320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagi oli selline komme, et kui tantsimast sai koju jõutud ja mälu enam kõige teravam ei olnud siis mingil põhjusel peitsin alati rahakoti kuhugi ära. Oi kurat kus seda sai hommikuti otsitud. Küll oli kapis kingakarbis, sügavkülmas, madratsi all jne. Õnneks sain sellest lahti
    Gunner since 97

    Kommentaar


      Mul jälle see, et rahakott alati ühes kindlas taskus. Aasta tagasi oli aga olukord kus ta oli ilmselt hoogsalt lahti riietudes sealt taskust välja lipsanud ja kukkunud sellisesse kohta kust kohe näha ei olnud. Hommikul raske peaga ärgates ja otsides olin juba napilt tõdemas, et elus esimest korda olin end nii purju joonud, et oskasin rahakoti ära kaotada ... napp 5 minutit oli puudu kõikide kaartide kinnipanekust kui märkasin kus vedeles. Vedas.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Tiina Tauraite viin, öösel andsin Tiinakesele tagasisidet(ei mäleta mida kirjutasin).Igastahes oleks pidand selle tagasiside kirjutama hommikul.Tiina mix sa ei hoiatanud et nii sitt on olla?

        Tegelt on päris hea viin see Tauraite oma, sitt on ilmselt sellepärast, et õlle ja muud jooki sai natuke liiga palju.
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          Saan aru et kõigil on nii paha olla, et ei leha seda teemat üles. Palun...

          Kommentaar


            Rõve.

            Kommentaar


              Kel veel esmaspäeval raske olla, siis pidage meeles korallivett: Korallivesi transpordib parasiidid hästi välja, ja hakkab kohe rakkudele vett andma.

              Kommentaar


                Seda viiepäevast tsüklit, mis lõppes eila hommikul, saab vist ravida terve nädal. Sümptomid on erinevad ja süvenevad.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Täna silmamunasid valgeks ei lase! Lakkuge panni ja imege lahti.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Täna silmamunasid valgeks ei lase! Lakkuge panni ja imege lahti.


                    ja üldse mu meelest lahe, et see teema pole läbus - aru saada, et tegu tähtsa osaga me elust
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Otse loomulikult. See siin on nagu pihtimine kirikus - keegi ei mõista hukka.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Oeh ja aeh käib tööl. Tervitused teistele Liverpooli düüdidele, te teate siin kes te olete!
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Liverpooli fännid on joodikud.

                          Kommentaar


                            No ajab jooma ju...
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Booked
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X