320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Hamiltoni suhtes algatati uurimine uuesti, kuna päevavalgele jõudsid uued tõendid. Nimelt see video: http://www.youtube.com/watch?v=_QJurnfxRm4 FOM-i enda kaameramehed magasid selle stseeni maha.

    Mis puutub karistusse, siis ega nad ei pea tingimata Hamiltoni võitu tühistama, võib ka järgmiseks etapiks +10 kohta stardirivis anda. Või siis mõlemat, tulevik näitab.
    karistus peaks jah olema punktid maha, 10 kohta tahapoole oleks liigne. Kimi saaks siis teise koha punktid (+2 juurde) ja kogu heitlus saaks uue alguse.

    Kommentaar


      Hamilton siis karistada ei saanud ja Vettel sai ka ainult hoiatuse

      Don't miss a Formula 1 moment – with the latest news, videos, standings and results. Go behind the scenes and get analysis straight from the paddock.
      AILTON

      Kommentaar


        Kurat, hommikune kvalifikatsioon oli parim...

        "Ja siit tuleb Hamilton viimasesse kurvi! Finishilipp on langenud ja...Ülekande aeg on läbi! Tsau!"

        Vähemalt näidati pilt lõpuni

        Kommentaar


          No viimases Nädalas keegi juba sõimas, et tema ei saand oma sada korda korratud sarja vaadata, sest mingid mõttetud vormelid sõitsid... Eks poisid on hellaks tehtud asjaga.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            kõige parem oli ku Klaar hakkas sekundeid lugema ja siis vait jäi
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Spiooniskandaal võtab taas tuure üles – väidetavalt toimus infoleke mõlemas suunas, kirjutab eesti Päevaleht. McLareni ja Ferrari vahelise spionaažiskandaali peategelasi, Ferrari endine peainsener Nigel Stepney keerutab tolmu üles. Nimelt väidab Stepney, et sai McLareni endiselt peakonstruktorilt Mike Coughlanilt vastutasuks salajast infot tiimi autode tehnilise lahenduse kohta. Ferrari tiimi juht Jean Todt (pildil) nentis selle peale, et Stepney on segaseks läinud. “Ta lootis meie tehnikajuhi Ross Brawni lahkumisele viidates ametikõrgendust saada, kuid ei saanud.”

              FIA käsitles pikemalt infoleket Ferrarilt McLarenile ja tuvastas, et see leidis aset. McLaren kaotas tänavuses MM-sarjas konstruktorite karika punktid ning sai 100 miljonit dollarit trahvi.

              “Sain McLarenilt infot auto kaalujaotuse kohta ning üht-teist lisaks. Küsimus on nüüd selles, kas ma kõnelesin saadud infost kellelegi? Jah, mõnele inimesele Ferraris ma sellest rääkisin,” väidab Stepney ja lisas, et kuna infoleke oli mõlemasuunaline, peaks ka Ferrari karistuse saama.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                FIA on kuidagi eriliselt kartlik Hamiltoni karistamisel. Kui nüüd ajalukku piiluda, siis noorele Šchummile pandi ikka täiega karistusi peale, kui ta esimest korda meistriks tuli. Kes mäletab aastat 1994? Hamiltonil lastakse ennast kõikvõimsana tunda. Juba jõudis ähvardada, et kui teda karistatakse, siis lahkub F1-st.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  FIA on kuidagi eriliselt kartlik Hamiltoni karistamisel. Kui nüüd ajalukku piiluda, siis noorele Šchummile pandi ikka täiega karistusi peale, kui ta esimest korda meistriks tuli. Kes mäletab aastat 1994?
                  Hooaja keskel karistati Schumit tõesti täie rauaga, aga kui ta viimasel etapil Hilli auto katki rammis, siis ei tehtud midagi...


