320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liidu poolt või vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

    Üsna huvitav on vaadata, kuidas jagunesid valdade kaupa hääled:

    78,05 Viimsi vald
    76,45 Harku vald
    76,28 Pirita linnaosa
    76,18 Saue vald
    75,80 Saue linn
    75,40 Kohtla-Nõmme vald
    75,32 Toila vald
    75,18 Nõmme linnaosa
    75,16 Lümanda vald
    74,91 Rannu vald
    74,58 Tähtvere vald
    74,22 Elva linn
    73,86 Nõva vald
    73,79 Saarepeedi vald
    73,66 Ülenurme vald

    ja siis eitajate poolt:

    23,95 Peipsiääre vald
    36,93 Kallaste linn
    38,76 Alajõe vald
    41,45 Kasepää vald
    45,43 Mustvee linn
    45,67 Mustjala vald
    48,19 Piirissaare vald
    50,95 Kõue vald
    51,12 Torgu vald
    51,27 Narva linn
    51,80 Haanja vald
    52,21 Misso vald
    52,23 Lasva vald
    52,40 Kohtla-Järve linn
    52,44 Lohusuu vald

    paratamatult kipub see jaotus meenutama seda kurikuulsat esimese / teise eesti jaotust ehk on olemas raudne seos inimeste keskmiste sissetulekute ja euroeelistuste vahel.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

      Issake küll, kas tõesti ei saanud see hüsteeria eilsega läbi. Paneme aga samamoodi edasi ühel poolt karjudes \"idioodid\" ja teiselt poolt \"reeturid\". Rahvas on rääkinud ja thats it, ehk saaks nüüd rahulikult edasi minna.

      P.S. Hämmastav kuidas meie kaks presidenti niimoodi väljapaistsid. Eeldanuks ju, et Rüütel hakkab üks hetk segast panema ja Meri seejärel vana stoilise rahuga ütleb nii nagu on. Läks aga täiesti vastupidi...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

        Originally posted by mcnamara
        Mina kahjuks kampaania ajal ühtegi mõistlikku ei-argumenti ei kohanud.
        Kusjuures ma ka mitte. Ma enda omad sain hoopis mujalt...
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

          Originally posted by greenday


          Originally posted by mcnamara
          Mina kahjuks kampaania ajal ühtegi mõistlikku ei-argumenti ei kohanud.
          Kusjuures ma ka mitte. Ma enda omad sain hoopis mujalt...
          Noh mulle piisas küll ainult põhiseaduse 1 paragrahvi muutmisest, kuid ega jaa poole müstifikatsioonid kah paremad polnud!

          Mis muidugi häirib oli jätkuv valimisseaduse eiramine, st tähendab, et valimispäeval tehti jätkuvalt propagandat (plakatid olid vist kõikjal üleval). Milleks siis need seadused siis on. Ja ikkaki põhiseadus keelab välislepingute panemist rahvahääletusele, tekkis kangesti tunne et elame Banaanivabariigis, mitte aga Euroopa Õigusriigis.

          Seega Au revoir Estonie!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

            Originally posted by Lünk
            Mis muidugi häirib oli jätkuv valimisseaduse eiramine, st tähendab, et valimispäeval tehti jätkuvalt propagandat (plakatid olid vist kõikjal üleval). Milleks siis need seadused siis on. Ja ikkaki põhiseadus keelab välislepingute panemist rahvahääletusele, tekkis kangesti tunne et elame Banaanivabariigis, mitte aga Euroopa Õigusriigis.
            1. valimisseaduse järgi on AKTIIVNE agitatsioon valimis/hääletamispäeval keelatud. plakateid on eluaeg loetud passivse agitatsiooni meetodiks seega need võivad rippuda kasvõi ülejärgmiste jõuludeni täiesti legaalselt.

            2. eile ei hääletatud välislepingu üle vaid põhiseaduse täiendamise ning euroopa liiduga ühinemise osas (mitte liitumislepingu üle - sisuliselt sama, kuid vormiliselt erinev ning põhiseadusega kooskõlas).



            Kommentaar


              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

              Huh l2bi l6puks

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                Originally posted by Marduk
                Huh l2bi l6puks
                Nüüd tõesti lõplikult. Oleme Euroopa Liidu kodanikud. Seda kõigi meie rõõmuks, kes me seda päeva üle kümne aasta ootasime. Üks eesmärk jälle täitunud.

                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                  JAH.........kui seda poleks tulnud oleks Eesti iive veel rohkem ajapiku langema hakanud..............mina arvatavasti oleks kyl siis siit minema t6mband
                  742617000027
                  (sic)
                  (515)
                  MAGGOT

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                    Originally posted by Davids


                    JAH.........kui seda poleks tulnud oleks Eesti iive veel rohkem ajapiku langema hakanud..............mina arvatavasti oleks kyl siis siit minema t6mband
                    \"Minema tõmbamine\" olevat lihtsam, kui piire ei ole...
                    Ja iive pole erilises seoses \"minema tõmbamisega\", kuid tõenäoliselt parandab ettekuulutatud elatustaseme tõus ka iivet.

                    Ja kui kedagi huvitab, siis EL tulemise ajal sõitsin mina bussis ja rääkisin telefoni teel sõbraga. Mis tegite teie?
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                      Originally posted by m1kk


                      Originally posted by Davids


                      JAH.........kui seda poleks tulnud oleks Eesti iive veel rohkem ajapiku langema hakanud..............mina arvatavasti oleks kyl siis siit minema t6mband
                      \"Minema tõmbamine\" olevat lihtsam, kui piire ei ole...
                      Ja iive pole erilises seoses \"minema tõmbamisega\", kuid tõenäoliselt parandab ettekuulutatud elatustaseme tõus ka iivet.

                      Ja kui kedagi huvitab, siis EL tulemise ajal sõitsin mina bussis ja rääkisin telefoni teel sõbraga. Mis tegite teie?
                      vaatasin euroülekannet ja lugesin sekundeid.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                        Mina olin võibolla kuskil puu all pikali või jumal teab, mida tegin ...igatahes olin purjus

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                          Euroopa Liidu tulemise ajal olin ma Purupurjus ja vist grillisin väljas.Täpselt ei mäleta

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                            nonii,nüüd on see siis kohal eile õhtul oli küll lahe rattaga bensiinitanklatest mööda tulla,kõik ostsid massiliselt bensu kokku.aga igatahes vaatame, mis saama hakkab ja kui midagi paremaks ei lähe,siis vähemalt CM\'is pole Eesti mängijad enam Non-EU\'d
                            rõõmsat Euroopat teile!
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                              Originally posted by m1kk
                              Mis tegite teie?
                              Kui võtta Eesti aja järgi, siis mängisin jalgpalli
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                                Magasin sellele ajal.Minu jaoks pole see mingi tähtis sündmus.Nagunii varsti pole enam Euroopa Liitu.
                                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X