320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu tähelepanek on, et kõik on väga rohelised ja eetilised kuni nendele endale oluliste teemade piiramiseks läheb. Siis on sada vabandust miks ikka nii oluliste asjade puhul tuleb erand teha ja suurt pilti vaadata...
    No näiteks selle foorumi suunitluse kontekstis. Profijalgpall on inimkonna tuleviku vaates täiesti tarbetu ja keskkonnavaenulik tegevus. 50 000 inimest tulevad kokku, et röökida kaasa sinised vs punased vastasseisule. Milleks? Nad võiks samal ajal mingit peenart harida või mahevillast riideid kududa! Planeet tänaks.

    Pintsile virtuaalne kõrge viis vanakooli ''tee õhusöögiks'' menüü mainimise eest. Kes seda tunnet ei tea pole õiget elu näinudki!

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Minu tähelepanek on, et kõik on väga rohelised ja eetilised kuni nendele endale oluliste teemade piiramiseks läheb. Siis on sada vabandust miks ikka nii oluliste asjade puhul tuleb erand teha ja suurt pilti vaadata...
      No näiteks selle foorumi suunitluse kontekstis. Profijalgpall on inimkonna tuleviku vaates täiesti tarbetu ja keskkonnavaenulik tegevus. 50 000 inimest tulevad kokku, et röökida kaasa sinised vs punased vastasseisule. Milleks? Nad võiks samal ajal mingit peenart harida või mahevillast riideid kududa! Planeet tänaks.
      Vöi näiteks koduloomad. Täiesti möttetu kulutus, möne isendi ökoloogiline jalajälg suurem kui inimesel. Kas kalamaja koera ja kassiomanikud seda teavad ikka? Taliban keelas koduloomad esimese asjana ära.

      "The Scientists found that around 49 million hectares of agricultural land – roughly twice the size of the UK – are used annually to make dry food for cats and dogs"

      "pets consume up to a fifth of the world's meat and fish"

      "In a 2017 study, Okin estimated that the 160 million domestic cats and dogs in the US were responsible for between 25-30 percent of the environmental impact of meat consumed in the country. That's 64 million tonnes of C02, equivalent to the annual emissions of 13 million petrol or diesel cars"

      jne.

      Rohelist mängitakse niikaua kui see enda mugavat elu üleliia ei köiguta. Kui aga elektriarved ja kassimaksud vöi kes teab mis muud uued lahedad asjad hakkavad üle jöu käima, ollakse kurjad, kui just paduroheline pole. Aga neid pole palju. Sestap tasub Ekrel lihtsalt vait olla ja pealt vaadata, kuidas rohepöörajad reklaami nende eest ära teevad. Vöib ennustada, et trend jätkub
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Noh, sa räägid kuidas roheline mötlemine on Euroopa idudel hea müügiartikkel milles ma ei kahtle üldse, ma arutasin rohkem sellele vastu, et möned Euroopa idud ei köiguta Hiina majandust, see kasvab ilmagi jöudsalt.

          See veel puudus, et Sörve miiniväljadel eluga riskima hakkaksid
          Kui kasvõi paarist idust korralik võrse sirgub, siis juba kõigutavad - piiskhaaval uuristab ka vesi lõpuks kõige tugevama kivimi. Hiina äärmiselt pealetükkivalt püüab CleanTech/GreenTech startupidega kontakti saada läbi EUTECi ja/või MiNiSV vahendusel. Meil kollektiivis on nali kui järjekordne päring Hiinaga seoses tuleb, et kas ma juba hakkan neid kiitma, sest ühel koosolekul ma ütlesin täiesti ausalt välja, et kui pakkumised piisavalt ahvatlevaks/absurdseks muutuvad, siis võib vaikida ka minu südametunnistus või hääbuda missioonitunne - võtan raha vastu, tänan, kiidan ja alustan järgmist projekti.

