320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Nüüd said siis alles kaineks, et jutt kirja panna?
    #155 fitti pohmelli jutt ajas ilgelt muigama ja mõtlesin, et endal on ka kurat ikka nii õudsad pohmelused ja tekkis mõte viimane suurem kirja panna.

    Kommentaar


      Tervitaks väga hea meelega Marv3lloust!
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Tervitan vastu ja võtaks sooviloo ka!

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Suured tervitused Jürvi-Hoolile! Siiralt loodan, et sul on sama paha.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Keegi vist ei liialda enam alkoholiga. Kuradima eeskujulik rahvus
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Selliste külmade ilmadega ei saa arugi, kas lihtsalt külma saanud või tantsimisest pea ning ülejäänud keha valutab.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Keegi vist ei liialda enam alkoholiga. Kuradima eeskujulik rahvus
                nalja teed
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                  Keegi vist ei liialda enam alkoholiga. Kuradima eeskujulik rahvus
                  jajah.
                  ptsi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Pole viimastel aastatel olnud suurem joogiõber, luid tuttav suutis mind meelitada Jaagu Daanielit jooma
                    Ma juba tunnen ette homset valu.

                    PS. See 6packi põhjaks ladumine polnud samuti parim müte
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Kuradi raske on talvisel ajal tsüklitesse laskuda. Väga raske taastuda
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Pole viimastel aastatel olnud suurem joogiõber, luid tuttav suutis mind meelitada Jaagu Daanielit jooma
                        Ma juba tunnen ette homset valu.

                        PS. See 6packi põhjaks ladumine polnud samuti parim müte
                        Väga ilus postitus
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Kuradi raske on talvisel ajal tsüklitesse laskuda. Väga raske taastuda
                          Milleks riskida?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ma mõtlen ka sama, et peab ikka ära otsustama, kas all the way või no way at all.

                            Kommentaar


                              Käes on see "imeline" aeg, kui jõulupeod jätavad inimestesse oma jälje.

                              Küsimus suurele ringile: kui halvaks võib olukord veel minna, kui pärast eilset jõulupidu on neli tundi und seljataga ja juba uuesti tööpostil? Meelitan hetkel küll keha puljongi ja nuudlite ja Klavani spordijoogiga, aga samas ei maksa vist naiivitar olla ja loota, et nõnna kella viieni vastu pean.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Väga ilus postitus
                                Seda valu, mida ma kartsin, ei tulnudki. Hommikul oli kergelt õõnes olla, aga minu puhul aitab korralik söök.
                                Tegin päeva alustuseks korraliku hommikupudru koos võisilmaga, juurde paar võileiba tuunikalaga ja suur tass kohvi.
                                2 tundi hiljem lasin mikrokas soojaks eilse peo söögilaua ülejäägid. Mingi 4-5 saslõkki tk. koos riis/juurviljad/kana magushapu kastmes.
                                Veel paar tundi hiljem läks alla suur tass kohvi koos 2 vaarikapirukaga ja suur fruit cake tükk.
                                Siis tegin lõunauinaku ja hakkasin õhtusööki valmistama, mis koosnest grillitud juurviljadest.
                                Söögitegemise käigus lasin köögis ühe korraliku kärtsu peeru, millel oli spetsiifiline pohmaka hais juures. Teate küll millest just käib.
                                Samal ajal tuli muidugi majakaaslane kööki, aga noh ta oli mingi 10-15 sekundiga läinud ka sealt. No questions asked.
                                Nüüd lõpetasin päeva mango/kondenspiima magustoiduga ja tunne on, et peab uuesti sitale minema (mis oleks tänase päeva 4 käik).
                                Lõpp hea, kõik hea.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X