320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei teagi. mõnus on. selline surin. ma ei lase sellele ära ka kaduda.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      ei ole mõtetki mulli vahele lasta
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Viiepäevane küte on hullem kui trammi alla jäämine.

        Kommentaar


          Jooge valget alkot ja peavalu on olematu Tõsi kvaliteetset valget..

          Kommentaar


            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
            Jooge valget alkot ja peavalu on olematu Tõsi kvaliteetset valget..
            Peavalu pole ainuke julmur pohmelli puhul.
            Minu jaanipäeva saldo oli 2 ginni per õhtu. Läks nii aga rõvedused jäid olemata. Mis on hea. Taevas sinisem ja rohi neoonrohelisem jne.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Ramm Vaata postitust
              Jooge valget alkot ja peavalu on olematu Tõsi kvaliteetset valget..
              "i like waking up drunk in the morning"
              homer simpson
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                "The Lord of Light wants his enemies burnt. The Drowned God wants his enemies drowned. Why are all the gods such vicious cunts? Where is the god of tits and wine?" Tyrion Lannister

                Kommentaar


                  Kui juua ainult õlut ja vana Tallinna ei tohiks ju pohmakat olla? Natuke viina oli ka?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    milliste seaduste järgi ei tohi?

                    Kommentaar


                      Üks parimaid mittealkohoolseid pohmaravimeid on suur klaas võimalikult külma piima rohke jääga. Tõmbad alla ja üsna kohe suht inimese tunne jälle.

                      Kommentaar


                        Nii kibe on ja tunne, et üle teise käigu sisse ei lähegi täna.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Ma ei taha olla hommikul mina

                          Kommentaar


                            Suvel peaks see teema kihama! Või kõik võtavad peale koguaeg ?

                            Minu meelest see juulikuu on kõige hullem. Südasuvi ja kõigil on pikad puhkused ka veel, no täiesti kohutav mis toimub. Kino saab, aga no inetult joogine, et jube.

                            Kommentaar


                              Kui juba piima mainiti, siis ei saa ka keefiri lisamata jätta. Folgihommikud olid sisuliselt pärast käiku poes helged - enne seda, tõsi küll, õudsed.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Vaja esmaspäeval viina juua raisk. fucking alcoholic sellist kassi ja pohmi pole ammu tunda saanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X