320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liidu poolt või vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

    No ma arvan, et see oli juba enne otsustatud, et õeldakse jah.Hääletamine on minuarvates mõtetu.Aga noh eks nad ise teavad.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

      Kaur Kender kutsus praegu Kanal 2-s poolt miljonit eestlast idiootideks. Mõnus mees, kott pähe.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

        Originally posted by greenday


        Kaur Kender kutsus praegu Kanal 2-s poolt miljonit eestlast idiootideks. Mõnus mees, kott pähe.
        Ei saa just öelda, et lahkarvamusel olen, kuigi poolt miljonit inimest ma ei tunne kah.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

          Palju õnne õige valiku tegijatele.
          Tähistame!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

            eks paistab,mis sellest saab,aga seni ajani tähistagem
            ja muide....meie foorumi häältus on muu rahva arvamusega enam-vähem sama.....me oleme ikka tublid küll,onju

            aga raisk,kroon võiks ikka jääda,kuigi see on suht võimatu
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

              kusjuures ei ole sama... siin hääletasid ka sinusugused märgade kõrvatagustega vennad..

              ja kroon võib väga vabalt jääda kui ainult meie kõik riigiisad ei onaks euro peale

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                Originally posted by eston#21


                kusjuures ei ole sama... siin hääletasid ka sinusugused märgade kõrvatagustega vennad..

                ja kroon võib väga vabalt jääda kui ainult meie kõik riigiisad ei onaks euro peale
                see % jaotus on ju sarnane :P
                aga see euro topitakse meile,nagu 5 kopikat seale perse...ja enne kui arugi saame,ostame sajakesi ühe € eest
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                  75%-25%

                  66,9%-33.1%

                  ainus sarnasus on see et jah hääli on rohkem

                  ja näe üritavad palju tahavad rootslastele pole eurot peale sundida õnnestunud..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                    hello europe.
                    Jalgpallifänniks ei saada

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                      Originally posted by eston#21


                      ja näe üritavad palju tahavad rootslastele pole eurot peale sundida õnnestunud..
                      tjah... samas ei saa rootslasi kohe mitte eestlastega v6rrelda selle raha koha pealt. yhel pool traditsioonid ja nostalgia krooni suhtes, teiselpool yhepoolne tamp ja hurraavaimustus euro suhtes. eestlased v6tavad euro-mammona endale jumalaks ja ykski koer ei haugu.

                      nyyd ta siis ongi k2es see meie kauaoodatud euroopa liit ootame aga pikisilmi 1. maid ja seda, kas uisa-p2isa-kiirustades vastu v6etud-suletud eurokaustad ka ykskord vaffa bumerangina meie endi suunas tagasi ei lenda... k6ik noored ja eluj6ulised asuge aga valmistuma vallutamaks euroopa tööturge ja 6ppeasutusi, k6ik jalgpallurid olge valmis, sest juba homme mängite te euroopa tippliigades ja eesti jalgpall sööstab fööniksina taevasse! hurraaa!!! oleme teel helgesse tulevikku v6rdväärse partnerina saksamaale, prantsusmaale ja poolale ehitamas yles vennalikus yksmeeles tuleviku euroopat!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                        Originally posted by aiFo
                        tjah... samas ei saa rootslasi kohe mitte eestlastega v6rrelda selle raha koha pealt. yhel pool traditsioonid ja nostalgia krooni suhtes, teiselpool yhepoolne tamp ja hurraavaimustus euro suhtes. eestlased v6tavad euro-mammona endale jumalaks ja ykski koer ei haugu.

                        nyyd ta siis ongi k2es see meie kauaoodatud euroopa liit ootame aga pikisilmi 1. maid ja seda, kas uisa-p2isa-kiirustades vastu v6etud-suletud eurokaustad ka ykskord vaffa bumerangina meie endi suunas tagasi ei lenda...
                        Oh mis siis nüüd - hapud viinamarjad? Tundub, et eurovastased on meil siin Eestis ikka eriliselt halvad kaotajad. Veel hullemad kui keskerakondlased oma tavapäraste lüüasaamiste järel.
                        Rahvahääletuse tulemus oli mõistuse võit. Ja mõne jaoks meie seast ka teatud mõtteviisi triumf. Ühe pika tee lõpp ja uue algus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                          Originally posted by aiFo
                          tjah... samas ei saa rootslasi kohe mitte eestlastega v6rrelda selle raha koha pealt. yhel pool traditsioonid ja nostalgia krooni suhtes, teiselpool yhepoolne tamp ja hurraavaimustus euro suhtes. eestlased v6tavad euro-mammona endale jumalaks ja ykski koer ei haugu.
                          traditsioonid ja nostalgia vast ongi ainukesed asjad, mis segavad rootsi valitsusel/parlamendil tegemast otsust, mida brüssel ammu ootab - ehk seda, et rootsi hakkaks täitma ELile antud lubadusi ning kokkuleppeid.

