320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatan uudistest, et Poolametsa keelekasutus pole aastatega paremaks muutunud. Nüüd, oma poliitilise karjääri tipul, saab ta oma meelisteemaga tegeleda ja poliitilisi vastaseid punasteks (ei viitsi hullemaid sõnu välja tuua) sõimata. Ma poleks tosin aastat tagasi küll uskunud, et nii pururumal mees nõnda kaugele jõuab. Aga eks ta on Eesti tänase poliitika kaanepoiss.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Paistab, et see sportlaste trennis olemise võib vast nüüd lõpuks poliitikutele üle kanda?

      Aga. Tähtsamad asjad. Ma sain aru, et allpool olev lõik lõigati filmist välja?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Paistab, et see sportlaste trennis olemise võib vast nüüd lõpuks poliitikutele üle kanda?

        Aga. Tähtsamad asjad. Ma sain aru, et allpool olev lõik lõigati filmist välja?
        Ei. Filmilõigule on see tüüp peale Photoshopitud:

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sa muidu ajalugu oled muidu õppinud ja nii? Seal üldiselt on õppetunnid, et kui hakata liiga palju jõustruktuure by default kasutama, siis viib see lõpuks kaoseni.

          vtp'le - ilmselt lastigi liugu, aga lõpptulemus oli kas asjaolude kokkulangemisena või geniaalse strateegia tõttu ilmselt parim. Trumpi toetusest on toss väljas, hukkunuid minimaalselt ja kogu mäsu vajus ka kiirelt laiali. Isegi Breitbart on Trumpi vastu juba pööranud, et kuidas iganes see läks, aga läks maruhästi.
          Kas just koolis niipalju seda õpitud, aga coupi katse peaks igaüks ära tundma.

          Natuke asjas targemate inimeste arvamused, ehk avab mõne muu silma kuidas asja vaadata:


          Üks lõik Eesti meediast ka, ei tea kas allikat usaldada, võib parandada siin:
          Kongressi kaitvasse Kapitooliumi politseisse kuulub 1800 inimest.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Sisuliselt on vaidlemine selle üle, kas tegemist oli riigipöördekatsega või mitte, puhas semantika ja usu küsimus. Jätame selle semantika osa kõrvale ja eeldame, et riigipöördekatse tähendab soovi demokraatlikel valimistel võimule saanud valitsus kõrvale lükata.

            Nüüd jõuamegi usu küsimuseni. Kasutan väga ettevaatliku sõnastust, et Linnupoja jälle igasugu toredaid sõnu ei loobiks:

            Mulle tundub, et Linnupoja(ja mõningate ekspertide) arvates oli DC-s laamendajatel reaalne tahe eile senaatorid ja kongressi liikmed elimineerida ja asendada Trumpi-meelsete aktivistidega ning seetõttu võiks toimunut nimetada riigipöördekatseks. Argumentide toomise selle teooria kasuks jätan ma Linnupoja hooleks. Juhul kui ta soovib seda teha.

            Seevastu minu(ja vist ka Mõnu) meelest selline plaan puudus ja sisuliselt oli tegemist glorifitseeritud huligaanide ja trollidega, kellel õnnestus Kapitoli sisse murda. Selle kasuks võiks rääkida kogu nende tegevus peale sissemurdmist. Riigipöörajad võiksid teoorias justkui agressiivselt seadusandjate juurde tungima hakata? Aga mida tegid eilsed arengupeetusega debiilikud? Nad lällasid niisama ringi, jooksid mööda Kapitoli Nancy Pelosi kõnepuldiga, lesisid Pelosi toolis, jalad laual ning lükkasid veidi pabereid ning mööblit ümber. Küllap mõni võttis dokumente ka kaasa, aga ilmselt midagi salajast neis kirjas pole, sest selliseid pabereid nii avalikult ei hoitaks. Ma olen nõus, et kindlasti mõni võis tõsiselt mõelda, et "kurat, nüüd me laseme nad kõik maha!", aga sellised hullud elimineerid politsei sissemurdnute seast päris kiirelt.

            e: Ja lihtsalt üks retooriline küsimus: Kas see töll, kes kunagi Toompea lossis, püss taskus, Taavi Rõivast otsis, oli ka riigipööraja?

