320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Siis riku sedel. (see võiks e-valimistel ka variant olla)
    Järgmine kord kandideeri üksikkandidaadina, siis on vähemalt kellele hääl anda.

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Siis riku sedel. (see võiks e-valimistel ka variant olla)

      vähemalt üks mõttekaaslane. Ma ammu rääkinud, et e-valimised pole võrdväärsed, kuna puudub võimalus sedelit rikkuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Heameelega ootaks näiteid kus E200 ühiskonda üritab lõhestada, eriti huvitav on muidugi võrdlus EKREga, ma ise ei näe küll mingit seost peale selle, et mõlemad erakonnad saavad täitsa arvestatava osa nn protestihäältest.
        See ühiskonna lõhestamise jutt on vist endiselt eelmise korra ebaõnnestunud kampaaniast E200 saatma jäänud taak. Küll aga on sel korral mitmes väiksemas omavalitsuses näha, et E200 nimekirjas kandideerivad kõik tüübid, kes on 10+ aastat kõiki teisi kritiseerinud, kurtnud, et elu on persses ja samal ajal ise null ideed lauda käinud. Hullemal juhul on nad niivõrd kibestunuks muutunud mõne suurema kohaliku skandaali tulemusel. Tõtt öelda ma olen isegi üllatunud, et Rae vallas sarierakonnavahetaja Uukkivi seekord E200 nimekirjas ei kandideeri...

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ma valiks ka. Aga isegi ühtegi sellist inimest pole, olenemata erakondlikust kuuluvusest, kelle poolt tahaks hääletada. Jumala perses seis on
          Kodanikokohus samas nagu ei luba valimata ka jätta.
          Valimata jätmine on ju samamoodi valik, ära tunne end pahasti. Hullem on see, et paned puusalt ja annad hääle lihtsalt suvalt ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            See ühiskonna lõhestamise jutt on vist endiselt eelmise korra ebaõnnestunud kampaaniast E200 saatma jäänud taak. Küll aga on sel korral mitmes väiksemas omavalitsuses näha, et E200 nimekirjas kandideerivad kõik tüübid, kes on 10+ aastat kõiki teisi kritiseerinud, kurtnud, et elu on persses ja samal ajal ise null ideed lauda käinud. Hullemal juhul on nad niivõrd kibestunuks muutunud mõne suurema kohaliku skandaali tulemusel. Tõtt öelda ma olen isegi üllatunud, et Rae vallas sarierakonnavahetaja Uukkivi seekord E200 nimekirjas ei kandideeri...
            Kohalikud valimised on teistmoodi tõesti, väga aus olles siis suuremat osa seltskonnast ei tea, ega pole eriti huvi tundnud ka minevikust. Pigem hoian silma peal suurematel teemadel, mis meediast läbi läinud. Seda oskan öelda, et päris palju inimesi on tegelikult üritanud liituda, aga ühel või teisel põhjusel on neile ei öeldud. Üldjoontes me nagu väga karjääripoliitikuid ridadesse ei soovi, kuigi eks neid siit sealt ole tulnud ka. Ühelt pool on ju algusest peale olnud põhimõte tuua poliitikasse värsket verd ja inimesi, kes pole mingi erakonna toiduahelaga seotud, teiselt poolt ei saa ilma tuntuseta lihtsalt hääli kokku.

            Kommentaar




              Ühe E200 kandidaadi liikmelisuse ajalugu on muidugi naljakas. Siin käis RE ja E200 vahel mingi enampakkumine?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Ühelt pool on ju algusest peale olnud põhimõte tuua poliitikasse värsket verd ja inimesi, kes pole mingi erakonna toiduahelaga seotud, teiselt poolt ei saa ilma tuntuseta lihtsalt hääli kokku.
                Muidu mõte on ilus, aga kui teie Esimees on varasem sots jne, siis kas see juba nagu kiilu ei löö sellele?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Valimata jätmine on ju samamoodi valik, ära tunne end pahasti. Hullem on see, et paned puusalt ja annad hääle lihtsalt suvalt ära.
                    No aga siis ma ei saa ju viriseda, kui midagi ei meeldi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Ma valin seekord inimest. Ja kuna ta on paraku sots, siis eks natuken piinlik ole...
                      Sotsid megad! Ise valin ka tartus ühte sotsi, kusjuures tegemist ettevõtjaga, kes kogukonna tegevustega seotud ka erakonnaväliselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        mary kross tartus käind?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Muidu mõte on ilus, aga kui teie Esimees on varasem sots jne, siis kas see juba nagu kiilu ei löö sellele?
                          Ma küll ei näe et nii oleks. Muidugi on erakonnas inimesi nii sotsidest, isamaast, reformist kui ka mujalt, aga suures osas on ikka inimesed, kellest üldsus väga midagi varasemalt ei teadnud,vähemalt mitte poliitikaga seotult.

                          Kommentaar


                            Kallas ei välistanud koostööd ekrega.
                            Kui seda ütleks kaja kallas siis kulm ei kerkiks. Aga kui seda ütleb nn progresiivse erakonna esinaine. Siis on minul küll probleem.
                            Ekre 200.
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar


                              Märt Sultsi valimiskool

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Märt Sultsi valimiskool

                                Kopeerib kellegi teise ideed, KOV puhul ei koti üldse mingid raadiosaated Helgi Salloga ning KOV tasandil LGBT+- õigused ei oma tähtsust. Ärge valige 488.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X