          Ma seal pisikesest peale lõkkeid teinud, roostest punaseid kuivenduskraave kaevanud ja igasugust kraami leidnud (isegi kiivriga kolju oli puuonnis olemas - ilma lõualuuta küll)

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Kui kasvõi paarist idust korralik võrse sirgub, siis juba kõigutavad - piiskhaaval uuristab ka vesi lõpuks kõige tugevama kivimi. Hiina äärmiselt pealetükkivalt püüab CleanTech/GreenTech startupidega kontakti saada läbi EUTECi ja/või MiNiSV vahendusel. Meil kollektiivis on nali kui järjekordne päring Hiinaga seoses tuleb, et kas ma juba hakkan neid kiitma, sest ühel koosolekul ma ütlesin täiesti ausalt välja, et kui pakkumised piisavalt ahvatlevaks/absurdseks muutuvad, siis võib vaikida ka minu südametunnistus või hääbuda missioonitunne - võtan raha vastu, tänan, kiidan ja alustan järgmist projekti.

            Ma seal pisikesest peale lõkkeid teinud, roostest punaseid kuivenduskraave kaevanud ja igasugust kraami leidnud (isegi kiivriga kolju oli puuonnis olemas - ilma lõualuuta küll)
            Kahtlemata üritab Hiina köike mis tulevikus vöib kasulik olla kokku osta vöi valmis ehitada, et oma mitmetuhande aasta vanust impeeriumi kasvatada ja laiendada. Olgu see maantee ehitus koobalti kaevandusteni Kongos, Helsinki-Tallinn tunnel vöi möni lahe roheline firmaalge. Loomulikult nad saavad ka aru, et Eurooplastele keskkonnasöbralikud lahendused meeldivad ja sellele tasub panustada: https://en.wikipedia.org/wiki/Enviro..._Map_World.png

            Tofoa kus so pdf on.....Muinsuskaitseamet oleks selle kuulsa Sörve puuonni koordinaatidest kindlasti huvitatud, kui see artifakt seal alles ikka
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Super

              Need kes joovad, saavad keppi ja valivad Trumpi?

              "Eighty-three percent of surveyed females identified as somewhat or very liberal, compared to just 60.1 percent of male respondents .6 percent indicating they are somewhat conservative, and 1.4 percent indicating they are very conservative."

              Larabla tahab seda kindlasti kommenteerida, kuidas see on vaid mönes üksikus ülikoolis nii ja üldsegi on küsitlus valesti üles ehitatud

              "About 61.3 percent of recruited athletes reported being non-virgins, compared to 37.6 percent of non-athletes."

              Üks asi mis ei muutu kunagi.

              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust

                Tofoa kus so pdf on.....Muinsuskaitseamet oleks selle kuulsa Sörve puuonni koordinaatidest kindlasti huvitatud, kui see artifakt seal alles ikka
                Enam pole alles, varastati ära kuu/kaks peale vastavate institutsioonidega kontakteerumist - sest suhtumine oli, et too see ise meie juurde aga tol ajal ma enam nii tihti seal ei käinud ning teised sinna ronida ei julgenud. See, et see mul seal üldse oli, meenus kui leiti umbes samast (+/- 50m) kohast ilma peata saksa sõdur.

                Jahimehed leidsid Saksa sõduri säilmed

                Et säilmed olid lausa maapinnal ja käidavast kohast kõigest viie meetri kaugusel, on hämmastav, et 63 aasta jooksul keegi neile peale ei sattunud. Säilmete juurest leiti abielusõrmus, habemeajamisvahendid, märkmik, pliiatsid, kamm, peegel. Relva ega aurahasid polnud. Padrunivöö oli laskemoona täis, seljakotis oli padruneid ja granaat. Selle toimetasid minema päästeameti demineerijad. «Kolpa ei leitud, puudusid ka käeluud. Nähtavasti olid metsloomad oma töö teinud,» oletab Vahter.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    R. Kaljulaid jaurab sotsiaalmeedias, et Keskerakond teeb hirmsat asja ja laseb eelhääletada ainult Koplis ja Pelgurannas, kus on kesikud populaarsed, aga sotside kantsis Kalamajas ei lase ja see on demokraatia piiramine.

