320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis värk oli valitsusevahetusega üle 2a tagasi, siis ju KE oli ka opositsioonis, aga koos SDE ja Isamaaga lõid REFi minema?

    Kommentaar


      Kui ühes piirkonnas on kõige popimad kandidaadid Peeter Ernits ja Aivar Kokk, siis võiks sinna vabalt pakkuda piirkonda tuumakatsetuseks.

      Või siis tselluloositehaseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        Yana Toom:" EKRE valija ei oska kasutada interneti " HAHAHAHAHAHA
        Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
        Keskmine EKRE valija ei oska paljusid asju mida normaalsed valimisealised inimesed võiksid osata, niiet see on vist 1. asi milles ma Yanaga nõus olen.

        Tegelikult Yana ütles, et oskab küll kasutada (nagu E-hääletuse tulemustest näha on). Ehk seltsimehed peseksid kõrvad puhtaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Tegelikult Yana ütles, et oskab küll kasutada (nagu E-hääletuse tulemustest näha on). Ehk seltsimehed peseksid kõrvad puhtaks?
          Nad ei oska kuulamisoskust kasutada, noh.

          Kommentaar


            Keda kotib, mida mingi punane kommunist möliseb üldse?

            Kommentaar


              Aga mul on sotside kaotuse üle isegi hea meel. Viimaste aastatega on nad kaotanud mingid mõnuagendid enda jauramisega, aga kindlasti võitnud mingid mcnamarad. Et palju õnne, laske edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aga mul on sotside kaotuse üle isegi hea meel. Viimaste aastatega on nad kaotanud mingid mõnuagendid enda jauramisega, aga kindlasti võitnud mingid mcnamarad. Et palju õnne, laske edasi.
                no ma usun, et mäger on koguaeg sotse valinud.

                kas keegi pakuks tl;dr versiooni miks EKRE kohtunikke ei salli ning kohtud riigikogule tahab allutada?
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  no ma usun, et mäger on koguaeg sotse valinud.

                  kas keegi pakuks tl;dr versiooni miks EKRE kohtunikke ei salli ning kohtud riigikogule tahab allutada?
                  Mäger ongi, aga temasugustele see sotside poliitika toetuski.

                  EKRE ei salli kohtunikke, kuna tänu kohtunike valimisele oleks võimalik ka põhiseaduses kehtestatud korda vastavalt poliitilisele soovile muuta. Ehk kui siiani peavad poliitikud enda soovidega arvestama seadusega, siis sellise muudatuse järel peaks seadus arvestama poliitikutega.

                  Kommentaar


                    Nende valimiste Suurim Kaotaja äsja ETV-s: "Paremäärmuslik laine on suurem, kui me arvata oskasime. /.../ Me ei ole ise suurt midagi valesti teinud."

                    Seda Suurim Kaotaja targu ei maini, et "paremäärmusliku laine" peaarhitekt oli tema ise koos oma kaaskonnaga.

                    Mis kuradi planeedil see Ossinovski elab, öelge mulle, palun?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Nende valimiste Suurim Kaotaja äsja ETV-s: "Paremäärmuslik laine on suurem, kui me arvata oskasime. /.../ Me ei ole ise suurt midagi valesti teinud."

                      Seda Suurim Kaotaja targu ei maini, et "paremäärmusliku laine" peaarhitekt oli tema ise koos oma kaaskonnaga.

                      Mis kuradi planeedil see Ossinovski elab, öelge mulle, palun?
                      McNamaraga samal planeedil.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        no ma usun, et mäger on koguaeg sotse valinud.

                        kas keegi pakuks tl;dr versiooni miks EKRE kohtunikke ei salli ning kohtud riigikogule tahab allutada?
                        Penul on kohtutäitur kaelas?

                        Mulluse huvide deklaratsiooni järgi on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ridades 26 häälega Pärnu linnavolikokku pääsenud väikeettevõtja Edmond Penu puupaljas ega teeni midagi. Uskumatult pisikese summaga läbiajajaid leiab riigikokku pürgijate seast teisigi.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Kuulge, poliitikagurud. Üks loll küsimus. On meil euroopas olemas mingi riik, kus on naispresident ja naispeaminister korraga ametis? Või kui läheb hästi, siis Kallas ja Kaljulaid oleksid esimesed?
                          Ja lähebki nii ilmselt. Pole viga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            no ma usun, et mäger on koguaeg sotse valinud.

                            kas keegi pakuks tl;dr versiooni miks EKRE kohtunikke ei salli ning kohtud riigikogule tahab allutada?
                            Nagu mõnu ütles, et diktatuur kehtestada ja opositsionäärid vangi saaks saata, nagu kõigi rahvuslaste eeskujus Ungaris praegu asjad liiguvad näiteks. Kõik muud valimislubadused on ju ka 1-1le sovjetiajastuga.

                            Kommentaar


                              Vean kihla, et:
                              - Kõlvart on järgmine Tallinna linnapea
                              - nelja aasta jooksul on Raimond Kaljulaid erakonna esimees.

                              Kommentaar


                                ma mõtlen, et...

                                (sorry ma ei oska tweeti panna siia) Karoli Hindriks: Palju õnne @kajakallas See on võit nii Eestile kui ka tüdrukutele. This is a victory for Estonia as well to all girls worldwide ����#valimised2019"

                                ma mõtlen, et kui mingi vähegi adekvaatsem meesettevõtja oleks praegu kirjutanud :"See on võit nii Eestile kui ka meestele"...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X