320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nädalavahetus tartus lõppes tõsise pohmelli ja mõrase kannaluuga

    Kommentaar


      teise lehekülje lõppu vajunud.
      ehk juuatäispeaga öösel herne poest ostetud hapukapsaborš on õigesse auku minemas.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Koduveini ja viina kombo. Pole ammu nii katki olnud.
        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
          Koduveini ja viina kombo. Pole ammu nii katki olnud.
          Vau. flashback aastast 2008, kus sai kamba peale ära joodud 20l koduveini, paar pudelit viina ja liitrites vana tallinnat piimaga. See pohmakas ära ei unune.
          Nooremana olles sai joodud ikka suurtes kogustaes. Õnneks olen aru saanud, et see on ikka konkreetne mürk. Ja pole pohmakat olnud ligi 3 aastat nüüd
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Vau. flashback aastast 2008, kus sai kamba peale ära joodud 20l koduveini, paar pudelit viina ja liitrites vana tallinnat piimaga. See pohmakas ära ei unune.
            Nooremana olles sai joodud ikka suurtes kogustaes. Õnneks olen aru saanud, et see on ikka konkreetne mürk. Ja pole pohmakat olnud ligi 3 aastat nüüd
            kõlab meelierutavalt, palun räägi lähemalt!

            Kommentaar


              Ka minu üks eredamaid on seotud koduveiniga. See ei ole mitte lihtne jook, teeb pea heaste purju ja hommiku ...
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                oh v*ttu just jõudsin koju, nägemist laupäev

                Kommentaar


                  Mul mingi keiss, et välismaal juues pole kunagi pohmelli..
                  Nüüd Eestis juues jälle haiged pohmatuurid. Täna painavad mind pasakaaluhäired ja puuks-entsefaliit

                  Kommentaar


                    Paistab, et jaanipäev oli vaikne

                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et seda eilset joovet ja tänast olekut ei ole võimalik duublisse lükata

                      Kommentaar


                        paha.olla.
                        uni.
                        loodetavasti homme on elu sees sest praegune olukord ei kannata kriitikat

                        Kommentaar


                          Viimasest Imelisest Teadusest (nr 10. 2014)
                          Spargel pohmelli vastu
                          Mitmeaastased rohttaimed asparid, millest enimtuntud on spargel, võivad sind päästa pohmellist. Taim sisaldab mineraalaineid ja aminohappeid, mis kaitsevad maksarakke mürgiste ainete eest. Nii selgus katsetes, kus taime ekstrakti anti nii hiirtele kui ka inimestele.

                          Kommentaar


                            Seda peab siis enne sööma?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              No kurja, üldse ei saa aru mis toimub viimasel ajal. Varem võisin probleemideta juua õhtuga mitut erinevat jooki ja suurtes kogustes ning hommikuti polnud praktiliselt midagi viga. Nüüd aga on iga väiksemagi koguse peale hommikul mega halb olla, kõhus keerab ja pea paks nagu poleks mitu päeva maganud.

                              Ükspäev jõin 4 õlut enne magamaminekut ja mul oli terve järgmine päev pohmakas, no on see normaalne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                No kurja, üldse ei saa aru mis toimub viimasel ajal. Varem võisin probleemideta juua õhtuga mitut erinevat jooki ja suurtes kogustes ning hommikuti polnud praktiliselt midagi viga. Nüüd aga on iga väiksemagi koguse peale hommikul mega halb olla, kõhus keerab ja pea paks nagu poleks mitu päeva maganud.

                                Ükspäev jõin 4 õlut enne magamaminekut ja mul oli terve järgmine päev pohmakas, no on see normaalne?
                                Vanusega kaob vastupidavus. Tõestatud fakt
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X