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Hamiltonil lastakse ennast kõikvõimsana tunda. Juba jõudis ähvardada, et kui teda karistatakse, siis lahkub F1-st.
                  Mis sellesse ähvardusse puutub, siis mulle tundub, et see oli Postimehe ajakirjaniku väljamõeldis, või valesti tõlkimine vms. Otsisin palju ma otsisin, aga kusagilt mujalt midagi sellist mul leida ei õnnestunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Hooaja keskel karistati Schumit tõesti täie rauaga, aga kui ta viimasel etapil Hilli auto katki rammis, siis ei tehtud midagi...

                    Mis sellesse ähvardusse puutub, siis mulle tundub, et see oli Postimehe ajakirjaniku väljamõeldis, või valesti tõlkimine vms. Otsisin palju ma otsisin, aga kusagilt mujalt midagi sellist mul leida ei õnnestunud.
                    Nojah, aga nende muude karistustega oli ta juba nii närvi aetud , et viimasel etapil toimunu polnudki midagi hullu. Ka prost on vist sama stiiliga tiitli pälvinud.

                    Ja see teine ähvardus oli vist jah Martini ametivendade käsitöö.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Nojah, aga nende muude karistustega oli ta juba nii närvi aetud , et viimasel etapil toimunu polnudki midagi hullu. Ka prost on vist sama stiiliga tiitli pälvinud.
                      Prosti-Senna võitluses oli Ayrton see, kes sigadusi korda saatis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Prosti-Senna võitluses oli Ayrton see, kes sigadusi korda saatis.
                        Vist jah, aga Senna on sõimust päästnud see, et ta surnud on.

                        Kommentaar


                          VAADAKE KÕIK VORMELIT PRAEGU sitaks huvitav on. Hamilton läks boksi ja sõitis boksi juures välja !!!

                          Kommentaar


                            Täna oli üsna põnev sõit.Hiinlased on küll ikka väga targad(ma mõtlen siis kui Hamilton kinni jäi).Aga Vetteli üle hea meel ja isegi Honda sai punkte.Williamsid esinesid halvasti.Tänane lõppjärjestus:
                            1. Kimi Räikkönen, Ferrari
                            2. Fernando Alonso, McLaren +9,8
                            3. Felipe Massa, Ferrari +12,8
                            4. Sebastian Vettel, Toro Rosso +53,5
                            5. Jenson Button, Honda +1.08,6
                            6. Vitantonio Liuzzi, Toro Rosso +1.13,6
                            7. Nick Heidfeld, BMW +1.14,2
                            8. David Coulthard, Red Bull +1.20,1
                            9. Heikki Kovalainen, Renault +1.21,1
                            10. Mark Webber, Red Bull +1.24,6
                            11. Giancarlo Fisichella, Renault +1.26,6
                            12. Alexander Wurz, Williams +1 ring
                            13. Jarno Trulli, Toyota +1 ring
                            14. Takuma Sato, Super Aguri +1 ring
                            15. Rubens Barrichello, Honda +1 ring
                            16. Nico Rosberg, Williams +2 ringi
                            17. Sakon Yamamoto, Spyker +3 ringi

                            Katkestajad: Robert Kubica, BMW, 33, tehniline probleem Lewis Hamilton, McLaren, 30, väljasõit Ralf Schumacher, Toyota, 25, väljasõitAdrian Sutil, Spyker, 24, väljasõitAnthony Davidson, Super Aguri, 11, tehniline probleem

                            Kommentaar


                              Nagu üle 600 kilo kaaluvat sõidukit, mis on end liiva sisse kaevunud, oleks lihtne liigutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Nagu üle 600 kilo kaaluvat sõidukit, mis on end liiva sisse kaevunud, oleks lihtne liigutada.

                                Ma ei mõtlegi seda,et seda on lihtne liigutada,aga üks lükkab üheltpoolt ja teine lükkab teselt poolt ja ülejäänud niisama vaatavad pealt.Ja siis üks kutsub teised mehed sealt auto juurest ära ja nad lähevadki.See on natuke imelik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X