320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii nagu on Annus suuska-sporti emotsionaalselt pikalt investeerinud, siis pole ime, kui kõige lihtsamat asja ei märka, taha näha jne. On ka Kärmas ja co asjade selguse toomisesse sama teinud - ühest küljest maalitakse Annusest halastamatu võitja pilti (mis pole vale), teisalt aga leiavad, et teda huvitaks see, et mõni eesti suusataja saaks 62-st kohast 58-ks jne.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Üldiselt näen lihtsalt plasticu tõrksamat suhtumist meediasse, täpsemalt meie ajakirjanikesse, mis võib olla üsna kergelt kannustanud ka paljusid teisi sõna võtma. Paratamatult on seda kõike ära kasutanud Annuse pool.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Üldiselt näen lihtsalt plasticu tõrksamat suhtumist meediasse, täpsemalt meie ajakirjanikesse, mis võib olla üsna kergelt kannustanud ka paljusid teisi sõna võtma.
        Ah ei ole see nii hull ka ja täitsa suudan õhtuti magama jääda. Olen vahel isegi mõne hea sõna poetanud.

        Mind üldiselt aga häirivad jah teatud fundamentaalsed aspektid. Oletame, et Kärmas oleks sama artikli teinud, kuid subjekt oleks TA asemel olnud nt Margus Linnamäe. Ma võin käsi südamel öelda, et ma viskaks mõnule praegu high five, kiidaks takka ja ootaks veelgi karmimat kohtlemist.

        Samas ei ole see subjektist sõltuv tõlgendus teps mitte hea ja tekitab päris tugeva kajakambri. Sooviks, et meie neljas võim pakuks rohkem lisandväärtust ja tugineks laivi minnes rohkem faktidele kui enda vaatest, kogemusest ja minevikust loodud narratiivile. Narratiiv olgu pigem hüpotees, mida testida. Kui kinnitust ei leia, siis nii paraku on ja tuleb rohkem tööd teha. ERR siiski, mitte kuuuurija.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kärmas on Eesti ilmselt kõige põhjalikum ajakirjanik. Ilmselt ainult Tarmo Vahter on sama emotsioonitu, neutraalne ja robotlik ajakirjanik, kes ei lähe kunagi lugu tegema enda emotsionaalse kallutatuse pealt. Ma ei tea, kas selle loo puhul oli tegelaseks mingi noorem ja kuumaverelisem ajakirjanik või Kärmas ise, kuid reaalselt ei pea ma seda võimalikuks, et Kärmas oleks midagi sellist endale lubanud, kui seal poleks veel reaalseid asju taga. Nooremate puhul võib see olla, Kärmase puhul 99% kindlasti mitte.
          Kanepi teemadel on ta küll selgelt kallutatud olnud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kui siit on kõlanud arvamus nagu see et Annus oma toetused spordist välja tõmbab, tuleb Eesti spordile kasuks. Sport muutub puhtamaks ja seal on edaspidi vähem "emotsionaalset" raha. Paraku on Eesti väga väike ja selliseid ettevõtteid, kes sporti on valmis panustama on samuti väga vähe ja tihti on nad üks seltskond. Kui sa keerad ühele ja teed ta vastutavaks sponsoreeritavate pattude eest siis paraku lõikad ära ka teisi kanaleid. Milleks üldse raha anda, kui selle andmisega pead riskima oma mainega?

            Kommentaar


              Loon stsenaariumi: Kui Kanepi dopingut teeks ning vahele jääks, kas siis on okei lennata Enn Pandile kraesse, et ta aastaid Tallinkina toetanud teda, kindlasti on ta dopinguga seotud?

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Loon stsenaariumi: Kui Kanepi dopingut teeks ning vahele jääks, kas siis on okei lennata Enn Pandile kraesse, et ta aastaid Tallinkina toetanud teda, kindlasti on ta dopinguga seotud?
                Loome parem sellise stsenaariumi: Kanepi jääb dopinguga vahele, aga saab testi olemust puudutavate tehniliste nüansside tõttu CAS-is õiguse. Siis käiks Kanepi nime välja tuntud spordiarst Kernatski, kel on näidata mitmed dopinguainete ostmist puudutavad tšekid ja pangaülekannete tõestused, mille järel Kanepi ühtegi sisulist kommentaari ei anna ja keeldub koostööst. Ja siis lõpuks Kanepi uuesti vahele, seekord sisuliselt süstal veenis, mida enam ümber ei lükka või maha ei vaiki.
                Kui on Pant kogu selle sündmuste jada jooksul Kanepit rahastanud, siis võib täitsa vabalt tema otsa ka vaadata ju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kyps Vaata postitust
                  Kui siit on kõlanud arvamus nagu see et Annus oma toetused spordist välja tõmbab, tuleb Eesti spordile kasuks. Sport muutub puhtamaks ja seal on edaspidi vähem "emotsionaalset" raha. Paraku on Eesti väga väike ja selliseid ettevõtteid, kes sporti on valmis panustama on samuti väga vähe ja tihti on nad üks seltskond. Kui sa keerad ühele ja teed ta vastutavaks sponsoreeritavate pattude eest siis paraku lõikad ära ka teisi kanaleid. Milleks üldse raha anda, kui selle andmisega pead riskima oma mainega?
                  Kas sa tõesti arvad, et Annus ei teadnud dopingust midagi?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Dopinguvaba tippsport on ka muidugi huvitav teema.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas sa tõesti arvad, et Annus ei teadnud dopingust midagi?
                      Minu arvamus pole selles punktis tähtis. Jah, ma arvan et pigem teadis midagi. Aga kui ei teadnud? Siis lajatati profülaktika mõttes?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Minu arvamus pole selles punktis tähtis. Jah, ma arvan et pigem teadis midagi. Aga kui ei teadnud? Siis lajatati profülaktika mõttes?
                        Ei pandud profülaktika mõttes. Selles mõttes pandi, et härra on 20 aastat asjaga seotud ja ei anna ühtegi vastust, kuigi kohtutoimikud ja kõik viitavad sellele, et ta on selles üha sügavamalt sees olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Arvasin, et "kollane ajakirjandus" tähendab midagi muud.


