320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    noh jõudis ka teie tõeväljaandesse suure lähtestamise teema, mida te kõik peate vandenõuteooriaks.
    ootate juba kui WEF isandad teilt kõik käest võtavad.

    aga ilma irooniata mida arvate sellest ja klaus schwabist ja neljandast tööstusrevolutsioonist jne. ootate juba?

    you own nothing and you will be happy

    Lisatud failid

    Kommentaar


      Sellesmõttes subscription mudelina you own nothing and you will be happy pole päris see, mida inimestele ette toidetakse selle you own nothing vandenõu agenda all.
      Ettevõtted üldjuhul ei oma enamus oma asju vaid liisivad rendivad, on püsikulud ja on tulud, enamus on tõesti happyd ja rahul.
      Isiklikult ma oleks väga õnnelik kui ma mitte midagi ei omaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Sellesmõttes subscription mudelina you own nothing and you will be happy pole päris see, mida inimestele ette toidetakse selle you own nothing vandenõu agenda all..
        suht ikkagi on küll, lihtsalt natuke üle võlli võtmes. Et see kes neid asju sulle läbi subscriptioni pakub määrab tingimused mille alusel sa neid asju kasutada saad.

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Isiklikult ma oleks väga õnnelik kui ma mitte midagi ei omaks.
          See tõi silme ette ühe plakati, mida USAs kasutati abordi-teema puhul, et parem olnuks, kui ema poleks mind sünnitanud vms.

          Aga. Kui inimese õnnelikuse/elu eesmärk on midagi omada, siis... nuh, mul on bemmil uued kummid. Fiil da biit?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Ettevõtted üldjuhul ei oma enamus oma asju vaid liisivad rendivad, on püsikulud ja on tulud, enamus on tõesti happyd ja rahul.
            Isiklikult ma oleks väga õnnelik kui ma mitte midagi ei omaks.
            Ettevõtet omad?

            Kommentaar


              Aga kui mu ettevõtte ei oma mitte midagi, siis võib seda vaadata kui ju palgateenimise vahendit. Ettevõtte omab skilli/know howd midagi toota või teensut teha.
              gizmoduck See kuidas subscriptioneid pakutakse määrab ikkagi turg.

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Sellesmõttes subscription mudelina you own nothing and you will be happy pole päris see, mida inimestele ette toidetakse selle you own nothing vandenõu agenda all.
                Ettevõtted üldjuhul ei oma enamus oma asju vaid liisivad rendivad, on püsikulud ja on tulud, enamus on tõesti happyd ja rahul.
                Isiklikult ma oleks väga õnnelik kui ma mitte midagi ei omaks.
                liisingul ja rendil on päris märkimisväärne erinevus.

                Minumeelest (võin ka eksida...) liisingseadmed peaks bilansis arvele võtma soetusmaksumuses (ehk siis ettevõttel on vara) ja amortiseerid vastavalt liisingmaksetele + mingi %

                Rendiseadmed on otse kulu?

                Kommentaar


                  Ammu juba tõestatud, et asjade omamisel ei ole mingit seost õnnelikkusega, selle määrab ikka elukvaliteet. Jah raha peab olema piisavalt, et põhivajadused rahuldada, aga sealt edasi määravad õnne hoopis teised asjad, pere, suhted, töö, mida armastad jne. Kas see auto, millega sa sõidad on sinu oma või mingil subscription mudelil laenatud asi ei oma vähematki tähtsust, samamoodi pole vahet, kas sul on kodus mingi bluray filmiga või vaatad netflixist sama asja.

