320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manalamees Vaata postitust
    pohmakas on suhteline asi,oleneb inimesest.kellel kogemust vähem,saab peldikutuuri ja paraneb kiiresti.kui oled 10-15 aastat igapäev joonud,siis algavad igasugu huvitavad nüansid.mingeid peavalusid ega sitta enesetunnet pole,aga ühelt maalt hakkavad käed värisema,nii et allkirja ka raske anda.kui peale saab,läheb paremaks.mingi aeg kadus söögiisu.kuidas sa sööd,kui pole just hea olla ja pakkida ka ei taha.kui ei söö,hakkab veel hullem.siis jood,kuni jälle parem hakkab,aga enne tulevad kõrvetised.tasakaaluhäired on ka huvitav lisand kohati,ninaverejooks lambist ja õudukad unes.selleks tuleb muidugi pisut vaeva näha.juulis 2014 saan 20 aastat joodikustaazhi täis.kui saan üldse
    sa peaksid JK Vedelikuga liituma, meil on suurem osa sellised
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Meil on täisproffesionaal siia sattunud.
      Minu soovitus, otsige abi.
      Teisalt oleks teie muljeid edaspidigi huvitav kuulata/lugeda.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Olen siia sattunud põhjusega ja hea põhjusega.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          eelmine neljapäev oli päris omapärane.mingit klassikalist pohmakat mõistagi polnud.ei saandki olla,kuna menüüs oli rahulik 14 sanga lahjat õlut ja mingisugune kanapizza eelmisel päeval.aga kuidagi juhtus nii,et päeva jooksul jäi sital käimata ja see oli viga.oleks tulnud kasvõi tahtejõuga üritada.no ja siis neljapäeval tuli kahjuks tööd teha.ruum oli hea soe,tööd oli parasjagu v noh,kuradi kiire oli ja pellerituuriks polnd aega.ja siis hakkas vaikselt kõhus mulksuma.keskmine peerukoht,panin testiks väikse prinni ära ja sai teine üsna tummine,lähedalasuv tütarlaps katkestas töö ja mingi aja pärast tuli tagasi.aga mul seespidiselt juba hullem seis,kõht valutab raisk.välisuks oli praokil,lootsin selle peale ja panin seal uksejuures prööda ära.tasemel oli,korralik pohmakalebra sai,tütarlaps tuuris pellerisse ropsima ja ma pidin vahepeal tema tööd ka tegema seetõttu.kahetsen,kuna tegu oli kena tüdrukuga.aga noh,tulemuslikult karjääri top 2 pohmapeer on ka midagi väärt.aamen
          kunagi pole olnd,et midagi polnd

          Kommentaar


            Eestimaine John tekkinud?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kuigi paar tuttavat kiitsid heaks. Siiski ma pole kindel et, see valgevene policõ vms hetkel hommikuks hea on.

              Kommentaar


                06:12

                Sissekanne:
                Tere päevik, lõpetasin baarikapi tühjendamise. Edukalt lõpule viidud poolik pudel Jim Beami ja poolik pudel Vana talinn Heritage'e.

                Olek: ei ole täis, olen?

                Eeldused : õnneks on Roma mäng 48 tunni kaugusel.

                Ootused : Tom Yum supp kell 15:00

                Järeldus : ootel.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  minu lemmik teema järjekordselt

                  põltsamaa kuldne ja põltsamaa punane hinge all, huvitav missugune see helge hommik endast kujutab

                  Kommentaar


                    väga õudne on
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Pärast järjekordset oksesurfi julgen tunnistada, tänane pohmakas hõivab auräärse Pohmakatabeli esikoha! Seega on ületatud legendaarne suvise õlletestijärgne pohmell gibson.

                      Ei sooviks isegi vihavaenlasele nii sitta olekut. Ei joo enam kunagi segamini viskit, likööri ja Dobule-Bocki

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Pärast järjekordset oksesurfi julgen tunnistada, tänane pohmakas hõivab auräärse Pohmakatabeli esikoha! Seega on ületatud legendaarne suvise õlletestijärgne pohmell gibson.

                        Ei sooviks isegi vihavaenlasele nii sitta olekut. Ei joo enam kunagi segamini viskit, likööri ja Dobule-Bocki
                        Sina olidki see kutt koos Marioga Kristiine kaubanduskeskuses täiesti juppideks?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Sina olidki see kutt koos Marioga Kristiine kaubanduskeskuses täiesti juppideks?
                          Ei kinnita ega lükka ka ümber
                          A see võis keegi teine meist olla kuna sain veits taustainffi, et sel ajal kui Mario ja co sinuga kohtusid, aelesin mina juba mingi teise pingi peal..

                          Kommentaar


                            Swedbanki telleri nägu oli priceless kui ma oma punaste silmade ja käheda häälega käisin hommikul ajutist pangakaarti küsimas, peale seda, kui eile öösel vana jalutama läks kuhugi.

                            Siit arendaks teemat ka edasi, miks ei võiks kuidagi ID-kaardi, juhilubade või telefoniga raha saada kuskilt või maksta nendega?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Swedbanki telleri nägu oli priceless kui ma oma punaste silmade ja käheda häälega käisin hommikul ajutist pangakaarti küsimas, peale seda, kui eile öösel vana jalutama läks kuhugi.

                              Siit arendaks teemat ka edasi, miks ei võiks kuidagi ID-kaardi, juhilubade või telefoniga raha saada kuskilt või maksta nendega?
                              Käivitati teenuse "Pangakaart mobiiltelefonis" pilootprojekt
                              Mia san mia

                              Kommentaar


                                Öösel kell 5 ei ole sellega ikka midagi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X