320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Legendid on ka Vabakal(0:35 pealt).

    Kommentaar


      See hakkab vaikselt juba reality-TV hõngu võtma

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust

        Me ei saa ilmselgelt midagi teha et inimesed Covid piirangutest, töökaotustest jms pettunud ja väsinud on. Samamoodi on raske sinna midagi teha, et harimatud inimesed oma ebaedus teise, eelkõige valitsust jms soovivad süüdistada.

        USA ja Q Anonymous on hoiatav näide ja hetkel läheb Eesti täpselt sama teed.
        Nii palju kui mina neid videosid ja fotosid olen näinud ei ole demonstreerimas enamuses sugugi mingid eluülikooli haridusega küprokid. Täiesti tavalised, Eesti mõistes isegi pigem keskklassi rahvas. Väga töökaotuse või mingi muu suurema piirangute trauma kannatajatena nad küll välja ei näe. Pigem mingi veider segu esoteerika huvilistest ja enda eluga hästi hakkama saavatest tervetest inimestest, kelle egoism on saanud reality checki. Jubedalt käib närvidele, et mingi vanad ja haiged surevad kuskil haiglates ja nende elu tehakse sellepärast ebamugavamaks. Ratsonaliseerides seda soustiks, et fake pandeemia või leebemas variandis, miks mina pean ennast koomale tõmbama kui riskigrupp on mujal.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Nii palju kui mina neid videosid ja fotosid olen näinud ei ole demonstreerimas enamuses sugugi mingid eluülikooli haridusega küprokid. Täiesti tavalised, Eesti mõistes isegi pigem keskklassi rahvas. Väga töökaotuse või mingi muu suurema piirangute trauma kannatajatena nad küll välja ei näe. Pigem mingi veider segu esoteerika huvilistest ja enda eluga hästi hakkama saavatest tervetest inimestest, kelle egoism on saanud reality checki. Jubedalt käib närvidele, et mingi vanad ja haiged surevad kuskil haiglates ja nende elu tehakse sellepärast ebamugavamaks. Ratsonaliseerides seda soustiks, et fake pandeemia või leebemas variandis, miks mina pean ennast koomale tõmbama kui riskigrupp on mujal.
          Nõus, mu enda lähisugulane kes sama jama suur uskuja on läheb samasse gruppi. Aga point stands, inimesed kes on milleski pettunud, frustreerunud jne. Mõne puhul vb töökaotus, mõne puhul igav pereelu ja paljude puhul puhas egoism ja tüdimus igasugustest piirangutest ja Covidist. Kõik nad on olnud antud hetkel ideaalne sihtgrupp igasugu aferistidele kes neid ära kasutavad et ennast upitada.

          Siinjuures ma ei saagi aru et kuidas nende inimestega siis käituma peaks?

          Seletada ju inimestele, kes ütlevad et must on tegelikult valge midagi ei saa. Sest kui sina seletad siis oled sa peavoolu meedia ja valitsuse käpik. Aga tema on "Peaga mõtleja" kes luges internetist kuidas Meeli, Andero ja William ütlesid et must on tegelikult ikkagi valge ja peavoolumeedia valetab. (Meeli, Andero ja William on samas usutavad sest sul on ilge keberniit ees krdi koroonast ja nemad ütlevad et see ei ole päris ja valitsus kiusab)
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Nõus, mu enda lähisugulane kes sama jama suur uskuja on läheb samasse gruppi. Aga point stands, inimesed kes on milleski pettunud, frustreerunud jne. Mõne puhul vb töökaotus, mõne puhul igav pereelu ja paljude puhul puhas egoism ja tüdimus igasugustest piirangutest ja Covidist. Kõik nad on olnud antud hetkel ideaalne sihtgrupp igasugu aferistidele kes neid ära kasutavad et ennast upitada.

            Siinjuures ma ei saagi aru et kuidas nende inimestega siis käituma peaks?

            Seletada ju inimestele, kes ütlevad et must on tegelikult valge midagi ei saa. Sest kui sina seletad siis oled sa peavoolu meedia ja valitsuse käpik. Aga tema on "Peaga mõtleja" kes luges internetist kuidas Meeli, Andero ja William ütlesid et must on tegelikult ikkagi valge ja peavoolumeedia valetab. (Meeli, Andero ja William on samas usutavad sest sul on ilge keberniit ees krdi koroonast ja nemad ütlevad et see ei ole päris ja valitsus kiusab)
            No see on vaba ühiskonna taak, mida peaks samas ka taluma. Inimene võib olla meie ühiskonnas ka loll, see on tema vabadus.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Siinjuures ma ei saagi aru et kuidas nende inimestega siis käituma peaks?
              päris hea algus oleks konkreetsemalt sõnastada et kuidas ja mis tingimustel see tavaline elu jätkuma peaks ning mis see siht on. Annab vähemalt midagi mida oodata. Praegu vegeteerid tühja ilma mingi plaanita kuna kõike otsustatakse jooksvalt.

