320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nimetu.png
    https://www.postimees.ee/7424065/val...te-jatkamisest

    Kommentaar


      Eks hoiak sõltu sellest, kuidas keegi "meie" defineerib.

      Huvitav, kellest saab uus Refi juht ennem valimisi?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ei usu, et juhti vahetavad. Eks oleneb kas juht on peaminister sel hetkel või ei ole.

        Kommentaar


          Just... ennem valimisi.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            see et EE pakub mingi suure intressiga maksepikendust ja Kallas teles räägib sellest kui legit variandist mis inimestel on, on kuidagi nii tagurpidi asi et ma ei teagi.

            Ehk ma ajale jalgu jäänud ja ongi edaspidi normaalne graafiku alusel oma elektriarveid maksta. Samas ehk see kusagil olnud nagu pidevaks teemaks ja praegu lihtsalt rohkem jutuks tulnud? Samas ei meenu varem et oleks nii massides hirmuga oma elektriarvet oodatud
            Kui kunagi eesti energias töötasin, siis arendasime sellise toote nagu võrdne. Põhimõtteliselt arvutas aasta keskmise kulu ja iga kuu oli sama hind. Pole uurinud, kas nad ikka pakuvad seda.

            Kommentaar


              Riigihalduse minister Jaak Aab tunnistas täna, et temas tekitab kummastust jõukamate inimeste hädakisa energiahindade tõusu üle. Tema sõnul on põhjendatud juhtudel võimalik erakorralist abi küsida ka nendel keskmise sissetulekuga peredel, kes energiahüvitist oma sissetulekute tõttu taotleda ei saa.



              Täiesti vale mõtlemine ministrihärralt. 200m2 maja omanikud pole rikkurid vaid viimse piirini laenu saanud inimesed, kes on nyyd kotis omadega ja vahivad kalapilguga seina. Suur laen, suur kodu, natuke liiga äge auto ja palk, millega ei saa taotleda miskit toetust ka.

              Tulevast toiduhindade tõusust ei taha mõeldagi. See lööb vaesemat rahvast korralikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust

                Täiesti vale mõtlemine ministrihärralt. 200m2 maja omanikud pole rikkurid vaid viimse piirini laenu saanud inimesed, kes on nyyd kotis omadega ja vahivad kalapilguga seina. Suur laen, suur kodu, natuke liiga äge auto ja palk, millega ei saa taotleda miskit toetust ka.

                Tulevast toiduhindade tõusust ei taha mõeldagi. See lööb vaesemat rahvast korralikult.
                Paduliberaal ütleks, et need inimesed, kes viimse piirini laenu on võtnud, on praeguses olukorras ise süüdi. Kui kodu on nõnda suur ja auto nõnda kallis, et kogu raha läheb laenumakseteks ja sentigi säästa ei saa, siis on ehk ka ise veidi vastutustundetult käitutud.

                Kommentaar


                  Juhtfiguuride peas võiks raskuskese olla ikka seal, et gaasi ja elektri hind on tõusnud nipet-näpet kordades ning sellest lähtuvalt inimesi elama õpetada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Suur kodulaen, maja on inimõigus!

                    Tähendab, ma saan vägagi hästi aru, et on olemas väga suur grupp inimesi, kelle elektri/gaasi hind lööb valusalt (kortermajad perifeerias, kus ei ole tsentraalset sisse veetud etc). Seda ühiskonna kõige nõrgemat osa. Ja sellisel juhul on see arusaadav sotsiaaltoetus nagu iga teine, mille vastu mul ei ole midagi.

                    Aga selle püsiva ila peale, kuidas kellegi keskklass+ (!) eramajas (!) on arved nüüd kilo ja riik peaks appi tõttama... Väike dissonants tekib selles osas ja ma ei ole sellega kodanikuna nõus, sest see oleks ebaaus doteering vs nt minu pere. Ma oleks võinud ka enda kodu valikul ennast laenuga ribadeks tõmmata ja mingi 350k+ 25 aastat vana 300m2 maja osta. Aga ei ostnud, sest... tõepoolest ei osanud ette näha seda, et riik minu riske kinni hakkab taguma. Kade vist siis?

                    Kommentaar


                      Homsest maksab 0,5L pudel Westonsti 12,60.-
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Homsest maksab 0,5L pudel Westonsti 12,60.-
                        Naersin, aga no... ple samas võrdluskoht.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Suur kodulaen, maja on inimõigus!