                          euroopa rahaliit (EMU) on loodud euroopa liidu riikide monetaarsüsteemi ühendamiseks kusjuures erandi siinjuures on küsinud/saanud vaid uk ja taani. rootsi (nagu ka 1.05.2004 liituvad riigid) peab ühinema valuutakursimehhanismi(ERM2ga) ning võtma € kasutusele (kuna ükski riik - ei liituv ega rootsi ei ole selles osas erandit soovinud). praegu on lihtsalt küsimus selles, et rootsi ignoreerib legislatsiooni.

                          lisaks, eesti otsustas eile ka euro kasutuselevõtu küsimuse lahendada positiivselt - kuna ei läbirääkimistel ega liitumislepingus ei ole eesti palunud selles küsimuses erandit ega üleminekuaega on eesti kohta liitumishetkest kehtiv seadusandlus, mis sätestab liikmesriigis tingimuste täitmisel (maastrichti kriteeriumid) euro kasutuselevõtu esimesel võimalikul juhul.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                            Originally posted by mcnamara

                            Oh mis siis nüüd - hapud viinamarjad? Tundub, et eurovastased on meil siin Eestis ikka eriliselt halvad kaotajad. Veel hullemad kui keskerakondlased oma tavapäraste lüüasaamiste järel.
                            Rahvahääletuse tulemus oli mõistuse võit. Ja mõne jaoks meie seast ka teatud mõtteviisi triumf. Ühe pika tee lõpp ja uue algus.
                            halvad kaotajad? mina??? oh mis sa nyyd! mina olen v2ga hea kaotaja -- ma lausa naudin iga kaotust, mis elul mulle pakkuda on! näe jah, eesti eesti pääses euroopa liitu -- jälle kaotus... juhhuuu!!! aga keegi ei kahelnud ju selles, et see 6nnetu jah tuleb, eksju... tähendab see, et ma esmasp2eval miski paberi peale risti tegin valesse kohta, teeb mind nyyd nädal hiljem kaotajaks? ometi pidid ju k6ik sellestsinasest liitumisest yksnes v6itma... ok. olgu ma siis kaotaja. mis ei tapa, teeb tugevaks.
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                              Tahaks veel suurtele euroröömustajate, kes ülejäänusid rahvuslikul tasandil idiootideks sõimavad; ja kurbadele ülejäänutele lohutuseks ära tuua ühe Abraham Lincolni tsitaadi: \"Poolt rahvast võib petta kogu aeg või kogu rahvast pool aega, aga mitte tervet rahvast kogu aja.\"

                              PS. Kohe uhke on selliste presidentide puhul eestlane olla: üks sõimab kolmandikku oma rahvast lolliks (Kenderile on see veel andeks antav - tal sõltub ju skandaalsusest müügiedu), teine teeb tagantjärgi süvaanalüüsi: enne valimisi olla kindlalt teada olnud, et tulemus on kas positiivne või negatiivne!
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                                Originally posted by greenday
                                Tahaks veel suurtele euroröömustajate, kes ülejäänusid rahvuslikul tasandil idiootideks sõimavad; ja kurbadele ülejäänutele lohutuseks ära tuua ühe Abraham Lincolni tsitaadi: \"Poolt rahvast võib petta kogu aeg või kogu rahvast pool aega, aga mitte tervet rahvast kogu aja.\"
                                Ma kohe ei tea, mida teile vaestele soovitada: ilmselt on ainus viis valida võimule oma mõttekaaslased. Neid oli juba eelmistel valimitel leida - kristlased, iseseisvuslased ja küllap on kolmandiku rahva najal tulemas neid toredaid inimesi juurdegi. Küllap siis on võimalik jälle EL-st väljaastumine algatada.
                                Muuseas, mina küll vaatan suure kurbusega, et neid euroeitajad on rohkem, kes teisi idiootideks sõimavad. Et mitte hullemini öelda. Lennart Meri sõnad muidugi talle au ei tee - samas tuleb ka mõista teatud kibestumist: öelda ei lihtsalt sellepärast, et öelda ei, on minu meelest ka pisut totter. Mina kahjuks kampaania ajal ühtegi mõistlikku ei-argumenti ei kohanud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X