                  Kommentaar


                    lambi vandenõuteooria: Kas Tallinn toetab toimuvat WTA turniiri tagamõttega et kuna saavad venelased seal osaleda, toob neile venemeelsete hääli?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      lambi vandenõuteooria: Kas Tallinn toetab toimuvat WTA turniiri tagamõttega et kuna saavad venelased seal osaleda, toob neile venemeelsete hääli?
                      Venelased on lihtsad nagu see nende kolme jalaga taburet, nad ei vaja mingit süvaanalüüsi ja valiksid niikuinii keskerakonda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Isiklikult ma oleks väga õnnelik kui ma mitte midagi ei omaks.
                        Kui sa ka kinnisvara ei oma , siis raha pead ikka omama, et seda üürida

                        (muidugi on olemas ka prükkarid, kellele kov pakub ööbimispaika ja suppi tasuta,
                        aga nende ühepäevaliblika mentaliteet, et ei tea ega huvita, mis saab homme, on tihti tingitud alkoholismist)

                        - ka võib Taavi Petersoni kombel ööbida tuttava diivanil
                        või rannas, Austraalia kliima seda võimaldab, Eesti oma mitte
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Ammu juba tõestatud, et asjade omamisel ei ole mingit seost õnnelikkusega, selle määrab ikka elukvaliteet. Jah raha peab olema piisavalt, et põhivajadused rahuldada, aga sealt edasi määravad õnne hoopis teised asjad, pere, suhted, töö, mida armastad jne. Kas see auto, millega sa sõidad on sinu oma või mingil subscription mudelil laenatud asi ei oma vähematki tähtsust, samamoodi pole vahet, kas sul on kodus mingi bluray filmiga või vaatad netflixist sama asja.
                          Asjad, s.h raha teeb õnnelikuks, kui see aitab aega tekitada (aega osta, mis nuh on... päris hea kriteerium vundamendi rajamisel).
                          Mõistagi on nüansse ja inimesi erinevaid jne, kuid selles raha vs õnn on siiski ka mingi positiivne seos olemas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Ammu juba tõestatud, et asjade omamisel ei ole mingit seost õnnelikkusega, selle määrab ikka elukvaliteet. Jah raha peab olema piisavalt, et põhivajadused rahuldada, aga sealt edasi määravad õnne hoopis teised asjad, pere, suhted, töö, mida armastad jne. Kas see auto, millega sa sõidad on sinu oma või mingil subscription mudelil laenatud asi ei oma vähematki tähtsust, samamoodi pole vahet, kas sul on kodus mingi bluray filmiga või vaatad netflixist sama asja.
                            Viimati kui plaanimajandus vastu võeti olid näod üsna kurvad pikka aega, samas kui lõpuks vabaturumajandus tekkis siis oldi päris röömsad.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Ammu juba tõestatud, et asjade omamisel ei ole mingit seost õnnelikkusega, selle määrab ikka elukvaliteet. Jah raha peab olema piisavalt, et põhivajadused rahuldada, aga sealt edasi määravad õnne hoopis teised asjad, pere, suhted, töö, mida armastad jne. Kas see auto, millega sa sõidad on sinu oma või mingil subscription mudelil laenatud asi ei oma vähematki tähtsust, samamoodi pole vahet, kas sul on kodus mingi bluray filmiga või vaatad netflixist sama asja.
                              Su loogikas tegelt räige error, sest "põhivajadused" on äärmiselt erinevad sõltuvalt keskkonnast. Naabrist parem on 1. faas. Aga need "põhivajaduste" katmised on väga ebaolulised kui töökoht on Canary Wharfil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                                Asjad, s.h raha teeb õnnelikuks, kui see aitab aega tekitada (aega osta, mis nuh on... päris hea kriteerium vundamendi rajamisel).
                                Mõistagi on nüansse ja inimesi erinevaid jne, kuid selles raha vs õnn on siiski ka mingi positiivne seos olemas.
                                Kindlasti on, aga see "õnnelikkuse" küsimus on so-so.Ja lisaks - õnne tunne muutub ja redefineerub ajas.

                                Retsept õnne teel ei ole pirmitivselt vaadates nii keeruline. See - "golfi handicap = nädalas töötatud tundide arv" on suht legit ju sektori meestele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X