320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liidu poolt või vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

    Ei noh halvemaks läheb asi ikka, sest viimase dekaadi majanduskasv ja stuff on ikkagi liiduootuse pärast. Niiet halva ja veel halvema valides valin halva .. et siis Jah.

    p.s ja 1 tugev argument on loomulikult pallurite vaba liikumine. CM\'i mängides hakkas pinda käima, et inglismaale eestlaste ostmine nii kuradi võimatu oli.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

      Hmm kui mina saaksin hääletada hääletaksin EL-i vastu.Ei teagi miks, aga las Eesti jääda siiski iseseisvaks riigiks.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

        Originally posted by Roberto Carlos
        Hmm kui mina saaksin hääletada hääletaksin EL-i vastu.Ei teagi miks, aga las Eesti jääda siiski iseseisvaks riigiks.
        Sellisel juhul, oo Carlos, on tore, et sa hääletada ei saa.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

          Originally posted by Roberto Carlos
          Hmm kui mina saaksin hääletada hääletaksin EL-i vastu.Ei teagi miks, aga las Eesti jääda siiski iseseisvaks riigiks.
          Osalusdemokraatias on kombeks anda hääletamis/otsustamisõigus teovõimelistele inimestele, kes suudavad teha iseseisvaid otsuseid. Lapsed (näit. mixer) selleks enne tavaliselt võimelised pole, mistõttu selline vanuseline piirang on ka kehtestatud.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

            Andsin \"EI\" hääle. Olen veendunud eurovastane juba sellest ajaste peale, millal sain sotti, mis verk see üldse on.
            Üks peamiseid põhjuseid on see, et EL on muutunud majandusliidust, mis pidi kunagi hoidma tasakaalus riikide sõjaväelis-majanduslikud eesmärgid, on muutunud lihtsalt konföderatsiooniks, kes tahab kontrollida nii riikide välis- kui siseturgu. Jah tõepoolest, kõik muutused toimuksid justkui majandussektoris, aga muutused ongi sellised, mis mõjutavad paratamatult ka kõiki teisi - kultuuri, etnilist koosseisu, riigi enda põhiseaduse alusel koostatud õigussektorit jne jne. Eks siukse lillejutuga võib tõesti jääda mulje, et muudetakse vaid seal 1-2 paragrahvi Eesti põhiseaduses, kuid sahkerdamist on maailma ajaloos sarnaste asjadega olnud alati & ei ole erand ka EL, kus tõesti eesotsas suht omakasu tagaajavad Euroopa keskriikide juhid Saksamaalt, Prantsusmaalt, Itaaliast jne.
            Isegi, kui ka mitteastumine ELi on Eesti jaoks halb variant, siis valiksin kahest halvast just selle. On inimesi, kes otsustavad põhimõtetele toetudes ja inimesi, kes seda tähtsaks ei pea. Mina olen see, kes peab.

            PS. Euroopa Liiduga ühinemisel on minuteada ka kaks seaduserikkumist:
            1) Ei ole lidiust väljaastumise klauslit
            2) Eesti põhiseadusesse ei tohi viia muutusi sel viisil nagu see 2004ndal aset leiaks.
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

              Originally posted by Jeeg
              PS. Euroopa Liiduga ühinemisel on minuteada ka kaks seaduserikkumist:
              1) Ei ole lidiust väljaastumise klauslit
              2) Eesti põhiseadusesse ei tohi viia muutusi sel viisil nagu see 2004ndal aset leiaks.
              1) oled Sa lugenud euroopa liidu uut põhiseaduse projekti, mida konvent on ette valmistanud ning valitsustevaheline konverents kavatseb kinnitada/heaks kiita? mingis variandis oli seal küll väljaastumise võimalus sees - aga ma ei anna pead, et see ka praegu nii on (praegu pole aega otsida).

              2) põhiseadust saab muuta referendumiga. seda just 2004 tehakse. miks seda teha ei tohi?

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                Mulle tundub küll , et peaaegu igas Kulboki & co väites on paras annus demagoogiat.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                  EI.

