320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Näe Pahv on suutnud ennast muuta meeldivaks. Aga sots nimega rahvaspordipäev seda ei ole suutnud.
    Budu, mis nuss sul nende sotsidega on, et sa omistad päris lihtsalt kõigile sotsi märgi külge, nagu see oleks mingi ilge kuritegu vms.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Budu, mis nuss sul nende sotsidega on, et sa omistad päris lihtsalt kõigile sotsi märgi külge, nagu see oleks mingi ilge kuritegu vms.
      Sots on Koerus sõimusõna
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Budulojus õppis lihtsalt sel aastal uue sõna ega saa seda enda ajukäärude vahelt nüüd kuidagi ära. Korrutab ja korrutab, mõistmata selle sõna sisu ja tähendust. Nagu mõni loom, kes õpib uue triki ja siis tahab seda aina korrata ja korrata.

        Kommentaar


          Vihane veokijuht AD 2012: "Türa, pask, sa kuradi värdjas mulle ette keerad, ma nussin su ema neljaks, raisk!"
          Vihane veokijuht AD 2018: "Türa, sa liberast, kuradi neegriarmastaja selline. Ma nussin su pagulaspede neljaks, Sorosi persekaapijast sots!"

          Inimene ja emotsioonid on samad, lihtsalt on saabunud geopoliitiline mõõde.

          Kommentaar


            Mul endal facebooki pole, aga ehk keegi saab valgustada, et mis EKRE sõprade klubis ja teistes sellelaadsetes kommuunides sellest Uus-Meremaa asjast arvatakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Mul endal facebooki pole, aga ehk keegi saab valgustada, et mis EKRE sõprade klubis ja teistes sellelaadsetes kommuunides sellest Uus-Meremaa asjast arvatakse?
              Umbes sama, mia hiddenlolis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Umbes sama, mia hiddenlolis.
                Päris rängad miimid seal.

                 
                https://hiddenlol.com/lol/287191

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vihane veokijuht AD 2012: "Türa, pask, sa kuradi värdjas mulle ette keerad, ma nussin su ema neljaks, raisk!"
                  Vihane veokijuht AD 2018: "Türa, sa liberast, kuradi neegriarmastaja selline. Ma nussin su pagulaspede neljaks, Sorosi persekaapijast sots!"

                  Inimene ja emotsioonid on samad, lihtsalt on saabunud geopoliitiline mõõde.
                  Vihaste veokijuhtide iidol AD 2012: "Ma ei pea seda vajalikuks ajalehele kommenteerida"
                  Vihaste veokijuhtide iidol AD 2018:"Ma ei pea seda vajalikuks sotside ajalehele kommenteerida"

                  Kommentaar




                    Need kommentaarid...

                    Kommentaar


                      Abordikeeld ei läinud läbi - Varro juba võttis tuld fb-s, mida Monika Helme tormas kohe kustutama aga sisuliselt läks teema ikkagi prügikasti ja kõik jääb samaks.

                      Sõjaväestatud piirivalve jääb tulemata - tõenäoliselt nimetatakse Piirivalve kiirreageerijad ümber, antakse veidi lisarahastust aga sisuliselt midagi ei muutunud jällegi.

                      Varsti tulevad juba põnevamad teemad. Huvitav kaugele EKRE läheb "soinistumisega" või millal EKRE valijad aru saavad, et kuidagi pehmeks läheb asi.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Abordikeeld ei läinud läbi - Varro juba võttis tuld fb-s, mida Monika Helme tormas kohe kustutama aga sisuliselt läks teema ikkagi prügikasti ja kõik jääb samaks.

                        Sõjaväestatud piirivalve jääb tulemata - tõenäoliselt nimetatakse Piirivalve kiirreageerijad ümber, antakse veidi lisarahastust aga sisuliselt midagi ei muutunud jällegi.

                        Varsti tulevad juba põnevamad teemad. Huvitav kaugele EKRE läheb "soinistumisega" või millal EKRE valijad aru saavad, et kuidagi pehmeks läheb asi.
                        Varro Vooglaidi punased jooned EKRE toetajatele:
                        - kooseluseaduse tühistamine
                        - abielu määratlemine põhiseaduses mehe ja naise liiduna,
                        - Rail Balticu tühistamine
                        - rahvaalgatuse õiguse tagastamine
                        - riigipea valimise õiguse rahvale tagastamine

                        Mina ennustan: esimesed kolm ei saa tehtud (neist kaks esimest võivad olla kirjas, kuid ma mõtlen, et viiakse 4 aasta jooksul lõpuni), kaks viimast tulevad, neist eelviimane mingis imelikus vormis, mis midagi ei tähenda.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Varro Vooglaidi punased jooned EKRE toetajatele:
                          - kooseluseaduse tühistamine
                          - abielu määratlemine põhiseaduses mehe ja naise liiduna,
                          - Rail Balticu tühistamine
                          - rahvaalgatuse õiguse tagastamine
                          - riigipea valimise õiguse rahvale tagastamine

                          Mina ennustan: esimesed kolm ei saa tehtud, kaks viimast tulevad, neist eelviimane mingis imelikus vormis, mis midagi ei tähenda.
                          Ma kahtlen, et seda viimast tuleb. Muus osas nõus aga ma lisaks siia juurde ka e-hääletuse. Varro jaoks see võib-olla ei tähenda midagi aga keskmise EKRE valija jaoks on see oluline. Kohe-kohe on tulemas Europarlamendi valimised ja kui see valitsus saab teoks siis teeb reform seal puhta töö ja saab suure % häältest läbi e-hääletuse, mis paneb EKRE väga suure surve alla.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Ma kahtlen, et seda viimast tuleb. Muus osas nõus aga ma lisaks siia juurde ka e-hääletuse. Varro jaoks see võib-olla ei tähenda midagi aga keskmise EKRE valija jaoks on see oluline. Kohe-kohe on tulemas Europarlamendi valimised ja kui see valitsus saab teoks siis teeb reform seal puhta töö ja saab suure % häältest läbi e-hääletuse, mis paneb EKRE väga suure surve alla.
                            Saab teha nagu oli esimeste valimiste ajal. Esimene voor valib rahvas, aga kui keegi 50+ täis ei saa, siis läheb Riigikokku ja kõik jätkub vanaviisi.

                            Kommentaar


                              Jüri Ratas: "PPA ameti alla tuleb oma struktuuri, oma juhtimisega tugevdatud piirivalve..."

                              Martin Helme: "Lisaks lepiti kokku nii piirivalve taastamises (eraldi struktuur ja oma eelarve, reservi loomine)"

                              Saab põnev olema.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                No praeguseks pole mitte ühtegi EKRE lubadust veel kirja saanud.
                                Kas veel rohkem puudel annab olla?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X