            Kommentaar


              riigipöördekatse on umbes 1500x elaboreeritum, sõjavägi kaasatakse, vahistatakse ametnikke jne. see oli suvaline lällav kamp ju. seal polnud riigipöördekatse hõngugi

              Kommentaar


                Kui sa lähed ja lased näiteks Pohlaku maha, siis võid rahus koju jalutada. Pohlak pole inimene ehk mõrv arvesse ei lähe.

                Mulle see ka meeldib, et "kari trolle" peaks üldse võimelised olema sellist asja tegema.

                Ok ma rohkem sellel teemal ei postita, sest oma poolelt sai kõik öeldud ja edasi ju pole mõtet taielda. Loen ikka, ehk ei poe peitu.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  riigisaladusega dokumendid ei vedele üldiselt niisama laual. Pigem alati luku taga, kui just hetkel ei loeta/tutvuta sellega parasjagu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                    e: Ja lihtsalt üks retooriline küsimus: Kas see töll, kes kunagi Toompea lossis, püss taskus, Taavi Rõivast otsis, oli ka riigipööraja?

                    ei mäleta, kes riigikogus käis, aga ümber Rõivase maja hiilinud ja talle tapmisähvardusi teinud mehe võttis KriPo vahi alla


                    20a tagasi lasti KaMinast M. Laari otsinud relvastatud hull lihtsalt maha
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Türr see Poolamets. Suudab ainult kolme lauset öelda, mida talle selgeks on õpetatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Türr see Poolamets. Suudab ainult kolme lauset öelda, mida talle selgeks on õpetatud.
                        +1

                        See oli megakohutavpask.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Türr see Poolamets. Suudab ainult kolme lauset öelda, mida talle selgeks on õpetatud.
                          See oli hea, et talle Pevkur vastu pandi. Oleks tal kaja Kallas vastas olnud, siis oleks asi ikka päris käest läinud. Mõlemad lühikese süütenööriga ja paras paar oleks kokku saanud.

                          Selles mõttes on väga naljakas, et REFid Kaja oma esinaiseks valisid. Ta ei sobi oma lühikese süütenööri pärast üldse sinna. Muidu tore inimene, aga parteijuhi kohale minu arust täiesti sobimatu.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Eesti tippajakirjanik USAS, kes ennast konservatiivseks nimetab, kirjutab facebookis ,et süsteemiline rassism on paljudesse politseijõududesse sisse ehitatud, sest need politseijõud on valge mehe loodud ja juhitud ning mustanahalistel on õigus olla rassist, mil meil, valgenahalistel ei ole.

                            Ja see on USA konservatiivse ajakirjaniku mötlemine. Kui see on parempoolne spekter, siis mis see vasakpoolne veel on?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              See oli hea, et talle Pevkur vastu pandi. Oleks tal kaja Kallas vastas olnud, siis oleks asi ikka päris käest läinud. Mõlemad lühikese süütenööriga ja paras paar oleks kokku saanud.

                              Selles mõttes on väga naljakas, et REFid Kaja oma esinaiseks valisid. Ta ei sobi oma lühikese süütenööri pärast üldse sinna. Muidu tore inimene, aga parteijuhi kohale minu arust täiesti sobimatu.
                              Ma pole Pevkurist kunagi teab, mis vaimustuses olnud, aga eile oli jumala chill. Rahulikult seletas nagu lapsele, hoidis oma rahulikku joont, ei läinud isiklikuks jne.
                              Poolamets seevaste - damn, isegi Jürgen Ligi oma kehvematel päevadel pole nii full retardi läinud. Samas tundub esimene neist ka ....noh... tundub, et ei vasta oma võimetelt kätte antud ametikohale.
                              Kaja Kallas jah pettumus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kuidas praegusest alternatiivsete uudiste, tõdede ja reaalsuse mõjuvõimust USA poliitikas välja tulla? Trumpi kadumisega see probleem ju ei lahene.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X