320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaala, ma olen ammu tahtnud sult küsida, et kas sa oled Priit Kutser? Või tema vend? Või vähemalt sugulane?

    Kommentaar


      Jah netis ei lubatud enam kommenteerida, siis kolisin siia. Kas sa oled edgar savisaar, et nii ilusti küsid?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Kui ma oleks Edgar, kutsuks sind külla ja paluks "massaa˛i" teha, siis ehk pääseks siinsed mõneks ajaks sellest Trumpi teemalisest jerk-festist

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Mine pane ta paika

          Hakkas kergem? Mul on hea meel, et sa otsustasid aega leida ja sellele vastasid.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            Kui ma oleks Edgar, kutsuks sind külla ja paluks "massaaži" teha, siis ehk pääseks siinsed mõneks ajaks sellest Trumpi teemalisest jerk-festist
            Ja kes tegelased selle teemaga siin viimasel ajal alustavad nagu heroiinisöltlased? Ära mulle seda au külge kleebi
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Mul on hea meel, et sa otsustasid aega leida ja sellele vastasid.
              Erinevalt sinust viimane kord
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Trump on ikka veel pildis v? Ma sain aru, et sai oma rahad kätte nende valimised oli fake raha kerjamistega ja nüüd puhkab jalga, tuleb proovib uuesti või kogub raha lihtsalt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Trump on ikka veel pildis v? Ma sain aru, et sai oma rahad kätte nende valimised oli fake raha kerjamistega ja nüüd puhkab jalga, tuleb proovib uuesti või kogub raha lihtsalt?
                  Paar kuud tagasi olid need koefid ikka hoopis teistsugused. USA sõjalembuses meedia kaevab Bidenile hauda praegu..

                  Kommentaar


                    Kusagil Trumpi vastu ka bettida saab? Kas seda et ei valita kandidaadiks või seda et presidendiks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Kusagil Trumpi vastu ka bettida saab? Kas seda et ei valita kandidaadiks või seda et presidendiks.
                      ei leidnud sellist panust

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        USA sõjalembuses meedia kaevab Bidenile hauda praegu..
                        Miks nad munadega meest surgivad?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Miks nad munadega meest surgivad?
                          Munadega mehed on ohtlikud. Kasulikum oleks kui mingi lackey on puldis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Munadega mehed on ohtlikud. Kasulikum oleks kui mingi lackey on puldis
                            Paiden see 47 aastat poliitikas omadele liistudele kindlaks jäänud jah
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Kusagil Trumpi vastu ka bettida saab? Kas seda et ei valita kandidaadiks või seda et presidendiks.
                              Betfairis tundub olevat, seal pead LAY Trump panema siis.

                              Kommentaar


                                Valimised on vähem kui kahe kuu kaugusel ning arusaadavalt hakkavad nii poliitikud kui valijad sellega seoses aina pingsamalt erakondade populaarsuse reitinguid jälgima. See on kahtlemata põnev ajaviide: meedia vahendusel saame...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X