              Siin seda egoismi visatud õhku kuidagi negatiivses võtmes a laias plaanis täiesti arusaadav teema ju. Kogu elu elanud suuresti et ise teed oma elukäiku tööga või millega iganes ja praegu situatsioon kus kõigel vb vesi peale lastud või näed kui kerge seda teha on. See puhas eksistentsiaalne kriis isiklikul levelil. Ma olen enda elukorraldust pidanud ikka väga muutma ja tänan õnne et mul mõistlik tööandja õnneks ja kõik muutused ei ole olnud ka halvad aga sellegipoolest on asju mida igatsen ilgelt taga ja ootan pikemat aega mingit plaani et mis ja kuidas edasi et saaks plaanidega jätkata

              Kommentaar


                Kõik need aastad sai naerda, et vaadake ameeriklasi ja nende haridustaset. Ja nüüd vaatad, et Eesti ei ole kuskilt otsast targem. Kahtlus muidugi oli juba varem.

                Kommentaar


                  Normaalne, et avaldatakse meelt. Peabki avaldama. Olen ise meeleavaldustel osalenud ja küllap teen seda ka tulevikus kui teema südamelähedane. Aga hoopis teine teema, kui meeleavaldused on registreerimata, neid korraldatakse teadlikult reegleid rikkudes ja provotseerides. Sellised meeleavaldused tulebki julmalt laiali ajada.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Normaalne, et avaldatakse meelt. Peabki avaldama. Olen ise meeleavaldustel osalenud ja küllap teen seda ka tulevikus kui teema südamelähedane. Aga hoopis teine teema, kui meeleavaldused on registreerimata, neid korraldatakse teadlikult reegleid rikkudes ja provotseerides. Sellised meeleavaldused tulebki julmalt laiali ajada.
                    Aga kui riik ei lubaks sinule sobilikul teemal-viisil meelt avaldada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Aga kui riik ei lubaks sinule sobilikul teemal-viisil meelt avaldada?
                      Siis see on ühiskondlik lepe, kuidas on okei meelt avaldada ja kuidas ei ole. Ning kui suures pildis ei meeldi see leping, tuleb luua partei ja võimule pääseda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Siis see on ühiskondlik lepe, kuidas on okei meelt avaldada ja kuidas ei ole. Ning kui suures pildis ei meeldi see leping, tuleb luua partei ja võimule pääseda.
                        Nagu Venemaal?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Siis see on ühiskondlik lepe, kuidas on okei meelt avaldada ja kuidas ei ole. Ning kui suures pildis ei meeldi see leping, tuleb luua partei ja võimule pääseda.
                          Tundub, et EKRE loodab EL-ist lahkumisele kutsumisega hääli juurde saada. Võib-olla saavadki, aga ilmselt garanteerivad endale Savisaare aegse KE koha.

                          Kommentaar


                            Noh, süsteemi eeldus on ju see, et on toimiv demokraatia. Kui ei ole toimivat demokraatiat, siis see süsteem ei tööta.

                            Kas Eestis pole toimivat demokraatiat? Lokkab korruptsioon? Suva-jüridel pole võimalik võimule pääseda? Sõnavabadus on piiratud? Meedia tsenseeritud?

                            Suures pildis on kõikide nende väidete vastuseks, (õnneks) ei.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Noh, süsteemi eeldus on ju see, et on toimiv demokraatia. Kui ei ole toimivat demokraatiat, siis see süsteem ei tööta.

                              Kas Eestis pole toimivat demokraatiat? Lokkab korruptsioon? Suva-jüridel pole võimalik võimule pääseda? Sõnavabadus on piiratud? Meedia tsenseeritud?

                              Suures pildis on kõikide nende väidete vastuseks, (õnneks) ei.
                              No selles ongi küsimus, et kui iga sellise jama pärast hakatakse liiga lihtsalt seadust muutma ja protestijaid by default lollakaks pidama, siis võib see muutuda. Kui EKRE oleks võimul, siis kiidaks ka protestide vastu politsei saatmist ja mingeid lisameetmeid?

                              Et ses osas on ka selle protestiga hetkel okeilt käitutud, aga see piir võib kiirelt muutuda ja parem mitte sinnamaile proovima minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Tundub, et EKRE loodab EL-ist lahkumisele kutsumisega hääli juurde saada. Võib-olla saavadki, aga ilmselt garanteerivad endale Savisaare aegse KE koha.
                                krt ma kahtlen kas nad julgevad tegelt sellega reaalselt välja tulla. Helme ju mainis ka et eesmärk on esialgu nn. diskussiooni tekitamine. võib olla niisama kompab piire
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X