320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Laiskuses ja lolluses on lihtne süüdistada, aga ma ei usu et see on meil kuidagi suurem kui teistes riikides. See on lihtsalt paratamatus et meil on erineva võimekusega inimesed. Ses suhtes on saatanast igasugused sotsiaalsest positsioonist sõltuvad eliitkoolid, mis võimendavad ühiskonnas sotsiaalset kihistumist.
    Küll aga pooldan arvamust et riik peaks ka miinimumpalgalisele võimaldama normaalset toimetulekut.
    Lorenzo ja tema iga 2-3 kuu tagant algav "astmelise tulumaksu jaur". Ei viitsi enam kaasa minna. Minu jaoks on asi rohkem maailmavaateline.

    Küll aga palun täpsusta ja too näiteid sotsiaalsest positsioonist sõltuvate eliitkoolide kohta. Tahaks tähelepanelikult lugeda.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Lorenzo ja tema iga 2-3 kuu tagant algav "astmelise tulumaksu jaur". Ei viitsi enam kaasa minna. Minu jaoks on asi rohkem maailmavaateline.

      Küll aga palun täpsusta ja too näiteid sotsiaalsest positsioonist sõltuvate eliitkoolide kohta. Tahaks tähelepanelikult lugeda.
      Kui sa oled väikelinnas, siis pole sul võimalik eliitkooli minna, sest linnade üürihinnad on nii putsis ja need koolid ei paku ühiselamuteenust, näiteks?

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Lorenzo ja tema iga 2-3 kuu tagant algav "astmelise tulumaksu jaur". Ei viitsi enam kaasa minna. Minu jaoks on asi rohkem maailmavaateline.

        Küll aga palun täpsusta ja too näiteid sotsiaalsest positsioonist sõltuvate eliitkoolide kohta. Tahaks tähelepanelikult lugeda.
        Kle, sinna eliitkooli võetakse ju esimesse klassi katsetega. Käi korraks lapsega seal ära, siis küsi vanemate käest, et kuidas valmistusid ( vastus, käisin kooli eelkoolis, 80 vms eurot kord). Sealt hakkab pihta. Pile päris USA, aga näiteid ei pea küll kaugelt otsima.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Kle, sinna eliitkooli võetakse ju esimesse klassi katsetega. Käi korraks lapsega seal ära, siis küsi vanemate käest, et kuidas valmistusid ( vastus, käisin kooli eelkoolis, 80 vms eurot kord). Sealt hakkab pihta. Pile päris USA, aga näiteid ei pea küll kaugelt otsima.
          Aa, see ka, jah. Pisi-Mõnu käib eliiteelkoolis, maksis mingi 460 poolaasta vist. Õnneks LHV aktsia aitas!

          Aga see 1. klassi katsete teema on ikka totaalne bullshit. Kolmandas klassiks pidada nagunii ära nivelleeruma ja muutma selle eelkooli drillimise mõttetuks, aga sisuliselt valitakse ikka see mõnusam ja toredam osa välja, veidi sugulasi ka ja siis see trall kestab gümna lõpuni välja.

          Kui oled sündinud ja kasvanud näiteks kuskil Põlvas, siis oleks variant minna keskasse, aga see eeldaks, et suudad lapsele elamispinna üürida. Ja kui keegi räägib, et Põlvas ka hea kool, siis bitch, please, sotsiaalsed sidemed eliitkoolist, õppimine täielike geeniustega, mistap ise väga geenius enam ei tundu jne asjad annavad seal kõvasti juurde.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Aa, see ka, jah. Pisi-Mõnu käib eliiteelkoolis, maksis mingi 460 poolaasta vist. Õnneks LHV aktsia aitas!

            Aga see 1. klassi katsete teema on ikka totaalne bullshit. Kolmandas klassiks pidada nagunii ära nivelleeruma ja muutma selle eelkooli drillimise mõttetuks, aga sisuliselt valitakse ikka see mõnusam ja toredam osa välja, veidi sugulasi ka ja siis see trall kestab gümna lõpuni välja.

            Kui oled sündinud ja kasvanud näiteks kuskil Põlvas, siis oleks variant minna keskasse, aga see eeldaks, et suudad lapsele elamispinna üürida. Ja kui keegi räägib, et Põlvas ka hea kool, siis bitch, please, sotsiaalsed sidemed eliitkoolist, õppimine täielike geeniustega, mistap ise väga geenius enam ei tundu jne asjad annavad seal kõvasti juurde.
            Täpselt. Hetkel me räägime laiskusest, aga minu hirm on, et sellest võib varsti saada see, et sinu vanemad olid laisad. Oma süü, et ei jaksa suurlinna eliitkooli minna.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              piisab täiesti, kui eliitkooli minnakse alles seitsmendasse või kümnendasse klassi katsetega. siis on anded juba paremini välja tulnud. eliitpõhikool on rohkem vanemate edevuse asi.

