320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Mis LeeRomeno teiste kohta siis kuulnud (Ratas, Kallased jne)?
    Ratas on üldjoontes väga positiivse imagoga, meeldib paljudele ja on enamikele parteidele (va ehk reform) nr.1 valik koalisatsiooni minna. Senimaani on vene/eesti suuna ka suutnud hästi lahus hoida, kuigi konkurendid on üritanud seda pildile tuua, kasvõi näiteks see Kohtla-Järve kooli teema.
    Kaja Kallas on mõistlik ja arukas naine, tema puhul on pigem küsimärk see kui suurt kontrolli ta reaalselt erakonna üle hoiab ja kardetakse seda, et kui tulemused ei ole valimistel head, siis tagatuba lendab tast üle.
    Igatahes on mõlemad palju parema reputatsiooniga kui Ossinovski, igas mõttes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Eks aastate jooksul on valimisdebattidel kõiksugu lollusi kuuldud, aga eilne roheliste jutt, et väljaehitatud riigipiir takistab loomade vaba liikumist ja selle võrdlus Berliini müüriga, oli ikka juba kõrgem pilotaaž.

      Raputasid pead või hakkasid naerma? Ma hakkasin sügavalt naerma. Muidugi sellele vanale oli see endale ka naljakas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Raputasid pead või hakkasid naerma?
        Kuna ma olen alati kvaliteethuumorist lugu pidanud, siis sain loomulikult hea kõhutäie naerda. Vähemalt rohelised ei peaks küll Lusti valimissaadet eirama, nad sobiks sinna klounaadi nagu rusikas silmaauku.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          See pole argument vaid lihtsalt enda isiklik kokkupuude teemaga. Nüüd on ausalt öeldes, et tegu on kuulujutuga (ma ju ei tea, kas osad asjad on õiged), äkki paha? See kes usub, see usub, kes ei usu, ärgu uskugu.
          "Olen kuulnud tagasisidet" on isiklik kokkupuude mingi teemaga? Kas kui ma kellegi twitteri feed'i kerin, siis see läheb sama punkti alla?

          Olles kõnealuse isikuga kokku puutunud, siis ei, ei usu.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            "Olen kuulnud tagasisidet" on isiklik kokkupuude mingi teemaga? Kas kui ma kellegi twitteri feed'i kerin, siis see läheb sama punkti alla?

            Olles kõnealuse isikuga kokku puutunud, siis ei, ei usu.
            Kinnitan endiselt LeeRomeno väidetut. See ei tähenda, et keegi neist parem poliitik oleks, aga valitsuse loomise seisukohalt on küll Ossinovski selline, kellelt oodatakse juba by default jamasid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kinnitan endiselt LeeRomeno väidetut. See ei tähenda, et keegi neist parem poliitik oleks, aga valitsuse loomise seisukohalt on küll Ossinovski selline, kellelt oodatakse juba by default jamasid.
              Kuna ma partei tagatubades toimuvaga tõesti kursis pole, siis palun võimalusel täpsustada, kas selliseid seisukohti on avaldanud ka a’la keski poisid või võib siin oma roll olla lihtsalt maailmavaadete konfliktis?
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                "Olen kuulnud tagasisidet" on isiklik kokkupuude mingi teemaga? Kas kui ma kellegi twitteri feed'i kerin, siis see läheb sama punkti alla?

                Olles kõnealuse isikuga kokku puutunud, siis ei, ei usu.
                Ei, minu infoallikaks on ikkagi inimesed, kes temaga otse on kokku puutunud ja ühte kogemust debatil nägin oma silmaga.

                Kommentaar


                  Pisut üllatav, et kuidas Ossinovskit saab mitte ennasttäis ja enesekeskseks inimeseks pidada. Ta ju jätab endast peaaegu, et alati sellise mulje.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Kuna ma partei tagatubades toimuvaga tõesti kursis pole, siis palun võimalusel täpsustada, kas selliseid seisukohti on avaldanud ka a’la keski poisid või võib siin oma roll olla lihtsalt maailmavaadete konfliktis?
                    Ossinovski on veidi selline Michali tüüpi poliitik, p-tehnoloogia on üle kõige. Ratas on väga tiimimängija, kes üritab kõigiga läbi saada. Isegi Reinsalu kohta räägitakse, et ta üritab pigem leida konsensust, aga kuna tema valijad on naljakad, siis vahel jaurab. Aga Oss on üsna selline "minu tee või vale tee".

                    Kommentaar


                      Arusaadav. Aga kas see, et ta sügava veendumusega sotsiaaldemokraatlikust maailmavaatest lähtub ja debattidel nendest põhimõtetest kinni hoiab on üldse kuigi tõsine kriitikanool sotsiaaldemokraatide juhi pihta? Mulle paistab, et see "ennasttäis ja enesekeskne" mulje ongi talle külge jäänud nende seas, kes istuvad temast enamasti teiselpool lauda.

