320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Ma ei ole kindel, kas tegu on enam ainult elus pettunud alamakstud ning peamiselt maakohtadest pärit meestega. Kusagilt peab see EKRE toetusprotsendi märgatav tõus ju pärinema ning ainsad erakonnad, mis suuresti langenud on, on IRL ja Sotsid (veebruar vs. mai). Kas siis siiani on need maakad hääletanud nende poolt, eeldusel, et metoodikat mõõtmisel muudetud pole? Puht puusalt tulistades pakuks välja vandenõu, et pigem on EKRE tõusu taga keskmise palgaga, linnades elavad valgekraed, kel vähemalt baka käes.
    Üldiselt öeldes, siis ehk mu silmaklapid on võimsad, aga ma ei taha nõustuda väitega, et eestlane on liialt rassistlik. Ettevaatlik - perhaps (nõukaaeg mõjub siiani, vaatamata, et härra Oss selle mõju oma kõnes alavääristab), kuid kui võõramaalane tuleb ja näitab, et ou ma olen tegelt täitsa ok tegelane, siis on no problem ja welcome to estonia.
    Tunnistan ausalt, et minu tutvusringkonna pole kedagi kes EKRE't valiks. Enamus neist on sellisest tõusust šokis. Mu pensionärist isa küll lubas valida, sest tema mingi tuttav kandideeris seal ja kõik pidid niikuinii petturid olema, aga ma ei tea kas ta päriselt isegi valimas käis. Ma pigem ei paneks siia ei hariduse ega palgaga seotud kriteeriume, vaid ütleks, et tegu on nagu terrorismiga. Keegi ei tea kes teeb, aga igalt poolt tilgub entusiaste kelle jaoks homset niikuinii pole.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Tunnistan ausalt, et minu tutvusringkonna pole kedagi kes EKRE't valiks. Enamus neist on sellisest tõusust šokis.
      Sellist asja pole võimalik väita. Reaalsuses teab ainult inimene ise, kelle poolt ta netis/valimiskabiinis hääle andis. See, mis juttu ta seltskonnas/sõpradele/pereliikmetele räägib, ei maksa suurt midagi. Sageli öeldakse asju avaliku surve tõttu, sest nii on lihtsam.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Sellist asja pole võimalik väita. Reaalsuses teab ainult inimene ise, kelle poolt ta netis/valimiskabiinis hääle andis. See, mis juttu ta seltskonnas/sõpradele/pereliikmetele räägib, ei maksa suurt midagi. Sageli öeldakse asju avaliku surve tõttu, sest nii on lihtsam.
        pole veel täheldanud, et EKRE või Keskerakonna (eestlastest) valijad suudaks vaiki olla. see on nende protest ju, avalik surve selliseid ei heiduta, pigem annab hoogu juurde. vait on nähtavasti Reformi valijad.

        Kommentaar


          See hetkel üsna keeruline küsimus...

          IRL: Riigikontrollist läks 2000. aastal kaduma 1996. ja 1997. aastal VEB fondiga seotud audit. Nüüd tuleb mõelda, kes oli tol ajal riigikontrolör. Õige, see oli Juhan Parts. Kes aga oli sel ajal Riigikontrolli direktor. See oli Ken-Marti Vaher. Tol ajal püüdis VEBi asja summutada Lennart Meri ja nüüd tuleb mõelda, kes oli tol ajal Lennart Meri kantseleiülem. See oli Urmas Reinsalu."
          http://www.ohtuleht.ee/584370/hardo-aasmae-venem...
          10 millioniga seonduvad originaalpaberid on EP´st aga kadunud. Väidetavalt korralise hävitamise käigus. Samadelt "pöördelistelt" päevadelt on aga säilinud ka koristajatele seebiostmiskviitungid. Ju siis peeti suuremahulisi seebiostmisi olulisemaks....

          EKRE: kommentaarid on üleliigsed!

          Sotsid: Palo, Saar... oeh... käed vajuvad rüppe ja ahastus tuleb peale.

          Ref: AutoRollo, Kiil, Kaljurand, Silvergate, peaminister, kes ise kõrvuni võlgades Võiks jätkata aga ägestun muidu, kui hakkan mõtlema, et meie riiki juhivad käpardid, keda solgutatakse ühelt positsioonilt teisele. Lokkav korruptsioon asutustes nagu: EAS, Riigi Kinnisvara AS, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT) jne.

          Vabaerakond: Moodustis on erakonnast kaugel. Puuduvad vaated, plaanid ja strateegia.