                    Noh, viimati sai Kalamajas eelhääletada 2013 KOV valimiste ajal:
                    7. Põhja-Tallinna linnaosas - valimisjaoskondades nr 86, nr 93 ja nr 96.
                    valimisjaoskond nr 86, Tallinna Kopli Ametikool, Kopli 98;
                    Valimisjaoskond nr 93, Stroomi rannahoone, Pelguranna 30;
                    Valimisjaoskond nr 96, Jaama turg, Kopli 1.

                    2017 sai P-Tallinnas eelhääletada AINULT Stroomi keskuses. Toona oli Keskerakonna linnaosavanem, khm, Raimond Kaljulaid isiklikult.

                    Vinge spinn, kuidas ma ise endale haiget teen.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      R. Kaljulaid jaurab sotsiaalmeedias, et Keskerakond teeb hirmsat asja ja laseb eelhääletada ainult Koplis ja Pelgurannas, kus on kesikud populaarsed, aga sotside kantsis Kalamajas ei lase ja see on demokraatia piiramine.

                      Noh, viimati sai Kalamajas eelhääletada 2013 KOV valimiste ajal:
                      7. Põhja-Tallinna linnaosas - valimisjaoskondades nr 86, nr 93 ja nr 96.
                      valimisjaoskond nr 86, Tallinna Kopli Ametikool, Kopli 98;
                      Valimisjaoskond nr 93, Stroomi rannahoone, Pelguranna 30;
                      Valimisjaoskond nr 96, Jaama turg, Kopli 1.

                      2017 sai P-Tallinnas eelhääletada AINULT Stroomi keskuses. Toona oli Keskerakonna linnaosavanem, khm, Raimond Kaljulaid isiklikult.

                      Vinge spinn, kuidas ma ise endale haiget teen.
                      Raimond on üldse endale sobiva kontingendi (vinged noored tõukekate ja roheliste ideedega) taha saanud ja tuimalt jaurab ainult.
                      Sotside nimekirjas kandideerib üks noor venelane ja kui ma julgesin talle öelda, et noh rattateed on oluline küsimus, aga neist on ka tähtsamaid teemasid, siis ma sain teada, kui loll olen.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Heidi Purga valimisreklaam kus ta igavledes arutleb selle yle kas rattaga järjepanu kesklinnast Roccasse saab sõita, näitab et meie saadikutel on ideed otsa saanud mida valimistel esile tōsta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Raimond on üldse endale sobiva kontingendi (vinged noored tõukekate ja roheliste ideedega) taha saanud ja tuimalt jaurab ainult.
                          Sotside nimekirjas kandideerib üks noor venelane ja kui ma julgesin talle öelda, et noh rattateed on oluline küsimus, aga neist on ka tähtsamaid teemasid, siis ma sain teada, kui loll olen.
                          Ma ütlesin kuskil Sitsi peatuses Raimondi pastakaid jaganud neidudele, et ma ei hääleta kindlasti nende poolt, kuna see "kõnniteede puhastamine linna ülesandeks" on nii ful retakas plaan, siis sellepeale ütlesid neiud, et see on "veidi selline 50-60 teema jaa".

                          Kommentaar


                            Kõikide erakondade Tallinna valimiskampaania ja -ideed on lihtsalt nii olematud, et peaks vist valima selle järgi, kellega kõige rohkem nalja saaks. Kes on Kesklinna kõige pooletoobisem kandidaat?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kõikide erakondade Tallinna valimiskampaania ja -ideed on lihtsalt nii olematud, et peaks vist valima selle järgi, kellega kõige rohkem nalja saaks. Kes on Kesklinna kõige pooletoobisem kandidaat?
                              Kerdo Mölder on Eesti 200 teine number!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kerdo Mölder on Eesti 200 teine number!
                                Siinkohal oleks paslik kysida, et kuidas Eesti viimaste aastate kuumim celebrity-beef Mölder vs Loigo lõppes? Ning kas teie olete Team Kerdzz või Team Loix?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X