                      Samal ajal ei tähenda see automaatselt, et tegemist oleks juhiga "keda ei huvita teiste argumendid, kes ei suuda kriitikat kannatada ja kes oma arvamustes on üks jäigemaid Eesti poliitikas." Minu kokkupuude temaga pärineb nt olukorrast, kus kõik laua taga olnud osapooled soovisid saavutada laias laastus sama eesmärki, ehkki erinevaid teid pidi. Ma ei näinud mingit oma tahte peale surumist, teiste arvamusest bulldooseriga üle sõitmist või kriitika talumatust ning konsensus leiti lõpuks suhteliselt kergesti. Pealegi tema enda tiim paistis temast lugu pidavat, samas kui nende arvamus ühe tänaseks Eesti 200 juhtpoliitikuks kerkinu kohta oli suht sama, mis siinsel üldsusel Ossinovskist.

                      Ehk minu arust tema imago õnnetus ongi see, et ta on sisuliselt Eesti ainsa end vasakpoolsena defineeriva erakonna juht ja ta üritab väga tugevalt ka selle maailmavaate põhimõtetest lähtuda. Oleks ma sotside maailmavaate pooldaja, siis ma ei vaataks kehva tulemuse korral liiga palju erakonna juhi suunas, vaid juurdleks pigem selle üle, kas Eesti on üldse see riik, kus SDE-lt võiks suurt tulemust loota. Neil on ajalooliselt neid pehme selgrooga sotse juhtideks olnud küll, valimistulemus ei olnud parem.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Suht tihti saab sellest 18 kuust 36 kuud.
                        Uuri asja, enam ei saa...
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Arusaadav. Aga kas see, et ta sügava veendumusega sotsiaaldemokraatlikust maailmavaatest lähtub ja debattidel nendest põhimõtetest kinni hoiab on üldse kuigi tõsine kriitikanool sotsiaaldemokraatide juhi pihta? Mulle paistab, et see "ennasttäis ja enesekeskne" mulje ongi talle külge jäänud nende seas, kes istuvad temast enamasti teiselpool lauda.

                          Samal ajal ei tähenda see automaatselt, et tegemist oleks juhiga "keda ei huvita teiste argumendid, kes ei suuda kriitikat kannatada ja kes oma arvamustes on üks jäigemaid Eesti poliitikas." Minu kokkupuude temaga pärineb nt olukorrast, kus kõik laua taga olnud osapooled soovisid saavutada laias laastus sama eesmärki, ehkki erinevaid teid pidi. Ma ei näinud mingit oma tahte peale surumist, teiste arvamusest bulldooseriga üle sõitmist või kriitika talumatust ning konsensus leiti lõpuks suhteliselt kergesti. Pealegi tema enda tiim paistis temast lugu pidavat, samas kui nende arvamus ühe tänaseks Eesti 200 juhtpoliitikuks kerkinu kohta oli suht sama, mis siinsel üldsusel Ossinovskist.

                          Ehk minu arust tema imago õnnetus ongi see, et ta on sisuliselt Eesti ainsa end vasakpoolsena defineeriva erakonna juht ja ta üritab väga tugevalt ka selle maailmavaate põhimõtetest lähtuda. Oleks ma sotside maailmavaate pooldaja, siis ma ei vaataks kehva tulemuse korral liiga palju erakonna juhi suunas, vaid juurdleks pigem selle üle, kas Eesti on üldse see riik, kus SDE-lt võiks suurt tulemust loota. Neil on ajalooliselt neid pehme selgrooga sotse juhtideks olnud küll, valimistulemus ei olnud parem.
                          Seal ongi veidi see erisus, et milliste meetoditega enda maailmavaadet teoks teha. Ehk kas olla sotsdemilikumalt leebem ja chillim või siis tõmmata igas olukorras mingid lahingpositsioonid üles. Ma olen selles osas muidugi üsna seinast seina inimene, aga mulle näiteks see sotside iga hinna eest kõigiga jauraminie viimastel aastatel ei sobi. See on muutnud ka EKRE kuidagi harjumuspärasemaks, kuna ka vastased kasutavad loosungitesse laskuvaid võtteid. Ja Oss seda ka poliitikas tihti teeb, kuigi tema argumentatsioon ja muu väitlusalane oskus on Eesti parimaid. Ehk ta on tark inimene kindlalt, kindlasti Helmedest targem, aga ta lahterdub pigem sinna kurja geeniuse valdkonda, kes võib vindi kunagi ise üle keerata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Sa ei saa ikka üldse aru, mis mu point on. Kui Ossinovskiga oleks kõik hästi, siis ei üritaks ta enda erakond temast lahti saada. See, kas ta jutt on oluline või mitte pole ju see, millest ma rääkisin, see on maailmavaadete küsimus ja hoopis teine asi.
                            Poliitika ongi maailmavaate küsimus. Vähemalt minu jaoks. Ja ma olen ise ka poliitikas tegev olnud, sharlatani ja tõsisete väärtushinnangutega inimest suudan ma teineteisest eristada.
                            Ta pole täiuslik, kaugel sellest. Kes oleks. Kui sotsid Ossinovskist lahti ütlevad kehva valimistulemuse pärast, on see loomulikult arusaadav. Aga väärtuspõhist asendajat talle ei paista.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              https://www.facebook.com/37756221939...269690?sfns=mo

                              Jube piinlik. Kandidaadi soo järgi otsuse tegemise promomine on ikka lollus kuubis.

                              Kommentaar


                                Ei ole kui tegu on naissooga
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X