320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnu, see taandub ka osaliselt sellele, et kumb tuleb enne, tegelik sisu või narratiiv. Minu kui uuriva ajakirjanduse tarbijana on teatud tähelepanekud, et loodud narratiivist lähtuvalt ehitatakse üles story, kus presenteeritakse ainult neid asjaolusid või kuulujutte, mis uuriva ajakirjaniku loodud narratiiviga sobituvad. Faktid ja asjaolud, mis narratiiviga ei sobitu, jäetakse kõrvale. Et selles kontekstis on mul ma arvan kodanikuna täitsa eluterve küsida, et kas kasvõi antud juhul on loodud narratiiv või püstitatud hüpoteesid korrektsed.

    Hetkeseisuga ju ei ole. Seda kaitsta argumendiga, et "aga meile kõigile tundub narratiiv ju samasugune, miks siis süüdistad ajakirjanikku?" või "aga kas sa siis ei taha vastust?" või "aga kas siis Lance ja Verps ei olnud patused!?" on aga räigelt libe tee... Ma arvan, et nõustud.

    Kommentaar


      Probleem on ju Eesti suurim dopingusaaga. Ja see, et seda üritatakse igast liinist võimalikult kalevi alla peita. Nagu alpimaja sari sisuliselt. Annus oli selle projekti pearahastaja, üha lekkivad asjad näitavad ka olukorda üha kehvemas valguses. Ja selle asemel, et tulla ja rääkida, mida ta peaks ikkagi asjaosalisena tegema, valib ta osava pr-spinni ja keerab asja ajakirjanike vastu, kes on sisuliselt ainsad, kes ei taha, et see saaga niimoodi maha jahtuks. Ja intelligentsed inimesed neelavad mingil isiklikul põhjusel konksu alla. See on kurb.

      Kommentaar


        Tõsisem probleem tegelikult ühe ajakirjaniku ja õppejõu blogis.. kelle nime ma söanda kirjutada, ehk miks Kersti Kaljulaid sai Viru Maratonil stardinumbri 150????

        Kommentaar


          Väga hea ju, et sellist emotsionaalset raha spordis vähemaks jääb.

          Kommentaar


            Minumeelest näitab see keiss päris selgelt, et vanakoolimeeste "käi m...-i, ajakirjanik, sinuga ma ei räägi midagi!" stiil lihtsalt ei tooda enam.
            Piisavalt oluliste teemade puhul, ei tõmba sa sellega teemat maha ja jätad lihtsalt võimaluse kaasarääkida kasutamata. Üldjuhul jätab ka sinust kahtlase mulje. (Vrdl nt Tammjärv vs Veerpalu sama keissi alguses).

            Iseenesest muidu, Annuse raha on tema oma ja tehku sellega, mis tahab. Võimalik, et tal oligi täiesti poogen, kuidas toetust kasutati. Aga targa inimesena pidi ta ikkagi möönma võimalust et see läheb droogide alla. Mis seal ikka meil kobiseda.
            Aga see haavunu mängimine ja siis ajakirjanike süüdistamine on ju LOL.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar




              Raul Kalevilt ka mingi tl:dr arvamus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Probleem on ju Eesti suurim dopingusaaga.

                Tundub loogiline, et dopinguprogramm on know-how ja rahamahukas projekt, mida Legkov, Johaug või Veerpalu omateenitud šveitsi frankide eest ei finantseeri,
                lihtsalt vahelejäämisel olid kõik kaamerad sportlase peal ja muud aspektid jäid kõrvale (arst ütles, et ei tea midagi ja teda usuti)


                P.S. (kas 2 positiivset A-proovi andnud naissuusatajat kaitseb tema riigikoguja puutumatus või on intervjuude vähesus sel teemal millestki muust tingitud?)
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Iseenesest muidu, Annuse raha on tema oma ja tehku sellega, mis tahab. Võimalik, et tal oligi täiesti poogen, kuidas toetust kasutati. Aga targa inimesena pidi ta ikkagi möönma võimalust et see läheb droogide alla. Mis seal ikka meil kobiseda.
                  Aga see haavunu mängimine ja siis ajakirjanike süüdistamine on ju LOL.
                  Ma ostan ka Kalju hooajapileteid. Heas usus loodan, et raha läheb Kaljule, aga targa inimesena möönen, et võib minna ka Tehva taskusse ja mis mul seal kobiseda.

