320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Normaalsed mehed suudavad end täispeaga sitta suhtesse viia, aga erakonda kogemata sattuda on küll kahtlane shit.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Normaalsed mehed suudavad end täispeaga sitta suhtesse viia, aga erakonda kogemata sattuda on küll kahtlane shit.
      Aga näed, teised "normaalsed mehed" tahavad tingimusteta sellise poolt häält anda. Joodikutel ja narkaritel on tugev kambavaim, pole midagi öelda.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Aga näed, teised "normaalsed mehed" tahavad tingimusteta sellise poolt häält anda. Joodikutel ja narkaritel on tugev kambavaim, pole midagi öelda.
        Kümne palli süsteemis, kui kibestunud muidu oled?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kümne palli süsteemis, kui kibestunud muidu oled?
          Mille peale ma kibestunud peaks olema? Eesti 200 on naljakas lihtsalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Fc.
            Kui sotsidel on mune mitte minna eraomandi kallale siis ilmselt on minul mitmeid palju sitemaid diile purjuspeaga juhtunud. Kui erakonna liikmeks hakkamist.
            Tais täispeaga punaste laternate tänavatel?

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Aga näed, teised "normaalsed mehed" tahavad tingimusteta sellise poolt häält anda. Joodikutel ja narkaritel on tugev kambavaim, pole midagi öelda.
              See on ka muidugi vahva, et 20 aastat tagasi ülikoolis tehtud purjutamine muudab kellegi automaatselt joodikuks ja narkariks

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                See on ka muidugi vahva, et 20 aastat tagasi ülikoolis tehtud purjutamine muudab kellegi automaatselt joodikuks ja narkariks
                See ongi poliitika, pead ära harjuma

                Kommentaar


                  Meil on raudselt siin veel kedagi kes kandideerib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Meil on raudselt siin veel kedagi kes kandideerib.
                    Tuled ise ka kapist välja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      See on ka muidugi vahva, et 20 aastat tagasi ülikoolis tehtud purjutamine muudab kellegi automaatselt joodikuks ja narkariks
                      Ma pigem pidasin silmas seda, et ühise joomingu (või roheliste puhul kanepiringi) käigus kõik parteisse astuvad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Ma pigem pidasin silmas seda, et ühise joomingu (või roheliste puhul kanepiringi) käigus kõik parteisse astuvad.
                        You must be super fun at parties Ei no, jätka nii mehike.

                        Aga edu.ee LeeRomenole, soccernet massidesse!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Tegelikult olen siin läbi aastate andnud päris palju vihjeid, niiet kes iganes oleks viitsinud, oleks mind kenasti juba tuvastanud. Kuna valimised ja värki, siis lihtsustamiseks ütlen maagilise numbri 847!
                          Ma arvan, et see on kõige veidram valijategakohtumine/valimiskampaania, mida ma oma elus näinud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma arvan, et see on kõige veidram valijategakohtumine/valimiskampaania, mida ma oma elus näinud.
                            Sa lisasid unustada, et kõige odavam ka, sest ta on suhelnud kümnete potensiaalsete valijatega otse ning saanud oma ideid tutvustada siin sadadele maksmata mitte ühtegi senti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Sa lisasid unustada, et kõige odavam ka, sest ta on suhelnud kümnete potensiaalsete valijatega otse ning saanud oma ideid tutvustada siin sadadele maksmata mitte ühtegi senti.
                              Lee minu hääle saab.
                              Küsisin sõbralt, et kelle ta valib siis valimistel. Resoluutselt vastas, et ei ütle. Ja hakkasin mõtlema endamisi, miks hullult varjatakse keda valitakse? Mõistan, et telefoninumbrit ei taha sheerida kõigile avalikult, aga no poliitilise eelistuse varjamine on päris naljakas mu meelest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Lee minu hääle saab.
                                Küsisin sõbralt, et kelle ta valib siis valimistel. Resoluutselt vastas, et ei ütle. Ja hakkasin mõtlema endamisi, miks hullult varjatakse keda valitakse? Mõistan, et telefoninumbrit ei taha sheerida kõigile avalikult, aga no poliitilise eelistuse varjamine on päris naljakas mu meelest.
                                Õigus anonüümsusele ja privaatsusele on üldse naljakas, eks?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X