320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    kurb on see, et me elame fake-news-i ajastul. Trumpi valimisel tuli vist esmalt see päevakorda ja see jätkub üle maailma ja on ka meie ühiskonda jõudnud..
    Midagi konkreetset tänasest lausa?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Lee minu hääle saab.
      Küsisin sõbralt, et kelle ta valib siis valimistel. Resoluutselt vastas, et ei ütle. Ja hakkasin mõtlema endamisi, miks hullult varjatakse keda valitakse? Mõistan, et telefoninumbrit ei taha sheerida kõigile avalikult, aga no poliitilise eelistuse varjamine on päris naljakas mu meelest.
      mai tea, sa tundud veitsa tõsiselt asju võtvat. ma ka selliste inimestega politiikast ei arutaks, eriti kui poliitika minu teema väga pole.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Asi veel hullem, minu jaoks on see täiesti tasuta, sest Kasper ja Mazz on kinnimakstud Sorose poolt niikuinii nagu kogu peavoolumeedia.
        Kas mõni Soccerneti peatoimetaja paneb ka lähiajal ameti maha ja tuleb Eesti 200?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kas mõni Soccerneti peatoimetaja paneb ka lähiajal ameti maha ja tuleb Eesti 200?
          No tegelikult oli konkurss, kõik peatoimetajad osalesid, 1 koht oli saadaval. Järgmine kord uuesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            No tegelikult oli konkurss, kõik peatoimetajad osalesid, 1 koht oli saadaval. Järgmine kord uuesti.
            See on vist nagu Eesti 200 manifestiga, et väidetavalt pakuti kõigile, kuid ootamatult sai üks ja keegi teine ei tea sellest midagi. #uuspoliitika
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              See on vist nagu Eesti 200 manifestiga, et väidetavalt pakuti kõigile, kuid ootamatult sai üks ja keegi teine ei tea sellest midagi. #uuspoliitika
              Ju siis!

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Ju siis!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  The long read: Today’s titans of tech and finance want to solve the world’s problems, as long as the solutions never, ever threaten their own wealth and power


                  Küllaltki pikk artikkel, nii et keda teema huvitab, peab natuke aega võtma lugemiseks. Raskuskese on USA arengutel, kus meiega võrreldes on negatiivsed arengud palju selgemalt ja reljeefsemalt näha. Fundamentaalne protsess varandusliku ebavõrdsuse ohtlikult suureks paisumise näol paremliberaalse majandusmudeli tingimustes (ja selle otsese tagajärjena) on ka Euroopas, sealhulgas meil Eestis, samamoodi toimumas.

                  Kommentaar


                    Natuke aega tagasi oli E200 kriminaalide vastu teema. Nüüd on EKRE omad ette võetud. Ma olen endiselt seda meelt, et erakondi selles süüdistada on ikka kuradi mage. Ehk teeks neile siis uute liikmete taustakontrolli lihtsamaks vms? Muidu võibki selliseid artikleid treima jääda. Iga nädal uue erakonna kriminaalid häbiposti ja läheb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Natuke aega tagasi oli E200 kriminaalide vastu teema. Nüüd on EKRE omad ette võetud. Ma olen endiselt seda meelt, et erakondi selles süüdistada on ikka kuradi mage. Ehk teeks neile siis uute liikmete taustakontrolli lihtsamaks vms? Muidu võibki selliseid artikleid treima jääda. Iga nädal uue erakonna kriminaalid häbiposti ja läheb.
                      Aga lähebki. Otsa tegi omal ajal lahti Isamaa, kes võttis terve persetäie kriminaale vastu, et ikka Aivar Kokk kõrgele kohale saaks. Ise vältisime EKRE-t, kuna siis saaks nad jälle jaurata "kuidas meedia neid kotib".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Natuke aega tagasi oli E200 kriminaalide vastu teema. Nüüd on EKRE omad ette võetud. Ma olen endiselt seda meelt, et erakondi selles süüdistada on ikka kuradi mage. Ehk teeks neile siis uute liikmete taustakontrolli lihtsamaks vms? Muidu võibki selliseid artikleid treima jääda. Iga nädal uue erakonna kriminaalid häbiposti ja läheb.
                        Noh kui sarkasmitseda, siis võib öelda, et vaadata kui palju on Ekre liikmete seas juba avalike kriminaalne, siis selle erakonna liikmetel on juba poliitikaks suur eelis olemas. Erakond on oma seisuga nagu Eesti 90ndatel kus kuritegevus oli tänavatel ja füüsiline, kuid kui valitsusesse saavad, siis küll areneb ja kuritegevus ronib üle äri ja rahamaailma ja seal on ju eeskujusid kõvasti.

                        Kommentaar


                          Nõuan e-hääletamisele sedeli rikkumise võimalust!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Natuke aega tagasi oli E200 kriminaalide vastu teema. Nüüd on EKRE omad ette võetud. Ma olen endiselt seda meelt, et erakondi selles süüdistada on ikka kuradi mage. Ehk teeks neile siis uute liikmete taustakontrolli lihtsamaks vms? Muidu võibki selliseid artikleid treima jääda. Iga nädal uue erakonna kriminaalid häbiposti ja läheb.
                            Miks erakonnad seda teha ei saa? Pole ühtegi mõistlikku põhjust, on vaid kaks: laiskus ja ahnus.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Miks erakonnad seda teha ei saa? Pole ühtegi mõistlikku põhjust, on vaid kaks: laiskus ja ahnus.
                              On ikka või? Miks EKRE seda teinud ei ole, ei tea, aga 200 puhul on lihtsalt alati olulisemad asjad ees kui liikmete taustakontroll. Laiskus on eriti absurdne, enamik back-officest (keda on käputäis inimesi) on viimase 2-3 kuu jooksul maganud keskmiselt 4-5 tundi ööpäevas.
                              Teine asi on ka kogenematus, no selle peale ei tulnud keegi, et selline teema üles võetakse ja Eesti 200 esimesena ette võetakse. Natuke ebaaus muidugi ka, kujutan ette kuidas peale 2 hoiatust pääsevad kesk, reform ja muud oluliselt puhtamalt, kuna ega neid ka rahule ei jäeta, aga neil on aega vast kõige suuremad retsid välja visata vaikselt.

                              Kommentaar


                                Mõistlik põhjus on pigem see, et tegelikult ei koti ühtegi valijat, et mingi kahtlane klemm kuskil erakonnas on. Seepärast ei viitsita ka nendega tegeleda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X