          Parima vastuse tervishoiupoliitika ja riigikaitse kohta sain kunagi Kristlikelt Demokraatidelt... Jumal annab ja Jumal kaitseb... vot tak.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Parima vastuse tervishoiupoliitika ja riigikaitse kohta sain kunagi Kristlikelt Demokraatidelt... Jumal annab ja Jumal kaitseb... vot tak.
            Euroopa ja tõenäoliselt ka maailma kõige ateistlikumas riigis on selline kommünikee juba iseenesest poliitiline enesetapp.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              pole veel täheldanud, et EKRE või Keskerakonna (eestlastest) valijad suudaks vaiki olla. see on nende protest ju, avalik surve selliseid ei heiduta, pigem annab hoogu juurde. vait on nähtavasti Reformi valijad.
              Täpselt sama jutt ju. Miks sa arvad, et sa tead, kes on EKRE valija ja kes mitte? Paljud väljendavad seda tulihingeliselt. Aga kindlasti mitte kõik

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Sellist asja pole võimalik väita. Reaalsuses teab ainult inimene ise, kelle poolt ta netis/valimiskabiinis hääle andis. See, mis juttu ta seltskonnas/sõpradele/pereliikmetele räägib, ei maksa suurt midagi. Sageli öeldakse asju avaliku surve tõttu, sest nii on lihtsam.
                Kusjuures vabalt väidan. Pole väga palju neid, aga survestamist küll pole kellelgi suunas
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Tallinna selle aasta esimesest lisaeelarvest selgub, et Abdul Turay palkamine Tallinna Arengu- ja Koolituskeskuse ridadesse läheb linlastele sel aastal maksma üle 8000 euro kuus, ütles linnavolikogu IRLi fraktsiooni esimees Madis Kübar.
                  Täname, seltsimehed sotsid, kes te selle pärdiku linnavolikogusse hääletasite.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Täname, seltsimehed sotsid, kes te selle pärdiku linnavolikogusse hääletasite.
                    nagu see oleks Tallinna olukorra pärisprobleem
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Täname, seltsimehed sotsid, kes te selle pärdiku linnavolikogusse hääletasite.
                      Mida on sotsidel sellega seost, kui Keskerakond ta palkas?
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Turay tahtis ju ka Keski üle minna natuke aega tagasi.
                        põhjust ei mäleta.
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          ... peaminister, kes ise kõrvuni võlgades...
                          Ärme lahmi, peaministril on küll laenud, aga vaevalt et ta võlgades on. Suur vahe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                            Ärme lahmi, peaministril on küll laenud, aga vaevalt et ta võlgades on. Suur vahe.
                            Taavi Rõivasel on majandushuvide deklaratsiooni andmetel endal võlgu 346 832 eurot... nimetame seda siis laenuks aga siia lisa võlad eraisikutele, mida seal deklaratsioonis ei kajastu. On teada, et Rõivas oleks pidanud kuulutama välja eraisiku pankroti, kui poleks pääsenud nii tasuvale kohale nagu seda on peaministri positsioon. Tema komme elada üle oma võimete pole ka teab, mis suur saladus.

                            Ma ei väida, et Taavi on halb või rumal aga ei pea õigeks, et inimene, kes ei suuda enda asju ohjes hoida juhib valitsust.
                            Ka laene ei heida ma ette, kui need moodustavad mõistliku % sissetulekust.

                            Kommentaar


                              palju sellest 350k-st on isiklik laen ning kui palju käendus? Minu teada käendab ta mingit vanemate kodulaenu ka vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                palju sellest 350k-st on isiklik laen ning kui palju käendus? Minu teada käendab ta mingit vanemate kodulaenu ka vms.
                                Danske Bank AS Eesti filiaalist kaks eluasemelaenu, laenujäägid 124 460 eurot ja 179 057 eurot ning eluasemelaen Swedbankist laenujäägiga 39 218 eurot.
                                Sul on osaliselt õigus aga tegemist pole käendusega vaid on võtnud vanaema maja pärast 140 605 eurot laenu ja üheksa aastat sugulastega kohut käinud.
                                Praegu jätkub kohtuvaidlus ühe hüpoteegi seadmise õiguspärasuse pärast ning seetõttu ei saa Rõivased maja tarbeks laenu võtta ega kinnistuga tehinguid teha.

                                Isiklikud probleemid muutuvad tihti vahendiks millega poliitikuid mõjutatakse. Väga õpetlik näide: Jüri Pihl, elas ka natuke üle oma võimete ja nüüd töötab firma heaks, mille lennukitega veetakse FSBga seotud tegelasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X