                          Tellida saab siit: https://tellimine.ohtuleht.ee/

                          Ja kui ainult sellest ei piisa, siis üldse parimad lood mullusest on siin: https://tellimine.ohtuleht.ee/ohtule...mad-tood-2020/
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kyps Vaata postitust
                            Minu arvamus pole otsas selles punktis tähtis. Jah, ma arvan et pigem t teadis midagi. Aga kui ei teadnud? Siis lajatati profülaktika mõttes?
                            Juba selle eest võiks talle lajatada, et ta inimesi nii lolliks peab. Ma olin puu otsas, kui pauk käis. Olid-olid...
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Mul on tunne, et kui Kärmas ei asu käbedalt endale tuhka pähe raputama, siis võib veelgi suursponsoreid spordist kaduda. Heiti Hääl näiteks käis välja mõtte, et kuna ERR-i eelarve jällegi suurenes, siis võiks hoopis ERR heategevust, ehk siis sponsorlust tegema hakata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Lihtne viis inimeste arvamusi diskrediteerida tänapäeval.

                                See investigative journalism oli see sama naine kes allolevas videos seljakotist gaasi nuusutas? See military lobby mis USAs on, võib ükskõik keda diskrediteerida. Money talks.

                                Kolin siia teemasse, sest vtp tegi hea tähelepaneku, nii on sobivam.

                                Esiteks sinu lingitud videost:

                                See tädi, kes gaasi nuusutab, on CNN-ist. Ja, noh, ilmselt ta tõesti ei nuusuta gaasi, vaid suvalist seljakotti.

                                "If you say that something did not happen it is not a conspiracy theory" - Vabandust, aga mida vittu. Kui ma ütlen, et Neil Armstrong ei käinud kuul ja 9/11 ei juhtunud, siis need pole vandenõuteooriad?

                                Jutt sellest, kuidas too lobigrupp, kellelt ta raha sai ei toeta Assadi, vaid on "anti-inverventionist" group: Näe, tutvu selle Bellingcati artikli täisversiooniga. Aga enne kui sa seda loed, las ma räägin Bellingcatist, sest mulle tundub, et sa oled mingi eriti räige propaganda otsa sattunud.

                                Esiteks, kuna seda on videos ka mainitud, siis räägiks natuke tollest der Spiegelis ilmunud kriitikast Bellingcati MH-17 analüüsi pihta. Kritiseeriti nende pildianalüüsimeetodit. Natuke oli selles ka tõtt, kuna pildifail ei olnud selleks päris õige, siis teoreetiliselt võisid Bellingcati tulemused valed olla. Aga professionaalsed uurijad mitmest eri riigist jõudsid lõpuks samale järeldusele, seega tol korral läks Bellingcatil õnneks ning nende esialgsed järeldused olid õiged.

                                Teiseks, nimetada Bellingcati mingiks USA sõjatööstuse käepikenduseks on ehtne rumalus. Tegemist ei ole mitte USA, vaid Suurbritannia väljaandega, mille kontor asub Leicesteris(neil on vist Hollandis ka mingi haru, aga ma sellega ei ole nii täpselt kursis). Lisaks on nad praeguseks võitnud vist pea kõik Euroopa uuriva ajakirjanduse auhinnad. Lisaks Assadi ning Venemaa sigadustele on nad paljastanud ka näiteks selle, kuidas ameeriklased müüsid saudidele rakette, millega Jeemeni tsiviilelanikke pommitati. Seega ei päde kuidagi see väide, et nad mingit "Assadi- ja Venemaa-vastast propagandat teevad". Muide, samad tüübid olid ka tolle Navalnõi kõne taga, kus mingi vene asjapulk Navalnõi mürgitamist kirjeldas(ja rääkis kõik detailideni ära, kuni Navalnõi tolle päeva aluspükste värvini).

                                Sa tundud muidu normaalne tüüp olema, aga hetkel oled sa sammu kaugusel sellest, et rääkida kui tore tüüp on Putja ning et Eesti võiks ka Venemaa mõjusfääri sattuda, sest seal on elu palju ägedam. Vaata oma infoallikad kriitiliselt üle. Päriselt. Kogu see jutt Assadist ning sinu poolt varem mainitud arusaam, "kuidas Põhja-Makedoonia peaks kuuluma Bulgaariale" jne. võivad ühel hetkel viia kohta, kus sa oled taolises propagandas sama räigelt sees kui Hando Tõnumaa lapiku maa ja "5g põhjustab koroonat" vandenõudes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X