veerpalusse, Tartu maratonil osalemisse jne siis see on sedavõrd spetsiifiline küsimus, millele meie kõrvaltvaatajatena ei saagi mingit vastust anda. Kel meist on piisavalt kogemusi tippspordis ja vastupidavusalal, et siinkohal õpetama hakata?
      Kõigepealt- ei, ma ei pea võistkondlikku esinemist tähtsamaks individuaalsest. Samas ka mitte vastupidi.
      Mis puudutab aga esindatusesse, siis olen poolt, et meil oleks spordis ja olümpiamängudel võimalikult lai kandepind. olgugi siis kohaks viimane või eelviimane, peaasi et sportlane andis kokkuvõttes endast maksimumi ja et tal on ambitsioonid end parandada jne. noortele on vaja süstida motivatsiooni, et meil ka tulevikus oleks sportlasi, kellele olümpial telerist kaasa elada.
      Ja mis veelkord puudutab Veerpalusse, siis tõesti pole mina see õpetaja, kes õpetaks kuidas maratonis kulda võita või lihtsalt head tulemust saada. Vastuse saame muidugi pühapäeval, kuid küsimusi ikka jääb selline valik tekitama. Veerpalu puhul pandi ju kõik kaardid maratonile. Lihtsalt jääb küsimus, et kas tõesti polnud võimalik planeerida asja nii, et oleks saanud ka osa võtta näiteks teatevõistlusest? Kui rääkida tulemustest, siis see Tartu Maratoni koht ju ei kõiguta kedagi võrreldes näiteks olümpiastardiga. Ja huvitav on vaadata, et paljud teiste riikide olümpialased teevad mitu starti, samas meie staarid piirduvad 1-2 stardiga
      Aga suva, eks pühapäev näeb
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        noortele on vaja süstida motivatsiooni, et meil ka tulevikus oleks sportlasi, kellele olümpial telerist kaasa elada.
        Motivatsiooni tekitavadki Veerpalu, Mae ja Shmiguni suurtulemused. Ei usu, et kellegi individuaalne 70 koht või meeskondlik viimane koht seda tekitab.
        Lihtsalt jääb küsimus, et kas tõesti polnud võimalik planeerida asja nii, et oleks saanud ka osa võtta näiteks teatevõistlusest? Kui rääkida tulemustest, siis see Tartu Maratoni koht ju ei kõiguta kedagi võrreldes näiteks olümpiastardiga.
        Aga miks ta pidanuks, kui see ta plaanidesse ei sobinud? Ehk ükskord oleks aeg et Rehemaad, Kokad ja Kärpid näitavad ka, et suudavad kedagi seljataha jätta?
        Mis veel Veerpalusse puutub, siis tema Tartu Maratoni koht muidugi kedagi ei kõiguta. Aga kas teatevõistkonnas eelviimaseks või koguni eeleelviimaseks tulek kõigutab?

        Kommentaar


          Aru ma ei saa mis see Veerpalu ette sulle Lorenzo jääb. Mina näiteks leian, et need sprindid ja teated poleks talle midagi and ega ka rahvale. Lisaks sellele oleks tulnud varem minna Olümpiale mis tähendanuks ka Maratoni päevaks "haamrit". Mina pigem pooldan, et Andrus läheb täispangale kui vaataks, et sai üksikaladel 24. ja 16. koha.

          Kokkade ja muude poiste organismid pole lihtsalt sellised mis kannataks vist võrdlust Mae ja Veerpaluga. Nemadki olid vist nii 4-5a. mudas enne kui tulemused tulema hakkasid. Lihtsalt inimesed on hetkel teised ja need Alaveri meetodid ei pruugi enam tulemit tuua.

          Kommentaar


            Mega! venemaale tõmmati kott pähe.

            Super mäng Kanada poolt.




            AGA PÕHILINE OLI härra Kalkuni kommentaar Kanada 3:0 värava ajal.. "KANADA ON KUUUUUUM! "

            tundub ,et tüübil kammis ära.

            Kommentaar


              Vonnile on tõsine konkurent tekkinud http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=368227
              Minu poolt saab igaljuhul rohelise tule, polegi aru saanud miks Vonnist aina kõneletakse? täiesti keskpärane.

              Kommentaar


                Simon Ammannon vaieldamatult OMi parim hüppaja olnud, sellegi poolest ei osale Šveits meeskonnavõistluses. Miks?