                  Ei taha.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                    JAH - lihtsalt tahan tulevikus elada paremat elu. EL-ist välja jäädes oleksime suht ainukesed kogu Põhja-Euroopas ning siis jääksime EL ja Venemaa vahele. Nagu keegi mainis pole siis Eesti ei liha ega kala .....

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                      muidugi jah, siis on ka suurem võimalus, et eestlastest jalgpallurid siirduvad välismaale mängima
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                        k2isin 1l synnip2eval, juhtusin lugema v2liseestlasest sugulase saadetud kaarti, kus elun2inud vanain. oli postscriptumina kirjutanud midagi sellist-
                        olen sydames selle imeliku liidu vastu, aga h22letan poolt, sest sealt v2ljaj22mine oleks Eestile katastroof
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                          hmm, kas ma juba vastasin siia a noh kui ei, siis JAAH
                          et kiireneks majanduskasv ja tõuseksid palgad ja et saaks vabalt reisida
                          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                            Ise veel hääletada ei saa, kuid ilmselt hääletaksin poolt.

                            Millest aga rääkida tahtsin, on hiljuti tänavale tekkinud anti-euro propaganda...Kas leiab veel keegi, et tegemist on naeruväärsusega? Näiteks toon mingi puuviljateema: lühidalt öeldes seisnes reklaami sisu selles, et EL\'is muutuvad pirnid kandiliseks ja geneetiliselt nii muundatuteks, et süüa ei kannata. Imelik siis, et pole kuulda olnud suurematest skandaalidest, kus mõni rootslane pirni süües kolmanda käe saaks või lihtsalt ära sureks. (Ei kiida küll seda geneetilist muundamist heaks, aga see tundus läbimõeldamatu näide...) Lisaks piiravat EL õigust koduaias vilju kasvatada ja neid müüa. (seda punkti ei oska paraku kommenteerida, kas see on õige?)

                            Lolli anti-euro propagandat sain ka Hard Rock Laagris, kus telgiplatsil (ehk mujalgi) käisid noored aktivistid ringi hüüdlausetega: \"Hääletage Eesti Iseseisvuse poolt\" Muidugi paljud (purjus või purupurjus või isegi kained) kiirustasid kohe allkirja andma, et loogiline ju! Lähemal uurimisel tuli aga välja, et iseseisvuse all mõeldi mitte astumist EL liitu...Seda peaks ikkagi mainima, kui taolist tegevust korraldada, või mis? Lisaks anti paar kleepekat ja taaskord kuulutusi: bensiini hind tõuseb taevani. Jättes muidugi mainimata, et samapalju tõusevad ka palgad, elatustase, bensiini kvaliteet...

                            Ei taha praegusega öelda, et anti-euro propaganda on mõttetu ja absoluutselt nõme jne. Lollimad lähevad õnge muidugi, kuid poole tõe mainimata jätmine ei tundu eriti eetiline. Oma süü on ilmselt ka EL-pooldajatel, kes pole olukorda piisavalt selgitanud rahvale. Toimuvad küll mingid sellealased ringkäigud - kas nende efektiivsuse kohta oskab keegi midagi öelda?

                            Palun laske kriitikanooled teele nüüd, arvestades, et olen alaealine ja sellega seoses ka loll
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                              Originally posted by m1kk



                              Lisaks anti paar kleepekat ja taaskord kuulutusi: bensiini hind tõuseb taevani. Jättes muidugi mainimata, et samapalju tõusevad ka palgad, elatustase, bensiini kvaliteet...
                              Mina olen sellist juttu kuulnud, et ega need palgad kohe ei tõusegi. Kõigepealt lähevad hinnad lakke ja siis jeli-jeli hakkavad palgad ka tõusma. Soomes olevat sama asi olnud alguses. Nüüdseks on need soomlaste palgad siis vist selle taseme saavutanud millest enne liitumist räägiti. Ei ole EU teemadel eriline tarkpea, niiet kui olen millegiga väga puusse pannud või mainimata jätnud siis palun parandage mind.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                                Muidugi ei ole see nii, et kohe kui liitume muutuvad meie palgad ja elatustase 2x paremaks. Targemad on väitnud, et Eesti jõuab EL tasemeni u 30 aasta pärast aga kui kaua võtab see aega ilma EL -ta... see on juba teine teema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X