320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jube raske, põhimõttelislet Stephen Hawking-mode'is annab ainult olla
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Lootusetus ikka ... Hetke staadium unetus, külmavärinad ning kõhuvalu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
        Lootusetus ikka ... Hetke staadium unetus, külmavärinad ning kõhuvalu.
        Söö kõht täis ja mine magama! Works like a charm

        Kommentaar


          Ärkasin 2 öösel sõbra juures, pea lõhub, kõik arusaamatu. Longin koju, viskan pikali. Kass voodisse kusenud raibe. Ega midagi, magan põrandal. Hommik : külmkapis vedeleb 2 heinekeni, taevalik! No food tho. Päike paistab, linnud laulavad, kõik tundub nagu endine. Suitsud otsas Rahakott kadunud, loodan et sõbra pool... Ei viitsi muretseda, whatever, blazeit420... Kell nii vähe, live-manu mäng alles 15 30

          ZZzzzZzzzZz

          Kommentaar


            Tra, oli vaja uuesti suitsetama hakata

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Tra, oli vaja uuesti suitsetama hakata
              Kui tegemist oli üsna pikalt ilma olemisega ning siis peo käigus libastumisega

              Kommentaar


                Jube.

                Kommentaar


                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Miks mul kuklas peavalu on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Miks mul kuklas peavalu on?
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Miks mul kuklas peavalu on?
                        loll oled
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Lolz, you so funny!
                          Tegelikult pidi siiski kõrge vererõhu tõttu see olema.

                          Kommentaar


                            Õhtut sai alustatud õllega ning öösel lisaks mõned kokteilid Gin Tonicut. Täna kell 10 õhtul hakkas alles vesi sees püsima, enne seda pidin kaheksa korda poti kallistama ja maomahlu välja laskma.

                            Nii rõve pole ikka väga ammu olnud, siiani ei suuda veel suurte lonksudega vett juua ja enesetunne on kuskil 2+/10

                            Kommentaar


                              sai mindud sept. alguses Riiga kossu EM-ile Eesti koondist toetama plaaniga iga päev juua ja kossu nautida - ilus, kena. mõeldud, tehtud.

                              Leedu-Eesti mängu alguses jõudis kohale pohmell, kuigi olin lürpinud stabiilselt päeva lõikes piisavas koguses õlle. Tekkis see efekt, et jood ennast kaineks - kogenenumad mehed peaksid teadma. Esimese veerandaja alguses sain kohe aru, et see mürgel ja kära võib lõppeda südariga. Higi oli lahti, kui trummi löödi tundus, et süda hüppab rinnust välja, ärevus, mustad mõtted - you name it! kogu combo hittis korraga. Mis teha? Oli vaja kärarikkast kohast ära minna. Võtsin kiirelt sammud ette Riia areeni esimesele korrusele, kus kostitasin ennast suure veega. Veerandaja vahel nägin ühte sõpra, kes naeris mu üle ning ütles, et ainus mis päästab on juua palju õlut peale. Teadsin seda ise ka ju, aga isu polnud enam üldse. Asi lõppes sellega, et võtsin kiiresti kolm sanga peale - süda hakkas normaalse inimese rütmis käima ja mängu dramaatilisele lõpule sai vahekäigus isegi kaasa elatud. Ja need kolm sanga olid tõesti kiired.

                              Loo moraal: ärge laske kainet hetke tekkida

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                sai mindud sept. alguses Riiga kossu EM-ile Eesti koondist toetama plaaniga iga päev juua ja kossu nautida - ilus, kena. mõeldud, tehtud.

                                Leedu-Eesti mängu alguses jõudis kohale pohmell, kuigi olin lürpinud stabiilselt päeva lõikes piisavas koguses õlle. Tekkis see efekt, et jood ennast kaineks - kogenenumad mehed peaksid teadma. Esimese veerandaja alguses sain kohe aru, et see mürgel ja kära võib lõppeda südariga. Higi oli lahti, kui trummi löödi tundus, et süda hüppab rinnust välja, ärevus, mustad mõtted - you name it! kogu combo hittis korraga. Mis teha? Oli vaja kärarikkast kohast ära minna. Võtsin kiirelt sammud ette Riia areeni esimesele korrusele, kus kostitasin ennast suure veega. Veerandaja vahel nägin ühte sõpra, kes naeris mu üle ning ütles, et ainus mis päästab on juua palju õlut peale. Teadsin seda ise ka ju, aga isu polnud enam üldse. Asi lõppes sellega, et võtsin kiiresti kolm sanga peale - süda hakkas normaalse inimese rütmis käima ja mängu dramaatilisele lõpule sai vahekäigus isegi kaasa elatud. Ja need kolm sanga olid tõesti kiired.

                                Loo moraal: ärge laske kainet hetke tekkida
                                Nüüd said siis alles kaineks, et jutt kirja panna?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X