320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    No minge perse mis kala see mersu tiim sisse lasi. Nad "arvasid, et vahemaa oli pikem"... No minge mu**i mis vabandus???
    Lihtsalt lasti rotti Hamiltonilt see võit, et monacosoomesakslane ei hakkaks vinguma.
    Tudi kaineks.

    Oleks palganumbrid vastupidised, et Rosberg saab kaks korda rohkem palka, kui Hamilton, ja et Rosberg oleks valitsev meister, siis veel usuks nii rumalat teooriat.

    Kommentaar


      Oi, päris lahe mida Red Bullid tegid lõpus. Kästi Kvyatil Ricciardo mööda lasta, et proovida Hamiltonist mööda sõita, ei õnnestunud ja enne finishi joont andis Kvyatile koha tagasi..
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Tudi kaineks.

        Oleks palganumbrid vastupidised, et Rosberg saab kaks korda rohkem palka, kui Hamilton, ja et Rosberg oleks valitsev meister, siis veel usuks nii rumalat teooriat.
        Jah see ongi mu teooria. Ma tulihingeliselt usun, et TÄPSELT nii oligi ja see oli Hamiltoni vastane vandenõu... lol

        Kommentaar


          Seda leinaseisakut vähe pikemalt videost näeb?

          Kommentaar


            Kalev Kruus: "Tundub, et pagulased on jõudnud igale poole."

            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar










              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Põnev kvalifikatsioon tõesti.

                Kommentaar




                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Ma pole vist tükil ajal nii väikest huvi F1 vastu tundnud, kui sel hooajal. Õnneks MotoGP ülipõnev ja dramaatiline hooaeg täidab selle tühimiku. Aga ons lähiajal mingeid suuremaid reeglimuudatusi tulemas, mis võiks Mercedese tiibu kärpida?

                    Kommentaar




                      ja väike hooaja resümee ka.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Sain taas korra 5 minutit jälgida seda ringi kihutamist ja selgust, et miskit põnevat seal pole. Oli küll tegelt! Bottas rammis Kimi välja. Mulle vist tundus, et tiimiraadio kaudu öeldi Kimile "Be nice Kimi, be nice..." Väga tundus igatahes, kuigi võin ka mööda panna
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar




                          #PlacesAlonsoWouldRatherBe





                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Tänud selle eest. Tõi suhteliselt masendavasse päeva väikse naerupuhke.

                            Kommentaar


                              Renault järgmisest hooajast tagasi tehasemeeskonnana: bbc.com/sport/formula1/35002555

                              Kommentaar


                                Pole väga viimasel ajal F1 tegemistega kursis end hoidnud aga nagu ma aru saan, siis sellist lahendust hakatakse järgmisest aastast kasutama, et kaitsta pilootide pead:

                                Huvitav palju see nägemist segab? Päris kolakas näeb ikka välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X