              see, et Põlvast on kaugel käia, on pigem regionaalpoliitika küsimus. lasnamäe Nataša lastele see takistuseks ei saaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Kle, sinna eliitkooli võetakse ju esimesse klassi katsetega. Käi korraks lapsega seal ära, siis küsi vanemate käest, et kuidas valmistusid ( vastus, käisin kooli eelkoolis, 80 vms eurot kord). Sealt hakkab pihta. Pile päris USA, aga näiteid ei pea küll kaugelt otsima.
                Ma tegin ka Katleri põhikooli sisseastumiseks omal ajal katseid. Kontrolliti, et ega ma päris debiilik pole.
                Kesklinna koolid on parema mainega, seepärast sinna ka rohkem tahetakse.

                Antud kontekstis on justkui näide, et ainult nendes koolides saab haridust ja see tähendab, et ainult suure raha eest saab hullu haridust.

                Bullshit!
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  See loob ühiskondlikku ebavõrdsust, mida siis hiljem üritavadki härrad maksudega päästa. Sisuliselt peaks olema võimalik saada parimat haridust inimesel nii Valgas kui ka Tallinnas. Miks pole nn. eliitkoolides ühiselamuid, ei saa ma siiani aru. Ja olen sellest rääkinud mitme eliitkooli juhiga ja neid on tohhuijaa igal aastal, kes ei saa tulla eliitgümnasse, kui isegi anded ja potentsiaal lubaks, aga lihtsalt elukohta pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    piisab täiesti, kui eliitkooli minnakse alles seitsmendasse või kümnendasse klassi katsetega. siis on anded juba paremini välja tulnud.
                    7. klassis pääsesin Reaalkooli. Mingi 7 inimest 1-le oli konkurss. Gümnaasiumisse olid uuesti katsed. Kõik Reaalkooli õpilased pidid need ka läbima samamoodi ja suur hulk langes ära ka.

                    Jah, mu klassis oli Piilmanni poeg, aga ta oli seal kindlasti mitte isa rahakotile.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      7. klassis pääsesin Reaalkooli. Mingi 7 inimest 1-le oli konkurss. Gümnaasiumisse olid uuesti katsed. Kõik Reaalkooli õpilased pidid need ka läbima samamoodi ja suur hulk langes ära ka.

                      Jah, mu klassis oli Piilmanni poeg, aga ta oli seal kindlasti mitte isa rahakotile.
                      täpselt see point, et lapse eliitkooli esimesse klassi panemine on rohkem edvistamine, sest hiljem eraldatakse ikka terad sõkaldest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        täpselt see point, et lapse eliitkooli esimesse klassi panemine on rohkem edvistamine, sest hiljem eraldatakse ikka terad sõkaldest.
                        See on pigem sotsiaalne värk. Saad käia tähtsate inimestega laste süntaritel, lapsel on tuntud sõbrad ja üleüldse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                          ...
                          Siin jutt käis tegelikult aitamaks minpalga lähedaseid ja inimesi, kes saavad puudega inimese hooldamise eest 30€ kuus jne, mitte mingi kütusepumba vendadest. Aga jh kermiti häälenäitlejal on suurepärane oskus tekitada oma keskmiselt priviligeeritud jälgijaskonnas moraalne üleolekutunne sihtides iga teema puhul suvalist gruppi, kes jalgu jääb parajasti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See on pigem sotsiaalne värk. Saad käia tähtsate inimestega laste süntaritel, lapsel on tuntud sõbrad ja üleüldse.
                            see oleks siis pigem juba eliidikool. mis meil need edevamad tasulised erakoolid on? Rocca al Mare? Emili? kas meil nii kõvasid tegijaid on, kes oma lapsi enda kulul Rahvusvahelises Koolis harivad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              kas meil nii kõvasid tegijaid on, kes oma lapsi enda kulul Rahvusvahelises Koolis harivad?
                              On. Samas püütakse ikkagi toetust saada - selle eelduseks siis helge pea.
                              Inglismaal siniverelistega saab laps vist mingi 70k eest aastakese õppida.

                              E: a vittu, ma sain vist su rahvusvahelise kooli infost valesti aru.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                see oleks siis pigem juba eliidikool. mis meil need edevamad tasulised erakoolid on? Rocca al Mare? Emili? kas meil nii kõvasid tegijaid on, kes oma lapsi enda kulul Rahvusvahelises Koolis harivad?
                                No aga kui saad sama asja maksumaksja raha eest kätte! Totaalne win! Mul on rahhi maksta lapse eelkooli eest, ta pole päris puupea ka, seega saan ma ta sinna viia. Igasugu Tamarad ja väikelinnade pered istugu sisse!

                                Ja kui see pole hariduslik ebavõrdsus ja sotsiaalsest lähtepunktist sõltuv haridusprobleem, siis ma ei tea, mis on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X