320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Pean nõustuma. Aga mul on väga tugev sümpaatia ka Yoko osas. Ja nüüd hästi vaikselt ja salaja ja ainult omavahel - Ester Karuse.

    Ivanova on liiga kõrge upkeepiga ma kardan. EK ka kindlasti elu parimaid võimalusi hindab ja naudib, aga rohkem ikkagi hingelisem!
    Nüüd Keskerakonda kuuluv Anastassia Kovalenko?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ester Karuse on ju väga ilus miisu, et miks seda hästi vaikselt ja salaja peab ütlema?
      Vist veits nagu Chelsea. Pealtnäha kõik kena, aga korruptsiooni hõng on pidevalt juures.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Vist veits nagu Chelsea. Pealtnäha kõik kena, aga korruptsiooni hõng on pidevalt juures.
        Good one

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Nüüd Keskerakonda kuuluv Anastassia Kovalenko?
          AK ja OI on kuidagi. Kuidas ma ütlen, liiga sellise "what you see is what you get" olemuse ja füüsilise appealiga. Liiga tugev rõhk sellele elegantsusele ja stiilipuhtusele. Mulle isiklikult meeldib selline tahumatu värk veidi rohkem. Ega Yoko ja Ester ka mingid märsilohistajad ja kaenlakarvad rippumas ei ole, aga kuidagi see vibe, et seal on veel midagi rohkemat taga nagu peidus. Vaata ega hea pesu mõte ei ole ka naisel varjata, vaid jätta ruumi fantaasiale. AK ja OI on kuidagi liiga paljad oma stiiliga juba.

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Vist veits nagu Chelsea. Pealtnäha kõik kena, aga korruptsiooni hõng on pidevalt juures.
            see on see koht, kus ei LOL vastab nagu tõele, et päriselt kõva häälega arvuti taga naersin.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              AK ja OI on kuidagi. Kuidas ma ütlen, liiga sellise "what you see is what you get" olemuse ja füüsilise appealiga. Liiga tugev rõhk sellele elegantsusele ja stiilipuhtusele. Mulle isiklikult meeldib selline tahumatu värk veidi rohkem. Ega Yoko ja Ester ka mingid märsilohistajad ja kaenlakarvad rippumas ei ole, aga kuidagi see vibe, et seal on veel midagi rohkemat taga nagu peidus. Vaata ega hea pesu mõte ei ole ka naisel varjata, vaid jätta ruumi fantaasiale. AK ja OI on kuidagi liiga paljad oma stiiliga juba.
              Say no more - mõistan.

              Kommentaar


                Kovalenko istus olümpsis kunagi mu lauas paarisaja euriga sponsored prona. Üks käsi jäid mingi velloga preflop üksteist üüratult kauaks pisiselt üle tõstma kuni viimase 10 euriga jäi nastja tanki ja otsustas siiski lahtiselt KK foldida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Kovalenko istus olümpsis kunagi mu lauas paarisaja euriga sponsored prona. Üks käsi jäid mingi velloga preflop üksteist üüratult kauaks pisiselt üle tõstma kuni viimase 10 euriga jäi nastja tanki ja otsustas siiski lahtiselt KK foldida.
                  See on ju rahapesu, kes paneb paarsada eurot sisse ja viimase 10 euroga foldib KK.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    See on ju rahapesu
                    vtp, sinu kord.

                    Kommentaar


                      mhmh tegi ikka ise ka natuke uurimustööd oma plagiaadi jaoks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ma ei saanud päris täpselt vastusest jälle aru või sellest, miks see mulle suunatud. Ma sinuga ühel arvamusel tegelt.
                        ja jaa, vale klikk, minu paha
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Alles kuu/kaks tagasi hea tuttav kurtis, et investeeringud lendasid korstnasse ning nüüd peab oma €4.000 neto sissetulekuga toime tulema - olla isegi jätnud konjaki/kaks ostmata ning talvel ilmselt mitmeks kuuks soojale maale lennata ei saa.

                          Võimalik, et ekslikult aga mulle tundub, et kõige häälekamalt on astmelise tulumaksu vastu pigem keskklass (või nibin/nabin selle piiril) ning need kes juba €3.500 või €10.000 teenivad näevad suuremat pilti ja/või vaatavad aastaid/kümme ette. Võin ka eksida muidugi ja ehk ongi minu reaalsus tugevalt moonutatud isiklike kogemuste põhjal.
                          see on õige tähelepanek
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Kovalenko istus olümpsis kunagi mu lauas paarisaja euriga sponsored prona. Üks käsi jäid mingi velloga preflop üksteist üüratult kauaks pisiselt üle tõstma kuni viimase 10 euriga jäi nastja tanki ja otsustas siiski lahtiselt KK foldida.
                            Kuna mu väga lähedases sõpruskonnas ja tutvuskonnas on nii palju häid ja halbu pokkerimängijaid, siis... Seda threadi nüüd vaadates tekkis kohe analoog veganitega. Et vahet ei ole, mis teema, ikka kuskilt suskab see veganluse näitena kuskilt läbi. Su postitus tuletas meelde, et vanakooli* pokkerimängijatega veidi sama

                            *Tänapäeva pokkerimängijad on nagu Taisto bussifirma, kuskilt, kaugelt, ilma igasuguse tähelepanuta nagu on kuuldud neist, samas keegi nagu väga ei tea peale asjaosaliste jne... Aga siis kui kuuled kasumitest, imestad lolliks .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              -e- mõni päev enne valimisi tekkis grupivestluses arutelu, et kuhu on kadunud säravad inimesed eesti poliitikast (okei, erasektor, euroopa ametid, pension, surnud)ning kes üldse oli viimane staar poliitikas, kes uue tulijana ukse vaibaks astus? Kiik lendas hooga peale, aga see hoog rauges ikka väga kiiresti. Ma ei pea siin silmas kloune, vaid ikka tõsiseltvõetavaid inimesi.
                              Poliitika, kus eesmärgiks on võim ja seal püsimine, peletab inimesed eemale.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Siin EKRE valijaid on? Kas see seisukoht, mis neil praegu on, et iga viimase uhhuuga täiskäik kaasaminnakse, kas see valijaid ei vähenda? Mõtlen, et kui viimane kui üks asi, mis tuleb kuskilt X portaalist EKRE kaasa läheb, see ju ei tohiks tuumik valijale meeltmööda olla.

                                Edit: Suurem pilt, kas süüdi on sotsid? Et selle oma rahvaga on side ärakaotatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X