320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koht kohaks. Lihtsalt Vetteli pidev ulumine, teiste idioodiks sõimamine ja rumalateks tembeldamine on oksele ajav. Pealegi, kas ta Ricciardot plokkides pidurdusmaal ei keeranud austraallasele peale? Ehk sama teema, mille eest pidevalt Verstappen on võtta saanud ja mille pärast ka reegleid nüüd muudeti.

    Kommentaar


      Emotsionaalne inimene ja kui nii harva poodiumile saad, siis ajab rohkem närvi. Mulle tundus küll, et jättis piisavalt ruumi ja ei pannud ust kinni, vastasel juhul oleks üks neist kindlasti katkestanud. Ja kui juba selle näite tõid, siis esimese kurvi intsident Rosbergi ja Verstappeni vahel oli minu arust ehtne näide sellest, mille eest keegi just karistada sai, Verstappen ei jätnud Rosbergile mitte mingit ruumi ja pani ukse konkreetselt kinni, tundus suht no brainer karistuse koht, aga ei järgnenud midagi. Õnneks kohtunikel olid munad see Vetteli olukord kiirelt lahendada. Vägev lõpp oli, aga ma sõna otseses mõttes põleks punase leegiga pärast sellist sõitu, sest parema õnne korral oleks Ricciardo Vetteli ära võtnud ja halvemal juhul oleks see "kontakt" lõppenud mõlema katkestamisega. Verstappen konkreetselt ei teinud midagi valesti, aga see olukord oli kindel eelise saamine Vetteli ees ja vähegi aupaklik tegu oleks olnud koht tagasi anda.

      Kommentaar


        Max on parim asi mis 2016 F1'ga sai juhtuda.

        Kommentaar


          Sky eksperdid nimetasid seda võistlus insidendiks. Ruumi oli Ricciardol korralikult ja ega Vettel otseselt peale ei keeranudki, lihtsalt see raja kuju võis jätta sellise mulje kuna seal kurvi minnes läks järjest kitsemaks seest poolt. Sky Sportsi ekspert ütles veel, et Hamilton ei saanud sellepärast stardis esimese kurvi lõikamise eest karistada kuna tema tagant Rosberg oli ka kurvi lõikamas, Verstappen aga seal asfaldi osas veel oli rooliga ka kohe nagu oleks saanud küll rajale tagasi, aga otsustas ikka suunda muuta ja otse üle muru kurvi lõigata ja sellepärast siis karistati ka teda. Aga jaa, korralikult emotsioonid ikka lõpus...Vettel finishi joont ületades ka raadiosse ütlemas " i think i have a puncture in right tyre, i am going to hit someone" (Verstappen paremal kõrval) ja siis võistlusinsener ütles talle" no your tyres are fine"ja no seal lendas veel kordi enam neid **** sõnu, kui eetrisse lasti lõpus. Tüüp oli korralikult pinges.

          Aga ei, mulle selline f1 meeldib ja jätkaku kõik samas vaimus. Aind Kimist natuke kahju. Eelmine nädal oleks poodiumile saanud aga tiim nussis jälle näkku rehvi vahetusega...aga paistab, et F1te on isegi siis ka fun vaadata, kui Kimit enam pole, aga õnneks järgmine hooaeg veel vähemalt peaks ta siiski Ferraris olema.

          Krdi Montoya asemel oleks võinud lõpus intervjuusi küsida keegi asisem vend, Eddie Jordan vms. Oleks veel pulli saanud vast.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99
            Vettel vs Verstappen
            fakt: antud olukorras oli Vettel vihane õigustatult. Seda väidet toetab ka kohtunike hinnang.

            analüütika a la Mask: "kuna muidu koguaeg ulub, siis praegu on ikka eriti masendav eit ja võiks koha talt ära võtta"

            Vettel vs Ricciardo
            reaalsus: olukorras otsust kohe ei järgnenud (vb on juba praeguseks tulnud), kuid ilmselt analüüsiti need olukorrad koos läbi, sest vaevalt Vettel nii kiiresti poodiumile oleks lastud. Rääkimata sellest, et juhul kui kohtunikel oleks võimalus otsust kohe teostada, ei oleks sellist olukorda üldsegi tekkinud.

            analüütika a la Mask: "aga aga aga aga aga määääääää"

            well played, my friend.

            ps Vettelit pole kunagi sallinud, aga nii palju võiks ikka olla, et vaadatakse reaalselt situatsiooni ka. Selline olukord oleks sita keema ajanud 100st vennast 99l. Sellel ühel, kes ei oleks närvi läinud, olid ilmselt rahad peal maxi poodiumikohal.

            pps Max on alles 18? Kuigi vahepeal valed otsused, siis sellist iseloomu on ikkagi vähestel. Ja sellepärast ta seal ongi. Endale ei meeldi, aga respekteerida tuleb.

            e 4:42. Mask saigi oma tahtmise, Ricciardo kolmas. Vettel sai lõpuks ikka mõnusa tünga verstappeni pärast. aga kuna koguaeg vingub, siis ilmselt paras, eksole.
            Su postitus näeb nüüd Vetteli karistuse valguses eriti tore välja. Aga lase edasi. Vähemalt on lõbus lugeda

            Verstappen ei teinud nii väga midagi ka valesti. Olukorrad tuleb ju lõpuni sõita? Right? Kui Ham ei saanud sarnase teo eest avakurvides midagi, siis võis ju noor hollandlane pisut kahelda, et kas ta ikka sõitis nüüd reeglite vastaselt või mitte. Maailmameistrile ju lubati. Pealegi seal ees sügades aitas ta meeskonnakaaslase järele, mis on ju samuti õige tegevus, kui RB vaatevinklist vaadata.