                Sest pole mõtet jääda viimaseks/eelviimaseks ja raisata oma energiat sinna, kust tulemust ei tule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Ära hakka soomlaste suhtes küll sõna võtma .Mõtled ,et tasandad sellega pasanteeriat meie jobukarja suhtes või ? Soome on igas elemendis meist üle ja ära loe seda ühte hõbedat tohutuks talispordi saavutuseks Eestis.
                  selle all pidasin silmas seda,et ka neil medalivaesus.aga no meie omad on ikka olümpiaturismi alal tipus.kahtlane tunne,et siin nüüd veerpalu suudab midagi teha aga loodame parimat
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Veerpalu puhul pandi ju kõik kaardid maratonile. Lihtsalt jääb küsimus, et kas tõesti polnud võimalik planeerida asja nii, et oleks saanud ka osa võtta näiteks teatevõistlusest? Kui rääkida tulemustest, siis see Tartu Maratoni koht ju ei kõiguta kedagi võrreldes näiteks olümpiastardiga. Ja huvitav on vaadata, et paljud teiste riikide olümpialased teevad mitu starti, samas meie staarid piirduvad 1-2 stardiga
                    Aga suva, eks pühapäev näeb
                    Kas sulle endale ei tundu see jutt natuke veider? Panna 39-aastane mees, kes pole oma elus (!) vist sprindis esikümnesse tulnud (vähemalt pole ta seal regulaarselt), sõitma sprinti ja siis veel ka teadet, kus esimeses pole temal endal mingit lootust ja teises pole koondisel erilisi võimalusi.

                    Isegi Tartu Maratonil oli näha, et kui lõpuspurt algas, siis Veerpalu jäi. Nüüd peaks aga mees olümpial maailma tippude vastu ponnistama. Miks? Et saaks koha kolmekümnes? Mida keegi sellest võidab? See, et suusas 30 paremale punne antakse, on ju pisike huumorinurk (sisuliselt võiks sama teha näiteks kettaheites või maratonijooksus).

                    Ning mis vahe seal on, kas Eesti koondis on teates 14 või 11? Ega kuskil sellest suuremate tähtedega kirjutata, las poisid pusivad.

                    Ja mis temast, kes alati on võistlusi täpselt valinud, siis põhidistantsiks alles jääks? Kusjuures, isegi kui pikas distantsis ei tule head kohta, on kõik õigesti tehtud, sest tagantjärgi oskab igaüks targutada ja nõu anda.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Simon Ammannon vaieldamatult OMi parim hüppaja olnud, sellegi poolest ei osale Šveits meeskonnavõistluses. Miks?

                      Sest pole mõtet jääda viimaseks/eelviimaseks ja raisata oma energiat sinna, kust tulemust ei tule.
                      keegi mainis ,et sveitsil oli olümpial vaid 2 hüppajat
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Kusjuures neid suusakoondise piinlemisi vaadates süveneb tunne, et siin ei saa ju olla tegu näiteks liiga vähese treenitusega või sellega, et mehed ongi sitad, siin peab olema midagi tehtud ikka kapitaalselt valesti. Mida, seda võiks keegi julge kodanik muidugi Alaverilt avalikult küsida, kasvõi lihtsalt küsimise pärast, kuigi vaevalt "suusaprofessori" suust midagi peale protsendipunktide, kilometraažide ja profiilide väga vastuseks tuleb.
                        Mida küll foorumlased sellelt suusakoondiselt ootavad, oleks huvitav teada? Saite ju siingi veel oma medali kätte. Vahest tuleb veelgi. Kuigi neli aastat tagasi võis pigem arvata, et ei Shmigun ega Veerpalu Vancouveris enam kaasa ei tee.
                        Ülejäänute sõimamine stiilis - oleks võinud ju 30. koha saada neljakümneviienda asemel on täielik nõmedus. Terve hooaja keskpäraseid või hullemaid tulemusi teinud võistlejatelt ei ole mõtet olümpial midagi loota.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          keegi mainis ,et sveitsil oli olümpial vaid 2 hüppajat
                          Tiimi peale kokku teenitud FIS-i punktidest ei piisanud, et lümpjale rohkem kohti saada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kas sulle endale ei tundu see jutt natuke veider? Panna 39-aastane mees, kes pole oma elus (!) vist sprindis esikümnesse tulnud
                            Veerpalu ainuke kes eestlastest sprindis poodiumil on olnud! Ja sprindi olümpiarada sobis tavadistantsi sõitjatele nagu rusikas silmaauku. Samas tegi Veerpalu minu meelest õigesti, et kõik ühele kaardile pani
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Veerpalu ainuke kes eestlastest sprindis poodiumil on olnud!
                              Las ma pakun - ühe korra? Ja millal see oli?

                              Edit: vaatasin siis ise järgi. 2003. Val di Fiemme. Kolmas koht. Tõesti. 7 aastat pole ju mingi aeg, mis vahepeal olnud.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Las ma pakun - ühe korra? Ja millal see oli?

                                Edit: vaatasin siis ise järgi. 2003. Val di Fiemme. Kolmas koht. Tõesti. 7 aastat pole ju mingi aeg, mis vahepeal olnud.
                                Miks kontekstist välja tirid? Ma lihtsalt valgustasin sind rumalat ja pole kunagi arvanud, et ta oleks võinud vancouveri sprindis startida!
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X