320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Narva tulemused nii aeglaselt tulevad? Ülivähe hääli ju.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Tra KK - "tartu valija on öelnud, et keskparki ehitada ei soovi"

      Sotsid: "värvime kaarsilla lillaks"
      E200: "keskparki ei ehita!"

      Millest räägime nagu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc. Vaata postitust
        Pärnu inimesed!!!
        Ootaks kommentaare.
        Ootuspärane. Paraku.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Rohelised võiks ennast kliimaneutraalseks teha ja edaspidi mitte raisata eetriaega ja internetimahtu oma jamaga.
          Sotside totaalne nõrkus on küll veidi üllatav.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Rohelised võiks ennast kliimaneutraalseks teha ja edaspidi mitte raisata eetriaega ja internetimahtu oma jamaga.
            Sotside totaalne nõrkus on küll veidi üllatav.
            Sotsid panid Võru ja Viljandi kinni. Ehk, noh, miskitki.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sotsid panid Võru ja Viljandi kinni. Ehk, noh, miskitki.
              Paide ja Saaremaa ka. Seda küll valimisliiduga.

              Mina teeks tänase põhjal veel järelduse, et EKRE pole enam Helmede brändipartei. Lisaks muidugi Laats>Ratas 4000 häälega on rets.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Paide ja Saaremaa ka. Seda küll valimisliiduga.
                Hiiumaa vist ka, kui detaili täpselt oleks.

                Kommentaar


                  Sotside juht ei ole ei strateegiliselt mõtlev ega ka karismaatiline. Lisada juurde mingi totaalne jura, millega on osades piirkondades nende kandidaadid teinud 5x rohkem kahju kui on nende kollektiivne (nende jura ajajate) häälte kogum...

                  Ei ole absoluutselt imekspandav nende halb tulemus.

                  Pekki, sul on Tartus nimekirjas kandideerimas mees, kes on mingi viimased 20 aastat olnud ametiühingute keskliidu juht ja saab tartus 54 häält, sest ta ei osale kampaaniates, teda canceldatakse välja ja kellele erakond ei pane ilmselt õlga taha kampaania osas. Samal ajal mingid 16 aastased tatikad passivad 10 päeva kaupsi ees joint ühes ja vikerkaarelipp teises käes.

                  muudel teemadel - Ester Karuse vaibib ka veidi.

                  Kommentaar


                    Ma käisin kaheksa aastat tagasi Tartus valimispeol sotside juures. Seal oli ennustus, et mitu kohta saadakse. Peaauhinnaks oli lõunasöök selle kohtu all oleva poliitikuga. Ma panin kõige vähem, vist kaheksa. Ma võitsin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Tra KK - "tartu valija on öelnud, et keskparki ehitada ei soovi"
                      Muidugi veits funny, Mart Kivastik näiteks on Keskparki ehitamise pooldaja, intekas välja öelnud selle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma käisin kaheksa aastat tagasi Tartus valimispeol sotside juures. Seal oli ennustus, et mitu kohta saadakse. Peaauhinnaks oli lõunasöök selle kohtu all oleva poliitikuga. Ma panin kõige vähem, vist kaheksa. Ma võitsin.
                        Ma lükkasin mingi 2007 vm riigikoguvalimistel LJ-ga tantsu, ajasin HA-ga mehejuttu ja nägin pealt kuidas üks endine liige, kellel samal ajal väiksed lapsed kodus rahulikult ebasündsaid tegevusi ühe vastassoo noorega tegi! Pärast läksin alakana kaasa atti aftekal ja sain endale top noor olemise eest uhke fotoaparaadi, mille müüsin sõbrale maha!

                        Kommentaar


                          Hiiumaa on teada anomaalia. Minu mõte oli selles suunas, et covidi tõttu kõige rohkem pihta saanud suhteliselt arvukad grupid nagu õpetajad, kasvatajad ja meditsiinitöötajad oleks võinud ju sotside taha koonduda küll olukorras, kus teiste parteide retoorika oli laias laastus Karukese ''meil teile raha anda ei ole, aga pidage ikka vastu'' stiilis hämamine.

                          Kommentaar


                            Kohtla-Järvel ei oma keskerakond ainuvõimu. Oleks keegi mulle aasta tagasi 1000se kihlveo vahele pannud ma oles silmad kinni duubeldanud ja vastu võtnud. Võimas.

                            Kommentaar


                              Ma jäin tulemustega väga rahule, suuremates linnades ja Tallinna ümbruse valdades on kohad olemas, eriti teeb rõõmu rohkem hääli kui EKREl Tallinnas.

                              Kommentaar


                                Meil on muidugi lahe valimissüsteem. Ma tehniliselt saan aru, miks nii on, aga ikkagi
                                - Kesk saab Tallinnas protsentuaalselt rohkem hääli kui eelmine kord, ent kaotab ainuvõimu
                                - EE200s üks arst korjab Tallinnas üle 1000 hääle, ent sisse ei saa. Samas saadakse 22 ja 35ga (kui ministrid loobuvad, siis ehk vähemagagi). Oma erakonnast ka 100+ga

                                Vennad Pohlakud aga Kosel mõlemad sees, aga erinevate nimekirjadega!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X