            PS. Mulle ei meeldi ka Verstappen, kes minu arvates on oma vanuse kohta liiga ülbe ja endast liiga heal arvamusel. Aga mulle ei meeldi ka Vettel, Hamilton, Massa ja ilmselt veel pool praegust rivi.

            Kommentaar


              Vaatan F1-te üsna tuima näoga alates Schumacheri pensile minekut. Nii, et emotsionaalne lahmimine on pigem vist sinu teema. Ülejäänu puhul ma juba selgitasin oma arvamust.

              Kommentaar


                Krdi nüüd küll Charlie keeras puhtalt tänu sellele Vettelile, mida Vettel raadios lõpus ütles (fuck off Charlie, honestly, fuck off)

                Krdi masendav ikka, Vettel jättis selgelt ruumi Ricciardole sisekurvi ja Ricciardo ise läks sinna torpeedona. Vettel pole kuidagi süüdi, tema hakkas kurvi sisse keerama ja jättis piisavalt Ricciardole ruumi..natukene vara küll keeras sisse aga see oli ka puhtalt tänu sellele, et Verstappen ise oli seal aeglasem ja Vettel lihtsalt vältis Verstappenile sisse sõitmist, jättes piisavalt ruumi ka Ricciardole. Täiesti proffesionaalne tegevus ja täiesti arusaamatu karistada Vettelit ohtliku sõidu eest selles olukorras.
                Perse mingi see F1 raisk.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Õige. Boikoteerime vormelit. Kuna nüüd on ka Rumeenia eurovisoonil esinemas ja austraalia naaseb siis saab sellele keskenduda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Õige. Boikoteerime vormelit. Kuna nüüd on ka Rumeenia eurovisoonil esinemas ja austraalia naaseb siis saab sellele keskenduda.
                    Sa naudid seda olukorda jah? Sitad naljad. Proovi uuesti. Krdi Frodo.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Krdi masendav ikka, Vettel jättis selgelt ruumi Ricciardole sisekurvi ja Ricciardo ise läks sinna torpeedona. Vettel pole kuidagi süüdi, tema hakkas kurvi sisse keerama ja jättis piisavalt Ricciardole ruumi..natukene vara küll keeras sisse aga see oli ka puhtalt tänu sellele, et Verstappen ise oli seal aeglasem ja Vettel lihtsalt vältis Verstappenile sisse sõitmist, jättes piisavalt ruumi ka Ricciardole. Täiesti proffesionaalne tegevus ja täiesti arusaamatu karistada Vettelit ohtliku sõidu eest selles olukorras.
                      Perse mingi see F1 raisk.
                      See konkreetne reegli täpsustus, mille järgi Vettel nüüd karistada sai (et pidurdusmaal ei tohi trajektoori muuta), tuli just nimelt Vetteli halamise tõttu selle üle, mida Verstappen eelmistel etappidel tegi. Ehk siis, mida külvad seda lõikad, on hetkel loo moraal. Vettel ise tahtis sellise manöövri ära keelustamist.

                      Kommentaar


                        Karistus oli ebaõiglane.
                        Vettel on eit.

                        Kaks eraldiseisvat tõsiasja, üks ei välista teist...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Karistus oli ebaõiglane.
                          Kas see on ikka ebaõiglane, kui karistuse saaja ise on täpselt sellise karistuse määramist nõudnud seesuguse manöövri eest? A'la keegi nõuab, et ülekäigurajal inimese surnuks sõitmise eest määrataks 5a vanglakaristusi. Seejärel sõidab ise inimese surnuks, saab 5a vanglakaristuse ja siis hakatakse halama, et miks nii palju?

                          Kommentaar


                            Jah ok ma täpsustan, minu jaoks on veits ebaõiglane kogu see praegune karistamise teema üldse. Antud oludes jah, pidi andma, muidu oleks hoobilt selle uue reegli allavett lasknud. Ma lihtsalt ei pea seda eilset kõrvuti pressimist kaugeltki nii ohtlikuks nagu paar Verstappeni ettetõmmet olid (paar tükki muidugi ei olnud ka, ehkki nende üle ikka vinguti).

                            Kokkuvõttes - ühed lasku meestel sõita ja teised olgu mehed ja sõitku. Kui ma tahan raadioeetris kiunu kuulata, siis selleks on muid saateid.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              sama loogika alusel võiks drogba ka vangi pista. kees 2009 üle ja sõimas kõigil näo täis. Miks, see ei ole enam oluline. Üleüldiselt on ju tegemist vastiku värdjaga.

                              e: mõeldud lencule, mitte vincentile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                sama loogika alusel võiks drogba ka vangi pista. kees 2009 üle ja sõimas kõigil näo täis. Miks, see ei ole enam oluline. Üleüldiselt on ju tegemist vastiku värdjaga.

                                e: mõeldud lencule, mitte vincentile.
                                Kuidas see Drogba asi praeguse teemaga seostub???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X