                  Kommentaar


                    Tundub olema selline teema, kus kaks onu üksteist trukivad ja emake loodus kannatab järelkasvu puudulikuse all.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Bumerang?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        https://m.facebook.com/story.php?sto...6&id=825923485

                        Raul Kalevilt ka mingi tl:dr arvamus.
                        Mul on ka just selle pärast Annusele raske kaasatunda. Jäid lõpuni Alaverile truuks ja tegid kõik, et liidule kott pähe tõmmata ja nüüd oled kui õnnetu kannataja.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          https://m.facebook.com/story.php?sto...6&id=825923485

                          Raul Kalevilt ka mingi tl:dr arvamus.
                          "Aga kui rahulikult asja vaadata, siis polnud Annusel mingit põhjust solvuda: Teda ei süüdistatud milleski muus kui, et ta oli selle dopingutiimi rahastaja"

                          Ma ei tea, mul neutraalse kõrvaltseisjana keda see teema väga ei kõiguta tundub päris kõva süüdistus küll olema kui nii seda keissi kirjeldatakse

                          Kommentaar


                            Venemaa suurimate linnade keskväljakuid ja alasid blokeeritakse täna nii (Habarovski näitel):

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Arvestades, et mis rolli on Merko suusatamises läbi aastate kaasa löönud ja siis mis seal suusatamises tehtud on, siis peaks olema ka Annusel miskine moraalne kohustus antud teemal rääkida. Et palju teadis, mida teadis, miks ta rohkem enda raha kasutamist ei kontrollinud etc. See on kogu ühiskonna ootus ilmselt. Seda pole ta kordagi teinud, ka toimikutes jookseb tema nimi pidevalt läbi, Veerpalu esimese keissi järel aitas ta minu mälu järgi rahaliselt kogu seda protsessi, et kohtus asi ümber keerata, kus see lõpuks ka tehniliselt saavutati.
                              Annus on päris mitu head aastat Suusaliidu juhatuses olnud, ta on väga pikaaegne isiklik sõber Mati Karlovitšiga ning jah, ta rahastas Andruse päästeoperatsiooni. Kui neid asju tehes ei pannud ta tähele midagi kahtlast, siis vist tõesti tegemist kurdi ja pimedaga, aga kuna tal sellist diagnoosi pole, siis ...
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Annus on päris mitu head aastat Suusaliidu juhatuses olnud, ta on väga pikaaegne isiklik sõber Mati Karlovitšiga ning jah, ta rahastas Andruse päästeoperatsiooni. Kui neid asju tehes ei pannud ta tähele midagi kahtlast, siis vist tõesti tegemist kurdi ja pimedaga, aga kuna tal sellist diagnoosi pole, siis ...
                                Kellegi isiklik sõber olemine ei muuda sind kohe kaassüüdlaseks. Samuti oleme ausad tol hetkel kui oli Andruse pääseoperatsioon, siis uskus kogu Eesti rahvas või tahtis uskuda, et see ongi igast norrakate vandenõu ja üritatakse süüdi mätsida. Miks ei võinud seda arvata ka suurtoetaja ja alafanaatik Annus? Kolmandaks, et hilisemalt, mis otsest kasu tema sai. Tuleb ju välja, et temaga suhtles ainult Alaver ja seda, mis Alaver talle rääkis, milleks toetusi asju kasutatakse välja ei tule. Hetkel jääb jubedalt tunne, et Meedia üritab lihtsalt Annust igatepidi sinna sisse suruda kuigi nagu mitte midagi reaalset ei ole. Tegu võiski vabalt olla lihtsalt toetajaga ning kui käib nii massiivne uurimine, siis ilmselgelt jooksevad ka toetajate ehk rahastajate nimed läbi kuna dopingule kulutati kümneid tuhandeid eurosid.

                                Kas Lance Armstrongi puhul ka arvati, et kõik suursponsorid, kes teda rahastasid oleks pidanud paremini kontrollima ja olid ikkagi seotud.Lihtsalt kogu Eesti Meedia hetkel huiab alusetult ja viib niigi väheseid sugardaddyisid meie spordist minema. Häbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X