                          Tähendab, ma saan vägagi hästi aru, et on olemas väga suur grupp inimesi, kelle elektri/gaasi hind lööb valusalt (kortermajad perifeerias, kus ei ole tsentraalset sisse veetud etc). Seda ühiskonna kõige nõrgemat osa. Ja sellisel juhul on see arusaadav sotsiaaltoetus nagu iga teine, mille vastu mul ei ole midagi.

                          Aga selle püsiva ila peale, kuidas kellegi keskklass+ (!) eramajas (!) on arved nüüd kilo ja riik peaks appi tõttama... Väike dissonants tekib selles osas ja ma ei ole sellega kodanikuna nõus, sest see oleks ebaaus doteering vs nt minu pere. Ma oleks võinud ka enda kodu valikul ennast laenuga ribadeks tõmmata ja mingi 350k+ 25 aastat vana 300m2 maja osta. Aga ei ostnud, sest... tõepoolest ei osanud ette näha seda, et riik minu riske kinni hakkab taguma. Kade vist siis?
                          Igati nõus kirjutatuga, aga empaatiavõimeline paduliberaal peab ka sellele massile mõtlema, kes pöörase kinnisvaraõusuga kenakeste laenude harjal kaasa on surfanud ja nüüd saavad reality checki. Õnneks eestlane ei hakka protestima vms. Saksamaal ei olnud ka varasemalt mingi haruldus, et keerataksegi tuba 14 kraadile ja sahistatakse susside ja kampsuniga ringi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                            Naersin, aga no... ple samas võrdluskoht.
                            Võrdluskoht ongi mujal.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Suur kodulaen, maja on inimõigus!

                              Tähendab, ma saan vägagi hästi aru, et on olemas väga suur grupp inimesi, kelle elektri/gaasi hind lööb valusalt (kortermajad perifeerias, kus ei ole tsentraalset sisse veetud etc). Seda ühiskonna kõige nõrgemat osa. Ja sellisel juhul on see arusaadav sotsiaaltoetus nagu iga teine, mille vastu mul ei ole midagi.

                              Aga selle püsiva ila peale, kuidas kellegi keskklass+ (!) eramajas (!) on arved nüüd kilo ja riik peaks appi tõttama... Väike dissonants tekib selles osas ja ma ei ole sellega kodanikuna nõus, sest see oleks ebaaus doteering vs nt minu pere. Ma oleks võinud ka enda kodu valikul ennast laenuga ribadeks tõmmata ja mingi 350k+ 25 aastat vana 300m2 maja osta. Aga ei ostnud, sest... tõepoolest ei osanud ette näha seda, et riik minu riske kinni hakkab taguma. Kade vist siis?
                              Maja suurus maja suuruseks - minu meelest ongi siin veidi küsimus selles, et kas riik peaks omalt poolt äkki natuke sekkuma, kui elektrist ühtäkki luksuskaup on saamas? Siinkohal mõtlen ma sekkumist veidi teistsugusel kujul, kui et lihtlabase joone tõmbamist, et sina oled nüüd hädaline ja sina mitte.

                              Kui tervele elanikkonnale vaatab vastu järjest keriv hindade kasv (mis omakorda boostib maksutulu laekumist riigile), siis ei ole ju tegelt väga ülbe küsida, et äkki riik omalt poolt otsiks mingeid fiskaalseid vahendeid, kuidas maksumaksjate õlule langevat kulukoormat veidigi normaliseerida ja tasakaalu tekitada? Seda siis kõigi jaoks, olenemata sissetulekust, maja suurusest, staatusest, perekonnaseisust ja millest iganes.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Punkt Vaata postitust

                                Maja suurus maja suuruseks - minu meelest ongi siin veidi küsimus selles, et kas riik peaks omalt poolt äkki natuke sekkuma, kui elektrist ühtäkki luksuskaup on saamas? Siinkohal mõtlen ma sekkumist veidi teistsugusel kujul, kui et lihtlabase joone tõmbamist, et sina oled nüüd hädaline ja sina mitte.
                                see ühtäkki ütleks et see märksõna. Ma ei mäleta enne eelmise aasta augustit et väga räägitud oleks sellest laiemalt, et sellised summad võivad tulla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X